18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

DJ Gigi Downgostino

~Angel • 2016-05-12, 20:13
nieoficjalne źródła podają iż DJ Gigi Downgostino ma być gwiazdą tegorocznej imprezy Mayday


to...........um

2016-05-12, 21:30
@TB303 Nikt nie spróbuje, bo to takie durne i bezcelowe :D
Perkusja jest nieco bardziej skomplikowana, więc morda :)

tita6

2016-05-12, 21:32
@up
Twoje życie też jest też durne i bezcelowe.

TB303

2016-05-12, 21:33
Cytat:

Nikt nie spróbuje, bo to takie durne i bezcelowe


Tak to można wszystko wytłumaczyć :lol:
Cytat:

Perkusja jest nieco bardziej skomplikowana, więc morda


Dla metaluchów skomplikowane będzie wszystko, co służy do grania Rocka i Metalu.
W ogóle dla was to będą najbardziej skomplikowane i najambitniejsze gatunki jakie istnieją i kiedykolwiek istniały :lol:
Taka informacja dla twojego płytkiego rozumu: Tekst z perkusją był szyderą.

sumi6667

2016-05-12, 21:35
To nowy styl muzyczny. Downcore :v

qwerty1234567890

2016-05-12, 21:36
TB303 napisał/a:

Skoro to takie proste i w ogóle, to czego sami nie spróbujecie swoich sił jako DJ. Ha, zesralibyście się zanim zrobilibyście nawet krótkie, proste przejście.
Tak samo każdy może zostać perkusistą, no bo co jest trudnego w napie**alaniu w "gary", hmm?
Więc ignoranci cicho, bo założę się, że nigdy nie widzieliście jak miksuje naprawdę dobry DJ.



Myślę, że wiele osób, które tu zagląda zna się na tym i kuma o co w tym biega widząc różnice. Osobiście nie siedząc w tym temacie, tak mi to właśnie wygląda, mega ekspresja + kręcenie potencjometrami + zakładanie słuchawek. Zdarza mi się widzieć kolegę przy stole, ale abym słyszał różnicę w muzyce przy kręceniu ustrojstwem to nie bardzo.


savrinn

2016-05-12, 21:40
Ten w paski to jego ojciec.

krokodyl

2016-05-12, 21:41
TB303 wyjaśniłeś krótko i na temat wszech wiedzącym -wypie**alać ,a jak potrafią wymiatać to nam niech klaniśći pokażą

p0lybius

2016-05-12, 21:44
Nie mylmy DJów z DJami. Są typy zmieniające płytę i manipulujący suwakiem... głośności dźwięku, ale są i tacy, którzy muzykę na żywca robią od podstaw, potem nagrywają swoje płyty. Przecież skądś te inne podróby didżejów muszą brać podkład i udawać, że robią muzykę samodzielnie?

Tak samo jest w ch*j "kamerzystów" czy fotografów, którzy wrzucają zdjęcie/film do darmowego "edytora" dołączonego do gazety za 10 złotych, gdzie mają do wyboru 20 różnych teł i w ten sposób "obrabiają" materiał. Jak i są tacy, którzy tworzą cuda w Sony Vegasie czy After Effectsach lub Photoshopach, gdzie ci pierwsi artyści nie potrafiliby nawet narysować kreski czy dodać napisu, bo znają się najwyżej na Paincie czy Windows Movie Maker. Jednych z drugimi bym nie porównywał.

TB303

2016-05-12, 21:59
qwerty1234567890 napisał/a:


Ta laska to jeden wielki fejk i to zostało już dawno udowodnione.
Zresztą, ja nie mam nigdy na myśli tych popularnych pseudo DJ'ów, bo tak naprawdę po nich się niczego dobrego nie spodziewam.
Jak będzie mi się chciało to może poszukam i dam film z jakimś dobrym DJ'em :P
Zresztą, metalowi fani i tak uznają to za bezsensowne, nic nie zmieniające "przesuwanie suwaków" :lol:

maciuch2

2016-05-12, 22:25
z jakiego on jest klanu?

FckTheSound_PL

2016-05-12, 23:12
bloodwar napisał/a:

Prawda jest taka że DJowanie polega na zmienianiu płyt w odtwarzaczu i ewentualnie poruszaniu jakimiś suwaczkami które niemal nic nie zmieniają więc teoretycznie nawet dobrze wyszkolona małpa mogłaby być DJejem


Grałem za czasów szkolnych. Uwierz że to nie tylko zmienianie płyt. Frazowanie, obliczanie bpm i ogólnie wyczucie rytmu. A najważniejsze żeby to lubić, reszta przychodzi sama :)

DioraBaird

2016-05-12, 23:27

można nawet na gazowej kuchence j***ć bity