18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dirk Nowitzki brutalnie sfaulowany

~zsakuł • 2013-06-24, 19:59
Dirk Nowitzki, gwiazdor NBA, brutalnie sfaulowany prze rywala w meczu charatytawnym. Ponoć wraca do zdrowia pod opieką lekarzy. Dirk jest już celownikach Barcy i Realu.

zwirz13

2013-06-24, 20:01
mało mu łba nie urwało

Tomaszu

2013-06-24, 20:02
Za ostatnie zdanie w opisie piwo.
Dirk trochę poćwiczy i na bank go wezmą.

Fiucio

2013-06-24, 20:30
z takimi umiejętnościami aktorskimi tylko do srarcelony

kubasx4

2013-06-24, 21:39
Trzy razy oglądałem, bo nie widziałem czy najpierw był kontakt z piłką !

dumad

2013-06-24, 21:39
bez oglądania chciałem napisać "sk***ysyny oszukują"
zgadłem :szczerbaty:

Tomczyk1669

2013-06-24, 21:39
Bardziej ucierpiał przy upadku ;p

fabiothethird

2013-06-24, 21:57
Widać, że z piłką kopaną nie idzie mu najlepiej, ale świetnie mu wyszła parodia całego futbolu, którego ten pan z uniesionymi w geście protestu rękoma jest przedstawicielem. Brawo.

YourMom

2013-06-24, 21:58
Żyje ?

mlynaros

2013-06-24, 21:59
jakbym widział mecz Barcy :D










ból dupy za 3...2...1...

typo

2013-06-24, 22:08
@mlynaros. Od razu ból dupy. Po prostu wk***ia to ludzi znajacych sie na piłce, bo w każdej drużynie znajdziesz przynajmniej kilku diverów.

Fakt, faktem wk***iają tym niesamowicie, ale w każdym zespole, nie tylko w Barcelonie. Jako fan United jak widzę Younga, który tylko patrzy jakby nie zanurkować to mi się nóż w kieszeni otwiera.

Barca sp***oliła sprawę, bo nie robili tego umiejętnie. Busquets "Krzyk" jest symbolem nieudanego nurkowania, ale to nie jest jakiś punkt rozpoznawczy zespołu. Zresztą sami z tym walczą, co widać po Messim. Kiedyś padał przy byle dotknięciu, teraz przewraca się rzadko, a jak już to po porządnym pie**olnięciu.

Dajcie juz spokój Barcelonie, z Titem Vilanovem (jak to chyba Szpaku kiedyś jebnął) daleko nie zajadą. Teraz hejt na Frajern :)

Fu.

2013-06-24, 22:11
piłka nożna, śmieszniejsza od najlepszych komedii. Im gorsza liga tym komedia lepsza. Jak na razie wygrywa liga hiszpańska. Dobrzy aktorzy i śmiechu dużo.

Ogólnie patrząc to sezon 2007-2008 to ostatni dobry sezon w tym sporcie, ciąg dalszy to kpina, dramat i zgrzytanie pochwy.

Tak sobie myślę, że już nie będzie piłkarzy typu Ronaldo, Ronaldinho, Zidane, Rivaldo, Juninho, Henry, Figo, Del Piero, Carlos czy Cantona- Mogę tak cały dzień wymieniać... Teraz wytłumaczę dlaczego ich już nie będzie.. Na całym świecie powstają szkółki piłkarskie, w sumie dobrze bo piłka się rozwija i dzieci mają przyszłość itd, ale wychodząc z takiej szkółki po kilku latach zapie**alania jak dziki osioł to już nie jest zawodnik tylko pie**olony cyborg, wyhodowany, wykreowany, odpicowany, o zajebistym nazwisku które dobrze by się wykrzykiwało na stadionach... Wymodelowany i wycmokanych p*zduś.. Nie będzie już zawodników o swojej charakterystyce..- zajebisty drybling, strzał, zimna krew, szybkość... Teraz każdy z tych wyszkolonych zawodników będzie uniwersalny i będzie się charakteryzował wszystkim co najlepsze.. Nie będzie już zawodników walecznych, zahartowanych tak jak Rooney czy w.w Henry lub Drogba... Bo oni wyginęli tak jak mecze na piasku bez butów- tak wyglądała sytuacja w Brazylii, WKS czy Kamerunie... Co wykreowało wspaniałe talenty (cała reprezentacja Brazylii) Te przypadkowe talenty przestaną istnieć. Patrząc na sytuacje na moim osiedlu.. Teraz już nawet nie wiem kto gra w piłkę, kojarzę tylko to, że moi kumple grają w każda niedziele w piłkę, w tygodniu nie ma nikogo raz na jakiś czas ktoś pokopie w tysiąca po szkole czy pracy... Kolejny fakt to, to że jak się nie dostaniesz do szkółki to ch*ja tak właściwie osiągniesz. I zostaniesz w tej 3 lidze czy tam w 4 i będziesz dostawać 10 zł. za mecz.

Powiem tylko tak. j***ć ten sport. Bo pieniądze go pożerają.

Zaj***łem rozkminę niczym ksiądz na kazaniu. Może i to głupie, ale tak myślę. czekam na odzew.

Uuk

2013-06-24, 22:19
Gość się podniósł z bananem na ryju a tu porównania do cholera wie kogo.
Japy tam

mlynaros

2013-06-24, 22:41
typo napisał/a:

@mlynaros. Od razu ból dupy. Po prostu wk***ia to ludzi znajacych sie na piłce, bo w każdej drużynie znajdziesz przynajmniej kilku diverów.

Fakt, faktem wk***iają tym niesamowicie, ale w każdym zespole, nie tylko w Barcelonie. Jako fan United jak widzę Younga, który tylko patrzy jakby nie zanurkować to mi się nóż w kieszeni otwiera.

Barca sp***oliła sprawę, bo nie robili tego umiejętnie. Busquets "Krzyk" jest symbolem nieudanego nurkowania, ale to nie jest jakiś punkt rozpoznawczy zespołu. Zresztą sami z tym walczą, co widać po Messim. Kiedyś padał przy byle dotknięciu, teraz przewraca się rzadko, a jak już to po porządnym pie**olnięciu.

Dajcie juz spokój Barcelonie, z Titem Vilanovem (jak to chyba Szpaku kiedyś jebnął) daleko nie zajadą. Teraz hejt na Frajern :)





Ja również jestem fanem Man United, ok Young faktycznie lubi czasem odwalić teatrzyk, ale mimo wszystko to jest jeden zawodnik, a nie do cholery połowa zespołu! Nie wiem może jestem przyzwyczajony do twardej gry angielskiej, ale dla mnie to jest zespół gdzie 4 walczy sercem (messi, xavi, iniesta, puyol), a reszta... no właśnie. A tak z innej beczki, w Hiszpanii mówią że Pepe to jest zabójca i nie wiadomo kto, a moim zdaniem sprawdziłby się w szeregach załóżmy MU, MC, LFC czy Chelsea :) Pozdrawiam.

meme18

2013-06-25, 11:12
W dupie mam Wasze wypociny, kibice za dyche.
Ktoś wie co to za mecz był, jestem ciekaw? ;)