18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego na starość warto mieć jakąś Berettę pod poduszką...

CoJaTamKurwaWiem • 2018-09-04, 03:01
Bo wtedy jeden ruch i k***iegołba nie ma na świecie.


doopa

2018-09-04, 04:05
ach, znowu ci naziści

Pantilion

2018-09-04, 06:43
k***isko j***ne. Mam nadzieje, że dostała szmata ostry wpie**ol za to co robiła

lm65

2018-09-04, 12:00
Co byście jej zrobili gdyby to był wasz ojciec?

dariusp

2018-09-04, 12:00
No i czekałem 2:40 min aż jej rozwali łeb z tej beretty i NIC!

YebusMaksimus

2018-09-04, 12:31
lm65 napisał/a:

Co byście jej zrobili gdyby to był wasz ojciec?



Z całym szacunkiem, ale ojca w obce ręce bym nie powierzył.

Essent

2018-09-04, 18:37
Koleś nie może samodzielnie egzystować ale podejrzewam, że na umyśle w jakiś sposób jest sprawny.I to jest najgorszy ból człowieka uwięzionego we własnym ciele.Nic zrobić nie może ale kamerek k***a naustawiał wszędzie dziadunio symulant :krejzi:

Cz...........as

2018-09-04, 20:12
Na miejscu dziadka modlił bym się o 5 sekund sprawności fizycznej...


wpr

2018-09-04, 20:47
Za wyżywkę na tych, co nie mogą się obronić powinien być hak albo pal. Szmata do zaj***nia.

kr...........un

2018-09-04, 20:51
myślałem że j ą kropnie a tu lipa, w ch*ja nas robisz

Mors_Nigra

2018-09-04, 20:56
Kto wie, może ją molestował jak była mała... mówię tylko, że mogło tak być. Natomiast faktem jest, że ludzie którzy chcą się znęcać nad innymi, nawet w minimalnym, niemal niezauważalnym z boku stopniu nad innymi często zatrudniają się w odmach opieki czy to nad starszymi, czy to nad dziećmi. Kiedyś nieźli sk***ysyni/sk***ycórki(???) potrafiły prowadzić domy dziecka na ten przykład i zamęczać dzieci nawet na śmierć, no bo jak się dziecko może bronić (gdzieś w Anglistanie, czy Irlandii, nie pamiętam). Sam bym się nad kimś poznęcał, ale nie jestem jakimś zwyrolem, tylko za czyimś pozwoleniem, najlepiej nad śliczną cycatą laleczką (dorosłą, zboczeńcu czytający ten post!!!). To samo tyczyło się schronisk dla psów, dzisiaj jest takim zwyrolom trudniej, więc ograniczają swoje ataki na innych, do własnie małych i bardzo słabo wykrywalnych. A to komuś naplują do jedzenia, a to coś innego dodadzą, a to "niechcący" sprawią ból, a to nie domkną okna u starców, co by im zimno było, a sami nie mogą wstać np z łóżek, masę draństw można ludziom wyrządzić przez osiem godzin roboty, na koniec wychodzą usatysfakcjonowani i szczęśliwi... i tak w koło Macieju.

biosone

2018-09-04, 21:21
@up myslisz ze ktos postwi piwo za to cy wyp***ziales ze swojej główki

se...........ed

2018-09-04, 22:12
Wiesz co ... flaki na drodze , mielone na torach itp. mnie nie rusza , ale to ... nie wiem k***a ... jakoś dziwnie coś mnie w człowieku tkło . tak , zdecydowanie bym k***ę zgwałcił a potem zaj***ł .