18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Destroid - Innowacja Dubstepowych Koncertów

Darkstep • 2013-06-10, 12:45
Chciałbym wam przedstawić zespół dubmakerów (dubmaker - osoba tworząca dubstep) którzy wprowadzili dubstep na wyższy poziom niż stanie przy konsolecie i gibanie się w jednym miejscu. W skład Destroidu wchodzą Excision, Downlink, KJ Sawka. Panowie wpadli na pomysł żeby urozmaicić dubstepowe koncerty i wprowadzić coś nowego. Co zrobili?: Zrobili zbroje/kombinezony (w które włożyli nie lada małe pieniądze) przypominające androidów (jednego można skojarzyć z Cyraxem/Sektorem) oraz zamiast położonych konsolet na stoliczku, wbudowali je w formie dubstepowych gitar oraz dub-perkusji. Sądzę że to o wiele ciekawsza zabawa niż stanie w jednym miejscu i nic praktycznie nie robienie. Moim zdaniem, Destroid zasługują na złoty medal pomysłowości. :brawo:

Tutaj wideo ich pierwszego występu w nowej odsłonie, San Francisco:



A tutaj kilka zdjęć:





Zapraszam do oceniania i ch*ja wbijam w muzyczne spory. :amused: Pozdrawiam!

Nobsonik

2013-06-10, 19:49
To się nazywa pie**olnięcie ;) Dubstep... i o to chodzi :)

Ciesin

2013-06-10, 19:56
Show jak najbardziej na plus, ale pod kątem muzyki są - moim zdaniem - najwyżej przeciętni. Szybki drop, a później ciężki bass i wobble. Wszystko robione pod jak największy hałas i napie**alanie.
Arkasia, Obsidia, Mt Eden i kilku mniej znanych producentów tworzą znacznie lepszy dubstep - więcej melodii i kreatywności w utworach, mniej ciężkich dropów.

Spor

2013-06-10, 19:58
Większość w tym filmiku to ch*j nie dubstep, lekkie przejsciówki jedynie ;) Sezonowcy zamknąć japy i wypad słuchać Skrillexa. Lecz co jak co Downlink ma na swoim koncie ciekawe produkcje

Corey_09

2013-06-10, 20:37
huntz0r napisał/a:

Zajebiste ! Jest moc i ch*j w dziób tym co zaraz będą krytykować muzyke




Tu jest k***a moc


te...........1s

2013-06-10, 21:06
@up, mam się już spuścić z podniecenia czy mogę jeszcze na szybkości skoczyć po chusteczki?

darkalex1

2013-06-10, 21:51
MisiowaMyszomucha napisał/a:

@up, mam się już spuścić z podniecenia czy mogę jeszcze na szybkości skoczyć po chusteczki?



Nie lepiej wytrzeć w rękaw ? :mrgreen:

Kazio666

2013-06-10, 22:27
Jaranie się dubstepem to pedalstwo. A skrillex to ciota i pedał. :!:

huntz0r

2013-06-10, 22:43
Corey_09 napisał/a:




Tu jest k***a moc




Dasz te linki z tą mocą czy jak ? Bo to co mi dałeś mnie nie kręci , każdy ma swój gust .. nie krytykuje jeśli Cię to doprowadza do erekcji ..

Seboolek

2013-06-10, 23:49
Nie lubie dupstepu ale piwo za to ze to nie ten sk***iel srilex a i za to ze niezly bajer na scenie i pomysl.