18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dla niego trud skończony

~Sunday • 2020-01-26, 12:53

Ostania walka.

Je...........ik

2020-01-26, 12:56
ch*ja mu jest spadlem kiedys z 4 metrów na plecy złamałem L4 a ze bylem naj***ny czlogalem się później jak stary partyzant do domu i zyje i chodzę i r*cham.

nwonigers

2020-01-26, 13:17
up jak dzdzownica. mozna miec pecha upasc na ziemie i sie zabic, a mozna tez upasc z 4 pietra na trawe i przezyc.

Budrys2000

2020-01-26, 13:18
Jerzy_Owsik napisał/a:

ch*ja mu jest spadlem kiedys z 4 metrów na plecy złamałem L4 a ze bylem naj***ny czlogalem się później jak stary partyzant do domu i zyje i chodzę i r*cham.



Coś ci się tam jednak odkleiło

;-)

dżonyłojlker

2020-01-26, 13:26
Jerzy_Owsik napisał/a:

ch*ja mu jest spadlem kiedys z 4 metrów na plecy złamałem L4 a ze bylem naj***ny czlogalem się później jak stary partyzant do domu i zyje i chodzę i r*cham.



Owsik złodzieju, nachapałeś się kasy i sobie siedzisz zadowolony w końcowym odcinku układu pokarmowego. Teraz się śmiejesz z frajerów, komunistyczny agencie.


Ja złamałem L5, pod jednym tematem opisałem całą historię (naprawdę śmieszna opowiastka)

Je...........ik

2020-01-26, 13:46
patitati napisał/a:

Owsik złodzieju, nachapałeś się kasy i sobie siedzisz zadowolony w końcowym odcinku układu pokarmowego. Teraz się śmiejesz z frajerów, komunistyczny agencie.
Ja złamałem L5, pod jednym tematem opisałem całą historię (naprawdę śmieszna opowiastka)



Czyli mamy L5, L4 a gdzie k***a reszta? Zglaszac sie zlozymy caly kręgosłup! Odczuwasz jakieś dolegliwosci? Nosiłem gips od bioder pod pachy z wycietym kółkiem na brzuch a potem kilka miesiecy gorset jewetta.

A kasa ch*j cie obchodzi daja to biore

Budrys2000 napisał/a:

Coś ci się tam jednak odkleiło



Tak odkleił mi sie paznokieć u duzego palca. Lewej nogi jak zaj***lem z buta pewnemu budrysowi (litwinowi)

Vrox

2020-01-26, 14:02
Każdy agresor tak powinien kończyć

dżonyłojlker

2020-01-26, 14:23
Jerzy_Owsik napisał/a:

Odczuwasz jakieś dolegliwosci?



Po kilku latach już mniej, ale i tak trochę boli. Odkryłem przypadkiem co zajebiście pomaga - te "siłownie" na świeżym powietrzu dla dziadków. Konkretnie dwa ćwiczenia, jedno to takie obrotowe kółko, a drugie to takie gówno na którym robi się wymachy nogami na boki. Na drugi dzień jestem jak nówka, normalnie nic nie boli, polecam.

DzidaZawodnik

2020-01-26, 15:58
Po jego r*chach widać, że selekcja naturalna już od dawna miała go na oku.

Je...........ik

2020-01-26, 15:59
patitati napisał/a:

Po kilku latach już mniej, ale i tak trochę boli. Odkryłem przypadkiem co zajebiście pomaga - te "siłownie" na świeżym powietrzu dla dziadków. Konkretnie dwa ćwiczenia, jedno to takie obrotowe kółko, a drugie to takie gówno na którym robi się wymachy nogami na boki. Na drugi dzień jestem jak nówka, normalnie nic nie boli, polecam.



A zawsze sie zmialem z tej ch*jni, będę musial sie przeprosic z tym sprzetem

De...........sz

2020-01-27, 20:24
Oni się czasem nie ciulają na koziki? bo coś dziwnie machają grabiami