18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dezynfekcja rąk

CrazyEdek • 2021-02-14, 22:41
Kiedy zimna woda w studni.


Znawca_Cipek

2021-02-14, 22:46
Całkiem r*chable. I fajnie, że od razu pokazała rowa :-D
Człowiek wie, na czym stoi.

Stockshark

2021-02-14, 22:47
Dziadek opowiadał że jak był gówniarzem i chodził krowy pasac z samego rana to tylko czekał aż krowa się odleje :-) wówczas stawał w to miejsce aby nogi nieco zagrzać. Tak nie miał butów bo rodziców stać nie było na 10 parę a że byl najmlodszy to ostatniemu w kolejce kupowali

fengar

2021-02-14, 22:53
Stockshark napisał/a:

Dziadek opowiadał że jak był gówniarzem i chodził krowy pasac z samego rana to tylko czekał aż krowa się odleje :-) wówczas stawał w to miejsce aby nogi nieco zagrzać. Tak nie miał butów bo rodziców stać nie było na 10 parę a że byl najmlodszy to ostatniemu w kolejce kupowali



ch*ja tam, jak miał tyle starszego rodzeństwa to ubrania i obuwie zazwyczaj po nich się nosiło, jak kogoś nie było stać

Stockshark

2021-02-14, 23:02
fengar napisał/a:

ch*ja tam, jak miał tyle starszego rodzeństwa to ubrania i obuwie zazwyczaj po nich się nosiło, jak kogoś nie było stać



Waść zadaje mi kłamstwo a imbecyl który nie mysli. Pomyśl. Ile takie buty właścicieli wytrzymają? I każdy miał tylko jedną parę.

Znawca_Cipek

2021-02-14, 23:06
Stockshark napisał/a:

Waść zadaje mi kłamstwo a imbecyl który nie mysli. Pomyśl. Ile takie buty właścicieli wytrzymają? I każdy miał tylko jedną parę.



Klamiesz! Nigdy nie miales dziadka!

Riben

2021-02-14, 23:10
fengar napisał/a:

ch*ja tam, jak miał tyle starszego rodzeństwa to ubrania i obuwie zazwyczaj po nich się nosiło, jak kogoś nie było stać



onuce też zostawały czy tylko buty się nie zużywały ?

AbelardG

2021-02-15, 00:16
Stockshark napisał/a:

Dziadek opowiadał że jak był gówniarzem i chodził krowy pasac z samego rana to tylko czekał aż krowa się odleje wówczas stawał w to miejsce aby nogi nieco zagrzać. Tak nie miał butów bo rodziców stać nie było na 10 parę a że byl najmlodszy to ostatniemu w kolejce kupowali



Widać, że pochodzisz z bardzo ubogiej rodziny :( Podaj nr konta, to ci podeślę parę złotych na chlebek i może jeszcze na coś do chlebka :)

htp

2021-02-15, 11:11
Znawca_Cipek napisał/a:

Całkiem r*chable. I fajnie, że od razu pokazała rowa
Człowiek wie, na czym stoi.



Ja bym wolał dziewczynę.

Bourbonable

2021-02-15, 11:39
A dwójeczką myje włosy. Zuch dziewczyna. Ber Gryls lubi to.

michal257

2021-02-15, 12:24
Na Wiejskiej przy wejściu postawić taką krowę zamiast wypie**alać miliony na środki do dezynfekcji i walkę z krowidem

dabster

2021-02-15, 13:37
I chaps bułeczkę teraz na drugie śniadanie :-P

Stockshark

2021-02-15, 14:17
AbelardG napisał/a:

Widać, że pochodzisz z bardzo ubogiej rodziny Podaj nr konta, to ci podeślę parę złotych na chlebek i może jeszcze na coś do chlebka



Domyślam się że moi dziadkowie waszmości bogadztwem dorównać nie mogli. Jednak cóż to takie się stało ,że teraz majętnością równymi jesteśmy? czyżby geny przekazane przez moich przodków okazały się lepszymi aniżeli waszych?
Za dobre serce dziękuję. Na jadło i rodzinę zarobić potrafię. Jednak jeżeli chcesz się bogactwem swym podzielić zawsze możesz wesprzeć tych potrzebujących, np. tu:
https://hospicjum.waw.pl/pomagam/wplata-on-line

St...........sz

2021-02-15, 15:34
Podobno krowi mocz wg. guseł ma tam jakieś właściwości lecznicze tym niemniej nie jestem w temacie. Może jakiś forumowy guślarz coś powie więcej.. O ile mamy takiego na stanie ;-)

Gamonn1

2021-02-15, 18:42
Stołndzisz napisał/a:

Podobno krowi mocz wg. guseł ma tam jakieś właściwości lecznicze tym niemniej nie jestem w temacie. Może jakiś forumowy guślarz coś powie więcej.. O ile mamy takiego na stanie



Albo sobie ludzie z wsi coś uj***li z tym krowim moczem albo serio coś jest na rzeczy. Bo takie filmiki krążą z całego rolniczego świata. Info z Indii odpadają bo tam mają pie**olca i nawet piją krowi mocz, że niby leczniczy. Sam jedynie takie coś znalazłem
Folk medicine
Cow urine is used for attempted therapeutic purposes in ancient Ayurvedic medicine.[9][10] Urine of a pregnant cow is considered special; it is claimed to contain special hormones and minerals.[9] According to Ayurveda, Gomutra (cow urine) can cure leprosy, fever, peptic ulcer, liver ailments, kidney disorders, Asthma, certain allergies, skin problems like Psoriasis, anaemia and even cancer.[10][11] One of India's largest Ayurvedic companies, Patanjali Ayurved, sells urine-based products.[12]

Cow urine is also used in Myanmar and Nigeria as a folk medicine.[13][14] In Nigeria, a concoction of leaves of tobacco, garlic and lemon basil juice, rock salt and cow urine is used in an attempt to treat convulsions in children.[14] This has resulted in the death of several children from respiratory depression.[15]

Czyli gówno i do tego dzieciaki umarły.
A tutaj coś takiego, ale nie znam strony.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3117312/