18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DJ Priest

corpo_kills_me • 2016-04-01, 11:15
Ale za to niedziela, ale za to niedziela, niedziela...
BĘDZIE DLA NAS!!!

Cytat:

We Francji w Metz (niedaleko granicy z Luksemburgiem i Niemcami), tamtejsza świątynia została sprzedana, a nowy właściciel w Wielkanoc urządził w niej obrazoburczą i świętokradczą dyskotekę. Nagrania pokazujące co dzieje się obecnie w pięknym gotyckim kościele służącym przez wieki katolikom z Metz zostały opublikowane na Facebooku przez jednego z uczestników zabawy. Wygląda to jak celowe profanowanie świątyni przez lewackie środowiska, dla których jest to symboliczne zwycięstwo nad swoim odwiecznym wrogiem, czyli kościołem katolickim. W tym samym czasie gdy burzone są kolejne kościoły, budowane są w tym kraju liczne meczety. Wszystko wskazuje na to, że oficjalna laicyzacja państwa, była tylko etapem przejściowym, mającym na celu przeprowadzenie Francuzów bez oporów ze starej religii do nowej.




nowynick

2016-04-01, 11:17
grają remix "Gdzie jest krzyż"?

C.Z.E.S.I.E.K

2016-04-01, 11:21
@Up
Jak to mówią: "Jest krzyż, jest imprezka".

mi...........80

2016-04-01, 11:24
Są nacje które potrafią szanować i kultywować historię i tradycję przez tysiące lat...

Są też Europejczycy...

Nie popieram.

mi...........80

2016-04-01, 11:25
Nie w sensie że mnie to jakoś specjalnie obraża ale podejście w stylu "wysrać się na wszystko co mnie kształtuje i otacza" nie jest dobre.

ro...........24

2016-04-01, 11:30
A ch*j z Francją. Niech se robią co chcą.
Ten kraj już dawno sprzedany, poddany, oddany.
Chcieli mieć kozojebców to mają

dennissliwa

2016-04-01, 11:31
Ciapaty robi prowokację, widzę że i tak słabo mu to wyszło bo małe zainteresowanie.

bloodwar

2016-04-01, 11:32
Tak jakby katolicy tysiąc lat wcześniej szanowali budynki i obiekty czci staropogańskiej... Zapomniał wół jak cielęciem był :)

surojak

2016-04-01, 11:35
Mi tam się podoba i słychać, że dobre nagłośnienie. Po za tym każda religia to zło bez wyjątku. Przecież od dziś wiadomo, że jak "kościół" nie przynosi dochodów to się go sprzedaje i tyle. Ktoś kupił i robi tam imprezę co za tym idzie zarabia pieniądze i kupił lokal i musi o niego dbać, wynajmuje, zrobi restaruracje cokolwiek. Hajs się liczy, kultura krucjat, innkwizycji, tortur dobrzy ludzie nie potrzebują kościołów i wary więdzą jak się zachowywać i być dobrym dla drugiego i jak pomagać.

Kosmodysk

2016-04-01, 11:39
Temat rzeka. Księża sami są sobie winni. To co oni wyczyniają (mnie mówię że wszyscy) ale ich pazerność na kasę, bo kościół to zajebisty biznes. Jak jesteś proboszczem w dobrym regionie to dobrze doisz kasę ale do czasu. Bo to przekłada się na ludzi chodzących do kościoła. Nie mówię że osoby zmieniają prze to wiarę, ale nie chcą chodzić do świątyni i dawać datki. Gdyby w Polsce odpadły chrzty, komunie, śluby to by musieli wziąć się do prawdziwej roboty a świątynie sprzedać, albo komornik by zabrał. Potem widać takie efekty jak na filmiku.