18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dindu nuffin of the planet of the apes 2018

~Velture • 2018-05-25, 09:16
Pewnie myślicie sobie, że to zwykli szabrownicy ale prawda jest jeszcze zabawniejsza.
Wg. źródła miejsce akcji to RPA (abyście nie pomyśleli broń boże, że francja albo UK) a ta ciężarówka nie uległa żadnemu wypadkowi tylko się zepsuła i zjechała na pobocze a potem plemię się zbiegło aby łupić tylko nie potrafili się dostać do pierwszej naczepy bo wejście było zagrodzone drugą...
Więc zebrali najsilniejszych samców i całym stadem wyj***li skład na bok :shock:

Jak widać skuteczność policji też na wysokim poziomie, oczekiwanym przez starszyznę plemienną...

Żeby oni wkładali tyle samo wysiłku w pracę co w kradzieże, rozboje i inne przestępstwa... ehhhh...



Mój ulubiony komentarz pod filmikiem:
Cytat:

Can you blame them? And besides that. Everyone takes one... Not two, not three but one. This lowers the selfishness.


Nie no. Jak tak to luzik 8-)

krzyks_09.0

2018-05-25, 09:40
Ale dzielą się sprawiedliwie. Lata rządów białych dały jakieś efekty. Nie depczą po sobie jak to bywa na promocjach w Lidlu, nie wyrywają towaru. Pełna kultura :lol:

Wiewór

2018-05-25, 10:02
Komentarz jest zbędny. Po prostu just nigga things.

janlew

2018-05-25, 12:25
Cytat:

Żeby oni wkładali tyle samo wysiłku w pracę co w kradzieże, rozboje i inne przestępstwa... ehhhh...


Są tacy, nieliczni ale są. Sportowcy.

~Velture

2018-05-25, 12:54
janlew napisał/a:


Są tacy, nieliczni ale są. Sportowcy.


Byli też tacy w USA kiedyś... KIEDYŚ ;)

nowynick

2018-05-25, 14:04
co mogło zrobić czterech funkcjonariuszu wobec tłumu zdolnego wspólnymi siłami wyj***ć taką przyczepę? Przecież by zaczęli bronić tych pakunków to stado by ich rozerwało na strzępy....

@Velture teraz też

@JanLew są i czarni lekarze i czarni inżynierowie, to, że większość ma wyraźnie niższe IQ i uczulenie na pracę to nie oznacza, że każdy. Nie mówię, że dużo tylko, że bywają co lewactwo nagina do granic absurdu zrównując ich (WSZYSTKICH nie nielicznych) z białymi

SirMajkel

2018-05-25, 17:18
powinni w ciężarówkach montować ładunek wybuchowy z napalmem i jakby złodzieje się znowu dobierali do ciężarówki gdziekolwiek na świecie to kierowcy mogliby sprawić, że ten świat stałby się lepszy poprzez naciśnięcie jednego guzika po uprzednim oddaleniu się na bezpieczną odległość.

ProVVe

2018-05-25, 18:17
j***na dzicz

~Velture

2018-05-25, 19:00
O k***a w necie sprawdziłem co kradną bo myślałem, że to jakies piwo czy coś...

Zgadnijcie co oni k***a kradną! :shock:

Proszek do prania :wyj***ne:

Wcale nie żartuję :amused:


Hahhahahahahahhahahahahahaha

KlinikaAborcyjna

2018-05-25, 20:57
Velture napisał/a:

O k***a w necie sprawdziłem co kradną bo myślałem, że to jakies piwo czy coś...

Zgadnijcie co oni k***a kradną! :shock:

Proszek do prania :wyj***ne:

Wcale nie żartuję :amused:
Obrazek

Hahhahahahahahhahahahahahaha



a co jak czarny to od razu że brudny ma chodzić :wyj***ne:

w sumie żeby tego używać to potrzebna jest jeszcze woda

St...........on

2018-05-25, 20:57
Biali powinni się przenieść z RPA, gdzieś w inne miejsce, poczekać aż małpy powyzdychają z głodu i wrócić.

Takafura

2018-05-26, 08:23
Podobna scena jak z ładunkiem broni w samolocie Nicolasem Cage w filmie "Pan życia i śmierci".

adamZjeb

2018-05-26, 09:22
No k***a, jak jakieś robaki na smacznym gównie.

pekka satan

2018-05-26, 09:27
Velture napisał/a:

O k***a w necie sprawdziłem co kradną bo myślałem, że to jakies piwo czy coś...

Zgadnijcie co oni k***a kradną! :shock:

Proszek do prania :wyj***ne:

Wcale nie żartuję :amused:
Obrazek

Hahhahahahahahhahahahahahaha



Mogły tam być też kostki zapachowe (SECUREX), które można włożyć pomiędzy ubrania, żeby nabrały świeżego zapachu i nawilżane chusteczki. No i płyn do mycia naczyń. Może dindus wypiją i zjedzą? :D A jak nie to w lepiance nie będzie już j***ło tylko gównem, a np. gównem i lawendą.

Clarx

2018-05-26, 09:43
Do tego prowadzi bieda. Ciekawe, ze jest u nich tak silna, że potrafią się tak zorganizować iż nawet policja jest bezradna.

Velture natomiast to tępy żul, nie rozumie jak można kraść proszek aby być czystym, on wolałbym ukraść piwo.
Gorszy od murzyna :)