18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dla niego trud skończony

Flodzia • 2021-11-04, 20:25

Każdego to mogło spotkać.

diacon

2021-11-04, 20:51
I co, nie żyje? Może jakieś źródło bo to takie pie**olenie o szopenie.

dżonyłojlker

2021-11-04, 20:56
diacon napisał/a:

I co, nie żyje? Może jakieś źródło bo to takie pie**olenie o szopenie.



o Chopinie*

a kto umarł, ten nie żyje

pyotreck

2021-11-04, 21:46
Farołrz napisał/a:

o Chopinie*
a kto umarł, ten nie żyje



Szopen jest poprawnie.
Nie pykło mądralo.

Adam_WKLADAM

2021-11-04, 21:50
Jednego mniej na tym łez padole

dżonyłojlker

2021-11-04, 21:53
pyotreck napisał/a:

Szopen jest poprawnie.
Nie pykło mądralo.



Rusz trochę dyńką.

Zbyszard

2021-11-04, 23:12
No k***a nie mogę uwierzyć, że ludzie jak się przewracają to tak po prostu bezwładnie lecą i ch*j. Pomijam sytuacje w bójce czy ludzi starszych, bo w tych przypadkach to rzeczywiście już mała kontrola nad ciałem jest. No ale kurde tu młody facet a poleciał jak kłoda. Też mi się zdarzyło poślizgnąć na lodzie, zlecieć ze schodów w bloku bo coś rozlane było czy za gowniaka wypie**olić na rowerze, ale zawsze się próbowałem jakoś ratować i się to udawało. Zbita noga, bark, biodro czy tyłek ale nie łeb. No k***a lecieć jak kłoda nawet ręki nie wystawić? Już lepiej rękę złamać o schodek niż jebnąć głową na śmierć

sothis

2021-11-04, 23:41
Zbyszard napisał/a:

No k***a nie mogę uwierzyć, że ludzie jak się przewracają to tak po prostu bezwładnie lecą i ch*j. Pomijam sytuacje w bójce czy ludzi starszych, bo w tych przypadkach to rzeczywiście już mała kontrola nad ciałem jest. No ale kurde tu młody facet a poleciał jak kłoda. Też mi się zdarzyło poślizgnąć na lodzie, zlecieć ze schodów w bloku bo coś rozlane było czy za gowniaka wypie**olić na rowerze, ale zawsze się próbowałem jakoś ratować i się to udawało. Zbita noga, bark, biodro czy tyłek ale nie łeb. No k***a lecieć jak kłoda nawet ręki nie wystawić? Już lepiej rękę złamać o schodek niż jebnąć głową na śmierć



Mnie wygląda na naj***nego.

7wporzondku

2021-11-04, 23:58
Zbyszard napisał/a:

No k***a nie mogę uwierzyć, że ludzie jak się przewracają to tak po prostu bezwładnie lecą i ch*j. Pomijam sytuacje w bójce czy ludzi starszych, bo w tych przypadkach to rzeczywiście już mała kontrola nad ciałem jest. No ale kurde tu młody facet a poleciał jak kłoda. Też mi się zdarzyło poślizgnąć na lodzie, zlecieć ze schodów w bloku bo coś rozlane było czy za gowniaka wypie**olić na rowerze, ale zawsze się próbowałem jakoś ratować i się to udawało. Zbita noga, bark, biodro czy tyłek ale nie łeb. No k***a lecieć jak kłoda nawet ręki nie wystawić? Już lepiej rękę złamać o schodek niż jebnąć głową na śmierć



Naj***ny był raczej

katarnoxi

2021-11-05, 03:51
Farołrz napisał/a:

Rusz trochę dyńką.



Już zamknij ten wk***iajacy ryj bez szkoły. Norwida, przyjaciela Chopina, też byś tak głupio poprawiał, bo pisał jego nazwisko w spolszczonej wersji? Nie mówiąc o innych Polakach z jego otoczenia? "Szopen" figuruje w słowniku jako poprawny wariant jego nazwiska. Ciekawie jak piszesz Waszyngton czy chociażby Jagiełło, też w oryginale?

~mg_schutze

2021-11-05, 05:38
Sąsiad przyjechał rowerem pod dom, wysoki krawężnik. Zaj***ł bokiem koła poleciał na chodnik głową.
Śpiączka, i piaskownica. Inny znajomy zawinął się na łańcuchach oddzielających jezdnię od chodnika.
Tak niefortunnie, że głową przywalił w krawężnik, na miejscu trup.
Wystarczy makówką dobrze trafić i daswidania.

bercisko

2021-11-05, 05:50
Ja pie**olę, schody z jednym stopniem go zabiły :-/

oleck

2021-11-05, 06:30
sothis napisał/a:

Mnie wygląda na naj***nego.



Ja wyj***lem na skórce od banana na mokrych pasa dla pieszych. Nie zauważyłem, nadepnąłem i wypie**oliłem w tak błyskawicznym tempie, że nawet nie wiedziałem co się stało. Nawet ukemi z judo nie pomogło. Fakt, nic mi się nie stało, ale jakbym jebnął dynią, to dzisiaj w najlepszym przypadku pisał bym językiem, a fajkę miałbym tylko do sikania. Pod siebie.

Jacek86s

2021-11-05, 07:43
Zbyszard napisał/a:

No k***a nie mogę uwierzyć, że ludzie jak się przewracają to tak po prostu bezwładnie lecą i ch*j. Pomijam sytuacje w bójce czy ludzi starszych, bo w tych przypadkach to rzeczywiście już mała kontrola nad ciałem jest. No ale kurde tu młody facet a poleciał jak kłoda. Też mi się zdarzyło poślizgnąć na lodzie, zlecieć ze schodów w bloku bo coś rozlane było czy za gowniaka wypie**olić na rowerze, ale zawsze się próbowałem jakoś ratować i się to udawało. Zbita noga, bark, biodro czy tyłek ale nie łeb. No k***a lecieć jak kłoda nawet ręki nie wystawić? Już lepiej rękę złamać o schodek niż jebnąć głową na śmierć



k***a browary miał w ręku. Więc co miał robić?

Karboksylator

2021-11-05, 08:28
pyotreck napisał/a:

Szopen jest poprawnie.
Nie pykło mądralo.



Szopen to spolszczone Chopin. ojciec Fryderyka (świeć Panie nad jego duszą) był Francuzem, więc poprawnie należy pisać Chopin