18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dirtbike - Kompilacja.

stopwar • 2022-05-27, 12:38


Nasi chłopcy na swoich stalowych rumakach.
Lunatycy szos, dokumentujący swój kunszt.

Juzwa

2022-05-27, 12:54
Piękna kompilacja debilizmu. Może i są normalni motocykliści, ale ja takiego na drodze nie widziałem.

Hetman_Wielki

2022-05-27, 13:18
nie każdy motocyklista jest motocyklistą jak kierowca jest kierowca ?

Nie dziwi Was ze kierowcy puszek o wymiarach prawie na 4x2.5 metry nie sa w stanie siebie zauważyć na skrzyżowaniach ?

Basarab

2022-05-27, 13:25
Przesunięcie bariery drogowej ważącej ponad 1t własnym ciałem niezły wyczyn .

dennissliwa

2022-05-27, 14:54
Halman do tej składanki bawi sie małym :D

Mocz

2022-05-27, 16:13
dennissliwa napisał/a:

Halman do tej składanki bawi sie małym



Przestańcie go tępić zostawcie go

Sonal

2022-05-27, 18:25
Przej***ne być motozp*zdą. Wszyscy mają cię za zakałę rodziny, śmieją ją się z ciebie, podejrzewają, że jestes pedałem itp - tylko dlatego, że cię nie stać na samochód i ryzykujesz życie jeżdżąc na jakimś ciulstwie.

Juzwa

2022-05-27, 18:33
Hetman_Wielki napisał/a:

nie każdy motocyklista jest motocyklistą jak kierowca jest kierowca ?
Nie dziwi Was ze kierowcy puszek o wymiarach prawie na 4x2.5 metry nie sa w stanie siebie zauważyć na skrzyżowaniach ?



Co powiesz o debilach na 2 kółkach nie potrafiących ustać w miejscu na skrzyżowaniu? Oni muszą się pchać do przodu, no k***a MUSZĄ!!!

mit2

2022-05-27, 18:53
Piękne ujęcia rozsmarowujących się po asfalcie idiotów :-)

alucard321

2022-05-27, 20:04
No miód na moje oczy! Jak oni mnie na drogach wk***iają. Im ich więcej w jednym miejscu na drodze, tym mniejsze ich IQ.

Skrzek007

2022-05-27, 21:42
Przepiękna kompilacja. Jeżdżę na moto ponad połowę życia, a mam 41...a takiej koncentracji debilizm jw. chyba nigdy nie widziałem.

Karkus

2022-05-27, 22:20
Nie mam nic przeciwko motocyklistom.
Kocham choppery, zakochałem sie w HD, gdyby nie finansowa pomoc bratu, byłbym dziś pewnie posiadaczem jakiegoś niezłego enduro (najbardziej mnie kręci, podobnie jak offroad w terenówkach, który uprawiam) , ale NIENAWIDZĘ upalaczy ścigaczy.
To debile na miarę gówniarzy w nastoletnim BMW .
Ameby umysłowe.
Plus to ich zamiłowanie do patroszenia wydechów.
pie**oleni egoiści, którzy jadąc przez miasto czy wieś są w stanie zbudzić nawet kilkanaście tysięcy ludzi , bo... maja krótkie członka.
Upalacze ścigaczy, wiem nie wszyscy z Was są małymi ch*jkami, ale większość z Was to tępę, egosityczne ch*je.
Nienawidzę was!

Każda śmierć lub kalectwo właścicieli ścigaczy mnie jako sadola bardzo CIESZY!!!

grudzin7

2022-05-27, 22:37
Ej, ale ten pierwszy wślizg to czyściutki, rodem z Ligi Mistrzów :krejzi:

RobsoN

2022-05-27, 23:11
Karkus napisał/a:

Nie mam nic przeciwko motocyklistom.
Kocham choppery, zakochałem sie w HD, gdyby nie finansowa pomoc bratu, byłbym dziś pewnie posiadaczem jakiegoś niezłego enduro (najbardziej mnie kręci, podobnie jak offroad w terenówkach, który uprawiam) , ale NIENAWIDZĘ upalaczy ścigaczy.
To debile na miarę gówniarzy w nastoletnim BMW .
Ameby umysłowe.
Plus to ich zamiłowanie do patroszenia wydechów.
pie**oleni egoiści, którzy jadąc przez miasto czy wieś są w stanie zbudzić nawet kilkanaście tysięcy ludzi , bo... maja krótkie członka.
Upalacze ścigaczy, wiem nie wszyscy z Was są małymi ch*jkami, ale większość z Was to tępę, egosityczne ch*je.
Nienawidzę was!
Każda śmierć lub kalectwo właścicieli ścigaczy mnie jako sadola bardzo CIESZY!!!



Kochasz choppery a wk***iają cię głośne wydechy ?, to nie wiem jakie ty choppery widziałeś czy jeździłeś ale obstawiam 50 maks 125ccm...

mit2

2022-05-28, 01:04
RobsoN napisał/a:

Kochasz choppery a wk***iają cię głośne wydechy ?, to nie wiem jakie ty choppery widziałeś czy jeździłeś ale obstawiam 50 maks 125ccm...


No to jest fakt - choppery mają w ch*j głośne wydechy. Mieszkam przy drodze, która prowadzi do corocznego spędu motop*zdeczek. Akurat wczoraj się zaczęło. Popie**alają ścigaczami i nakedami przez zabudowany, że tylko kolorowe smugi widać. A wieczorami chopperowcy pięknie wk***iają głośnymi wydechami. Oczywiście policja znika z okolicy, bo jeszcze by swoich, którzy jeżdżą namiętnie chopperami musieli łapać.
O dziwo goście na turystykach poruszają się w miarę przepisowo. Do tego mają ciche wydechy.

Jedyną pociechą jest odgłos karetek i straży, regularnie jeżdżących zdrapywać motocyklowych idiotów z asfaltu, drzew i samochodów. ;-)