18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DHL Dojczland

huncfot130 • 2018-10-13, 13:40
Mało to sadystyczne...
Mi się spodobało nawiązanie do starych dobrych czasów wujka Adiego
:hitler:

Ronoaro

2018-10-13, 14:51
Słaba jakość, ale sam pojazd po DHLu całkiem inteligentny.

mazga50

2018-10-13, 15:48
Ukraińskie ścierwo burzyło Warszawę po powstaniu ramię w ramię z niemieckim okupantem. Byli nawet bardziej bezwzględni od nich, w mordowaniu pozostałej przy życiu cywilnej ludności. Zwąchali się teraz w niemieckiej firmie. Psipadek?

freaky

2018-10-13, 16:16
mazga50 napisał/a:

Ukraińskie ścierwo burzyło Warszawę po powstaniu ramię w ramię z niemieckim okupantem. Byli nawet bardziej bezwzględni od nich, w mordowaniu pozostałej przy życiu cywilnej ludności. Zwąchali się teraz w niemieckiej firmie. Psipadek?


W Szczecinie na Dąbiu mamy dużą firmę, której właścicielem jest niemiec, a na stanowisko dyrektora została desygnowana jego żona, nowobogacka ukraińska k***a. Wedle życzenia pani dyrektor, do kadr zaczęto lawinowo sprowadzać ukraińców, którzy szybko stali się dominującą liczebnie grupą. Od znajomego dostałem informację, że polscy pracownicy skarżą się na gorsze traktowanie, muszą komunikować się po ukraińsku, o czym nie pozwala im zapomnieć notorycznie puszczane ukraińskie radio.

Heydash

2018-10-13, 17:19
Ty to żelazkiem skanowałeś? Nie czytam nawet bo wzroku na loterii nie wygrałem.

~Velture

2018-10-13, 18:26
freaky napisał/a:


W Szczecinie na Dąbiu mamy dużą firmę, której właścicielem jest niemiec, a na stanowisko dyrektora została desygnowana jego żona, nowobogacka ukraińska k***a. Wedle życzenia pani dyrektor, do kadr zaczęto lawinowo sprowadzać ukraińców, którzy szybko stali się dominującą liczebnie grupą. Od znajomego dostałem informację, że polscy pracownicy skarżą się na gorsze traktowanie, muszą komunikować się po ukraińsku, o czym nie pozwala im zapomnieć notorycznie puszczane ukraińskie radio.


Pewna osoba mi mówiła, że jak była na dniu próbnym w pewnej firmie gdzie prawie same bandery były to jeszcze jej sugerowano aby się ukraińskiego nauczyła jak nie mogła zrozumieć ukrainki która jej pokazywała pracę....
Także tego.

Podziwiam, że ta osoba nic nie powiedziała bo ja bym się wk***ił i powiedział, że w Polsce mówi się po polsku a nie po k***a banderowsku.

Heydash

2018-10-13, 23:07
@up a co jest złego w poznaniu nowego języka?

mrokussw

2018-10-13, 23:16
@up poj***lo cie czy udajesz? j***ny upowcu, jakos w angli k***a polacy anglikom nie kaza sie polskiego uczyc bo polak tyle szanuje ze to anglia ich kraj, a te k***y panosza sie po naszym kraju jak j***ne stonki ziemniaczane siejac zgorszenie i spustoszenie

u_szy

2018-10-14, 03:17
jestem juz tak naj***ny czy faktycznie h*jowo sie to czyta?

kingtlen

2018-10-14, 08:20
Szanowni Państwo,
Pozwalam sobie zwrócić się do Państwa z uwagi na pewien problem związany z dostarczaniem przesyłek. Po raz (o ile mnie pamięć nie myli) czwarty doszło do zwrotu kierowanej do mnie przesyłki zaadresowanej na adres w Warszawie al. Solidarności 131a, abstrah*jąc od faktu, że wedle systemu monitorowania przesyłek nie opuściła ona nawet magazynu w Niemczech, postanowiłem zgłębić temat.
Zarówno Google Maps w wersji polskiej jak i niemieckiej wskazuje adres prawidłowo, podobnie jak wszystkie znane mi ogólnie dostępne programy do nawigacji.
Powyższe pozwala mi podejrzewać, że macie Państwo samodzielną komórkę zajmującą się kartografią korzystającą z autorskich rozwiązań. Jest to zapewne chwalebny trud wymagający ciągłych poprawek.
Z uwagi na fakt, że budynek istnieje od lat 50 tych, a al. Solidarności ma swoja nazwę od początku lat 90 tych domniemywam, że korzystają Państwo z jakichś starszych rozwiązań
W sytuacji gdy jesteście Państwo firmą niemiecką wydaje się oczywiste, że jako bazę do swojego systemu nawigacji wykorzystaliście Państwo serię bardzo udanych map sztabowych wykonanych na zlecenie OKW. Z moich ustaleń mapy tego terenu zostały wykonane w 1934 oraz 1942 r. ( w różnej skali) zasadniczo topografia tego terenu niestety uległa pewnemu przemodelowaniu na przełomie 1944 i 1945 roku.
W związku z tym jeśli mogę coś zasugerować proszę kierować się na mapach z 1934 r. w okolice ulicy Leszno 55 wg adresów z okresy sprzed 1945 r. i tam zacząć szukać budynku. Dla pewności przesyłam wydruki zdjęć lotniczych z dawną topografią oraz współczesną mapę. Strzałka wskazuje to samo miejsce na dawnej i obecnej mapie, powinno to pozwolić na odpowiednie skorygowanie Państwa systemu nawigacyjnego.
Nie śmiem prosić abyście skorzystali Państwo z bezpłatnej nawigacji Google albowiem rozumiem i szanuję, że nie idziecie Państwo na łatwiznę . Z uwagi na fakt, że wszyscy Państwa kurierzy jakich udało mi się złapać ( bo w odróżnieniu od innych firm kurierskich Państwa kurierów trzeba łapać) to Ukraińcy. Chciałem powiedzieć coś zabawnego na temat tego, że niemiecka instytucja nie potrafi wysłać Ukraińców na warszawską Wolę aby znaleźli budynek, ale nic zabawnego nie przychodzi mi do głowy.
Kończąc, gdybyście Państwo chcieli mi w jakiś sposób odpisać proszę skorzystać z Poczty Polskiej, która na mój adres dostarcza rocznie kilkaset przesyłek i robi to bez szukania adresu i twierdzenia, że ten adres nie istnieje.

Zał.
Zdjęcie lotnicze lokalizacji
Z należnym poważaniem

InnyName

2018-10-14, 11:00
Proszę



Końcówka listu wydaję mi się, że jest przerobiona, widać inną czcionkę i jakość, mimo, że zdjęcie jest jednością.

-perry-

2018-11-30, 02:54
Od dwóch dni nie dostarczają mi przesyłki, bo sam sobie ją wysłałem. Doszli do wniosku, że sam mogę ją odebrać z magazynu.
Inny kurier- Kiedyś kupiłem kuchenkę, koleś wyszedł z auta zrobił zdjęcie domofonu i odjechał, nawet nie zadzwonił. Zdjęcie było dowodem, że próbował dostarczyć. Wszystko widziałem z okna (3cie piętro), nie zdążyłem zareagować.