topic

Destroid - Innowacja Dubstepowych Koncertów

Darkstep • 2013-06-10, 12:45
Chciałbym wam przedstawić zespół dubmakerów (dubmaker - osoba tworząca dubstep) którzy wprowadzili dubstep na wyższy poziom niż stanie przy konsolecie i gibanie się w jednym miejscu. W skład Destroidu wchodzą Excision, Downlink, KJ Sawka. Panowie wpadli na pomysł żeby urozmaicić dubstepowe koncerty i wprowadzić coś nowego. Co zrobili?: Zrobili zbroje/kombinezony (w które włożyli nie lada małe pieniądze) przypominające androidów (jednego można skojarzyć z Cyraxem/Sektorem) oraz zamiast położonych konsolet na stoliczku, wbudowali je w formie dubstepowych gitar oraz dub-perkusji. Sądzę że to o wiele ciekawsza zabawa niż stanie w jednym miejscu i nic praktycznie nie robienie. Moim zdaniem, Destroid zasługują na złoty medal pomysłowości. :brawo:

Tutaj wideo ich pierwszego występu w nowej odsłonie, San Francisco:

A tutaj kilka zdjęć:

Zapraszam do oceniania i ch*ja wbijam w muzyczne spory. :amused: Pozdrawiam!

Aragon1988

2013-06-10, 15:25
moim skromnym zdaniem guziczki na tych 'gitarach' są dla picu, a DJ-em i tak jest RANDOM

Arturyo

2013-06-10, 15:37
muzyka przyszłości :D

UfoTeam*

2013-06-10, 15:56

Muzyka - pojęcie względne.

Ant1984

2013-06-10, 16:00
huntz0r napisał/a:

Zajebiste ! Jest moc i ch*j w dziób tym co zaraz będą krytykować muzyke

Muzykę? W tym poście jest gdzieś muzyka?

Szalej

2013-06-10, 16:13
ja tam lubie takie klimaty cyberpunkowe fajnie by było miec taka zbroje ;d polecam Cyberpunkers - Fuck the system!

_POLAK_

2013-06-10, 16:18
glowonog napisał/a:

to nie jest dubstep, tylko gowno... kiedy w koncu zrozumiecie ze tu nie chodzi o to elektro-futurystyczne j***nie skrzaczonymi dzwiekami?

Dokładnie, słuchając dubstepu słychać wyraźnie zakorzenienie w muzyce dub, czyli te pierwsze dubstepy, hybryda dub + drum and bass, a to mi podchodzi raczej pod brostep/glitch.

Rutherfrodo

2013-06-10, 16:21
Pomysł dobry, ale nie moje klimaty... :D Za bardzo sitko z głowy to robi.

teka86

2013-06-10, 16:23
po pierwsze ten gatunek muzyczny (nie będe uszczypliwy i napisze po prostu GATUNEK) to nei jest dubstep tylko jakiś trap / glitch. Po drugie co to niby jest DUBMAKER i skąd niby tą definicje ukradłeś ? |Pierwszy wynik googla podpowiada coś takiego: http://www.dubmaker.com/
I polecam posłuchać co to jest DUB i z czego się wziął dubstep. Polecqam film "Living Inside the Speaker"

BroOshee

2013-06-10, 16:33
Darkstep_Warrior napisał/a:

wprowadzili dubstep na wyższy poziom niż stanie przy konsolecie i gibanie się w jednym miejscu.

to skrillex komercyjna dz**ka zaniżył poziom... stał się tak popularny że wszyscy kojarzą jego styl z całym dub stepem a to błąd...

joystik1337

2013-06-10, 16:35
Na ch*j im te gitary i perkusja ?

Darkstep

2013-06-10, 16:36
Jak ja uwielbiam czytać wasze komentarzyki, experci. :**
Cała prawda o dubexpertach. :)

KMD

2013-06-10, 16:40
-Grasz na czymś?
-Na gitarze.
-Ooo super! A co?
-Dubstep
-k***a

panie, idź pan w ch*j, to co oni tam robią nie komponuje się w muzykę ni ch*ja...

j2m2

2013-06-10, 16:42
@up łatwiej powiedzieć że to nie muzyka :) od zawsze powtarzam, że muzyka to to, co mozna zagrać bez prądu.

_POLAK_

2013-06-10, 16:53
Darkstep_Warrior napisał/a:

Jak ja uwielbiam czytać wasze komentarzyki, experci. :**
Cała prawda o dubexpertach. :)

Nie ma jak to sadzić jakiegoś słabego hejta na ludzi którzy potrafią rozróżniać gatunki, kiedy sam nie wiesz czego słuchasz skoro dla Ciebie to jest dubstep :facepalm: czasem warto się przyznać do błędu i posłuchać starszych kolegów, ale jak tam uważasz "dubstepowcu" :kawa:

Darkstep

2013-06-10, 16:55
POLAK_nie_polaczek napisał/a:

Nie ma jak to sadzić jakiegoś słabego hejta na ludzi którzy potrafią rozróżniać gatunki, kiedy sam nie wiesz czego słuchasz skoro dla Ciebie to jest dubstep :facepalm: czasem warto się przyznać do błędu i posłuchać starszych kolegów, ale jak tam uważasz "dubstepowcu" :kawa:

Ojej, bardzo mnie wzruszyła twoja historia... :szloch: