18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dindu nuffin have rights and clay

TT4 • 2017-03-10, 07:41
Przepiękne zestawienie punktów widzenia.
Policjant: Spokój, opanowanie, rozdzielczość.
Dindu: Wiadro, glina, zamieszki.

Dla nieznających angielskiego ruchome obrazki.

C.Z.E.S.I.E.K

2017-03-10, 07:46
TT4 napisał/a:

Dla nieznających angielskiego ruchome obrazki.

Dla nieznających angielskiego oglądać od 1:25

TT4

2017-03-10, 07:47
Up Also right.

_H...........r_

2017-03-10, 07:56
TT4 napisał/a:

Up Also right.



Sam czasami wrzucasz coś przetłumaczone przez Google translate, bo sam nie umiesz. Nie zgrywaj takiego specjalisty :ok:

ro...........24

2017-03-10, 08:14
Tomi , piwo :-)

TT4

2017-03-10, 08:19
Jeżeli uważasz to za bycie specjalistą od języka to podaj hasło...

AAAA.... nie znasz hasła....

W takim razie zapraszam:

Potem tylko henna (płynie) i...

Nie wk***iaj mnie, języki trochę znam.

Suspens

2017-03-10, 09:36
@up

Chyba języki swoich chłoptasiów jak ci czyszczą otwór z rdzy :D

weezo

2017-03-11, 01:10
"Officer William Martin ended up suspended for 10 days"
To już nie można zatrzymywać czarnych, nawet jak łamią prawo? Co tam się do ch*ja odpie**ala?

Gondone

2017-03-11, 13:11
O ile dobrze rozumiem, to jej 7-letni syn naśmiecił, a jakiś typ zaczął go za to dusić. Po czym wezwała policję, a policjant ten pyta chamsko czemu to obcy koleś nie może dotykać jej syna? Generalnie prowokuje babkę i nie wiem o co Wam chodzi?
Dodatkowo sam wywołał nerwową sytuację.

Clarx

2017-03-11, 15:41
Policjant chciał młodą złapac za cycki tylko.
Ogólnie pies przesadził.

Złowroga Pralka !

2017-03-11, 16:57
Oh, wow - poor people being arrested. What a rare occurrence

LaChupacabra

2017-03-11, 17:23
Jesteście ciemni jak widzowie TVN. Pies sprowokował całą sytuację. Na jego nagraniu widać, jakby ta młoda (córka kobiety) chciała go zaatakować, a na nagraniu gapia widać, że policjant to typowy, stronniczy j***ny pies. Matka zadzwoniła na policją bo jakiś typ przydusił jej 7-letniego syna za zaśmiecanie, a gliniarz się pyta "dlaczego nie nauczy pani sprzątać syna?". Noż k***a.
Chodzi o to, że pokazano dwa różne punkty widzenia, a jak ktoś nie rozumie co mówią (i co jest tam napisane) to niech najlepiej przewija dalej i się nie wypowiada.

picek444

2017-03-11, 21:03
Ja tam rozumiem śmianie się z filmików gdzie ktoś ewidentnie zlewa policje, dostaje wpie**ol i krzyczy że jest niewinny.
Ale jakby ktoś moje dziecko tarmosił, nawet za jakieś przewinienie, a wezwani psiarscy by mi powiedzieli "nie wychowałeś gówniaka to słusznie że dostał wpie**ol" to bym mnie ch*j strzelił.
A tu na koniec widać, jak pały jeszcze dla zabawy 'pacyfikują' sobie czarną biedote... Jak patrze na takie filmiki to nawet momentami rozumiem tych lewaków wszystkich

AdiOsAmigos

2017-03-12, 09:54
picek444 napisał/a:

Ja tam rozumiem śmianie się z filmików gdzie ktoś ewidentnie zlewa policje, dostaje wpie**ol i krzyczy że jest niewinny.
Ale jakby ktoś moje dziecko tarmosił, nawet za jakieś przewinienie, a wezwani psiarscy by mi powiedzieli "nie wychowałeś gówniaka to słusznie że dostał wpie**ol" to bym mnie ch*j strzelił.
A tu na koniec widać, jak pały jeszcze dla zabawy 'pacyfikują' sobie czarną biedote... Jak patrze na takie to nawet momentami rozumiem tych lewaków wszystkich


Wyrzuć te nieczyste myśli z głowy i nawróć się z powrotem albowiem chwilami każdy sadol ma chwile słabości :pijaki: