18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dindu nuffin

MisDetonator • 2020-12-25, 22:02
W maju tegoż roku Brendan McGahan (36) policjant z 8 letnim stażem zatrzymał rodowitego amerykanina imieniem Qavon Webb (23).
spoiler

Pan Kolor Skóry Przypadkowy wyciągnął klamę i wywalił pół magazynka w policjanta trafiając 6 razy. Trafiony zrewanżował się 13 strzałami i po raz kolejny udowodnił wyższość białych w celowaniu, dzielny Dindu poległ bowiem na miejscu, zaś policjant założył sobie stazę i wezwał pomoc. A wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Tzn. ludzie, bo małpka jak wspomniałem zeszła na miejscu na zatrucie ołowiem.



spoiler

Dupaapud

2020-12-26, 01:43
I to jest właściwy opis i właściwe uporządkowanie materiału. Siadaj pięć!

MisDetonator

2020-12-26, 02:02
Dupaapud napisał/a:

I to jest właściwy opis i właściwe uporządkowanie materiału. Siadaj pięć!



Pochwalić pochwalił, piwa nie postawił, a potem narzekają na szerzącą się tu Halmanozę/Flodziozę.

Ja serio mam na te wirtualne piwa wyj***ne, ale jednak materiały szereguje się według ich ilości i można coś ciekawego przegapić bo na 1szej stronie jest słodki kotek albo podobne gówno od w/w z 400 piwami. Ew. baby z ku*asami na hardzie. A na głównej jak wrzucisz cokolwiek z lekką krwią to od razu kasują.
I się dziwić że ten portal schodzi na kwejki...

Nie chce Wam się wrzucać tematów to chociaż dawajcie komenty i piwa. A najlepiej jak ja po 10 latach obecności ruszcie dupę i zacznijcie coś dawać od siebie.

burak008

2020-12-26, 02:49
na tym poertalu potrzeba więcej takich opisów, szkoda że nie mogę dać drugiego piwa

ch...........ik

2020-12-26, 03:27
Imię jak arbuz

z0...........ee

2020-12-26, 08:45
Mnie tam bardziej wyglada na 18 lat...

żmij

2020-12-26, 10:40
Kolan2109 napisał/a:

Imię jak arbuz



Trochę tak. Ale bardziej niż "kawon" pasowałoby "kałwon".

0___0

2020-12-26, 11:12
Znowu biały policjant zastrzelił czarnoskórego obywatela. Ach ten "systemowy rasizm" w USA.

Mazi118d

2020-12-26, 13:04
A ja nie czaje jak on walił z bliska do tego policjanta i nie trafił skutecznie, tak że tamten zdążył wyjąć broń i się wybronić (jeszcze pewnie miał zablokowaną) należy się murzynom czapa za bycie ćwierć mózgami, taki Brazylijczyk by rozsmarował mózg tego policjanta na asfalcie i jeszcze by mu zabrał kasę, broń i komórkę a murzyn głupszy od psa.

Kamil3l

2020-12-26, 14:55



Mazi118d napisał/a:

A ja nie czaje jak on walił z bliska do tego policjanta i nie trafił skutecznie, tak że tamten zdążył wyjąć broń i się wybronić (jeszcze pewnie miał zablokowaną) należy się murzynom czapa za bycie ćwierć mózgami, taki Brazylijczyk by rozsmarował mózg tego policjanta na asfalcie i jeszcze by mu zabrał kasę, broń i komórkę a murzyn głupszy od psa.



Znaczy, że co? Piszesz bez ładu w ch*j. Chodzi Ci o to, że Brytyjczyk by rozsmarował policjanta w stanach? No, bo jak u siebie, to zanim by tą broń zabrał, to musiał by mu ją dać.

mazga50

2020-12-26, 19:02
Czyli wszystko skończyło się happy endem. Jak w "Opowieści wigilijnej"...

polakwrocek

2020-12-27, 00:22
Lewacy już idą po darmowego nowego Oleda 8k za to.

ZgRyZ

2020-12-29, 06:14
blm-owiec, zmarł na szereg chorób towarzyszących...