18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Destroid - Innowacja Dubstepowych Koncertów

Darkstep • 2013-06-10, 12:45
Chciałbym wam przedstawić zespół dubmakerów (dubmaker - osoba tworząca dubstep) którzy wprowadzili dubstep na wyższy poziom niż stanie przy konsolecie i gibanie się w jednym miejscu. W skład Destroidu wchodzą Excision, Downlink, KJ Sawka. Panowie wpadli na pomysł żeby urozmaicić dubstepowe koncerty i wprowadzić coś nowego. Co zrobili?: Zrobili zbroje/kombinezony (w które włożyli nie lada małe pieniądze) przypominające androidów (jednego można skojarzyć z Cyraxem/Sektorem) oraz zamiast położonych konsolet na stoliczku, wbudowali je w formie dubstepowych gitar oraz dub-perkusji. Sądzę że to o wiele ciekawsza zabawa niż stanie w jednym miejscu i nic praktycznie nie robienie. Moim zdaniem, Destroid zasługują na złoty medal pomysłowości. :brawo:

Tutaj wideo ich pierwszego występu w nowej odsłonie, San Francisco:



A tutaj kilka zdjęć:





Zapraszam do oceniania i ch*ja wbijam w muzyczne spory. :amused: Pozdrawiam!

huntz0r

2013-06-10, 12:48
Zajebiste ! Jest moc i ch*j w dziób tym co zaraz będą krytykować muzyke

Soniac

2013-06-10, 13:03
uszny sadistic :P

mo...........et

2013-06-10, 13:13
ch*j w dziub mnie ominie bo to co mam zamiar skrytykować muzyką nie jest. Dubstep, ciężko mi to nazwać muzyką, inni pewnie sądzą inaczej, może mają rację i to ja się mylę a dubstep to szczyt muzycznej ewolucji, ch*j to wi. Kto to sprawdzi? tak naprawdę to chłopaki muszą się przebierać żeby zostać zauważonym, "grają" ch*jnie jakiej wiele, jedyne co ich wyróżnia z tłumu wytwórców dubstepu to właśnie ich image. I spoko, mają pomysł, tylko chwalić i się uczyć. Kojarzą mi się z slipknotem który muzycznie oczywiście dla mnie, jest knotem a proszę jak ładnie funkcjonuje na scenie i kasiorkę biję. (garowy jordison daje radę w ch*j swoją drogą).Funkcjonują dzięki głupocie swoich odbiorców a że głupoty na świecie jest nadmiar( tak, ja również jestem głupim pajacem lecz nie fanem dubstepu) to pewnie z głodu nie padną.
Ps. osobiście słucham italian vegan regressive disco z domieszką folku.

Szron

2013-06-10, 13:19
Jaranie się dróbstepem to taka Japonia albo Anime. Ciekawe na cholerę im dwie centrale?
Pewnie żeby fajnie wyglądało.

mare30ks

2013-06-10, 13:26
muzyka ch*jowa, jak wszystkie pochodne techniawy czy innego dicha ale ciuchy fajne

Creampie

2013-06-10, 13:50
Dubstep to gówno a mohamet to h*j

karolo4life

2013-06-10, 14:05
Dobreee jest . Disco polo To gówno A mohamet to nadal ch*j !

Splitterek

2013-06-10, 14:11
najlepsze na takich koncertach kobiety... nie za trudne :D

Snoon

2013-06-10, 14:14
nie cierpię dupstepu, nie uważam tego za muzykę ale zawsze staram się być obiektywny a to jest genialny pomysł. \../

push3k

2013-06-10, 14:34
'Innowacja'? Innowacja to była 30 lat temu.

Templariusz Mariusz

2013-06-10, 14:36
Zapakowanie kawałka gówna w lśniący papierek nie zmienia go w cukierka.

HariDee

2013-06-10, 14:38
Wiesz co Schwarzenegger zrobil z predatorem? To samo zrobia sadole z tymi gimbazjalnymi robotami na filmiku.