18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dj.Troll

CrazyEdek • 2015-07-08, 09:31
W górę ręce.


St...........on

2015-07-08, 19:29
Eleir napisał/a:


Nie, to po prostu życiowe p*zdy, które nie były nigdy na żadnej imprezie, a teraz twierdzą, że to dla debili... j***ne prawiczki i cioty. A później idzie na wesele albo jakąś 18 bez dziewczyny i siedzi w kącie całą zabawę... sp***oliny ;)



Ja tam chodzę na wesela tylko żeby się napić i napie**olić komuś kto podbija do mojej kobiety Trololololololo.. hue hue hue.

18? gościu nie mój przedział, z gówniarzami to ja mogę w piłę zagrać, a nie wódkę pić. A swoją drogą tez mialem 18 lat i chodziłem po dyskotekach, tylko wtedy dziewczyny nie sypały się jak choinka na Trzech Króli, trzeba było dziewczynie zaimponować, a dziś? 2 lata temu bylem w Polsce na dyskotece i laski same się pchają na korzenia, a później płacz i lament: kto jest ojcem...

bd258

2015-07-08, 19:46
Eleir napisał/a:


Nie, to po prostu życiowe p*zdy, które nie były nigdy na żadnej imprezie, a teraz twierdzą, że to dla debili... j***ne prawiczki i cioty. A później idzie na wesele albo jakąś 18 bez dziewczyny i siedzi w kącie całą zabawę... sp***oliny ;)



Ja rzadko kiedy uczęszczam na tego typu imprezy na wesela sam i 18 bo kobiety nie mam a tańczę i to całkiem dobrze :ok:

NeverWalkAlone

2015-07-08, 21:41
Eleir napisał/a:


Nie, to po prostu życiowe p*zdy, które nie były nigdy na żadnej imprezie, a teraz twierdzą, że to dla debili... j***ne prawiczki i cioty. A później idzie na wesele albo jakąś 18 bez dziewczyny i siedzi w kącie całą zabawę... sp***oliny ;)



Jedyną sp***oliną jaka tu jest jesteś Ty ;)
To że ktoś nie czuje klimatów sztucznych uśmiechów, życzeń i innych pierdół całej tej otoczki nie znaczy że nie umie sie bawić ;)
I nie każdy widzi zabawe na gimbodyskotekach w których co drugi ma białą kichawe czy też co w drugim aucie jebie sie małolata.
Inni wybierają zabawe na treningu, a inni na gimbotekach
Nie pozdrawiam elo
:rzyga:

Famiru

2015-07-09, 14:34
ellsworth napisał/a:


Serio? To jest najwyżej oceniany komentarz? Nie wiedziałem, że tylu sp***olonych na umyśle ludzi tutaj jest.



Akurat tego tutaj nie brakuje. :lodowka:

lizardhino

2015-07-10, 19:04
nie ma to jak opinia niezależnych ekspertów dowolnej dziedziny na sadisticu.
aż się łzy w dupie kręcą

Eleir

2015-07-11, 16:22
O k***a, jaki zlot prawiczków :D Podpierajcie ścianę dalej, świetna robota, bo inaczej by się budynek zawalił haha ;D