18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Deskorolkarz

~McSadol • 2021-05-09, 10:07
Takie triki na desce to ja szanuje :mrgreen:


T3RMINATOR

2021-05-09, 10:13
Tylko z jednym mi się kojaży.


baronturbina

2021-05-09, 10:19
T3RMINATOR napisał/a:

Tylko z jednym mi się kojaży.


Trafiłeś w punkt! Piwo leci ;-)

żmij

2021-05-09, 11:36
~T3RMINATOR napisał/a:

Tylko z jednym mi się kojaży.





baronturbina napisał/a:

Trafiłeś w punkt! Piwo leci



Jeśli "kojaży", to "w pónkt".

35i

2021-05-09, 13:00
Znajomy miał podobnie, przy skoku na główkę do basenu głębokiego na ok. 150 cm. Akcja była typowa: Ja nie skocze? Potrzymaj mi piwo.

radek225

2021-05-09, 14:10
co jest najtrudniejsze w jeździe na desce? Powiedzenie rodzicom, że jest się pedałem.

Lobo24

2021-05-09, 14:23
Mózg mu wypadł.

Tuco

2021-05-09, 15:07
Najlepiej zmontowany film roku - a jest dopiero maj.

Budrys2000

2021-05-09, 15:32
radek225 napisał/a:

co jest najtrudniejsze w jeździe na desce? Powiedzenie rodzicom, że jest się pedałem.



I jak zareagowali?

Hyena83

2021-05-09, 16:46
Budrys2000 napisał/a:

I jak zareagowali?



Jedeń stary się ucieszył, a drugi stary go cmoknął

radek225

2021-05-09, 18:32
Budrys2000 napisał/a:

I jak zareagowali?



Hyena83 napisał/a:

Jedeń stary się ucieszył, a drugi stary go cmoknął




Było mi bardzo ciężko im to powiedzieć. Matka wpadła w histerię, ojciec krzyczał, że stracił już syna. Ze nigdy nie weźmie wnuków na ręce, że tak naprawdę umrą bezpotomnie, bo ich jedyny syn nie przekaże genów dalej. Było mi bardzo ciężko zanieść rodzicom taką wiadomość. Wiesz jak ja się czułem siedząc przed nimi, patrząc na nich i przekazując im taką informację? Dlatego ostatni raz dałem się na coś takiego namówić. Ciotce, wujkowi, dalszej rodzinie sam będziesz przekazywał tę informację. Miej jaja i cywilną odwagę się przyznać, że jesteś gejem. Budrys2000, to nie komuna, czy wczesne lata 2000-ne, że będą Ciebie i Twojego faceta, Hyena83 na ulicy pokazywać palcami. Ja powiedziałem Twoim rodzicom o Twojej orientacji. Dalszej rodzinie oraz znajomym musicie powiedzieć już sami. Trzymam za Was kciuki, dacie radę Budrys2000 i Hyena83. Prawdziwa miłość wszystko zwycięży. Tak pięknie razem wyglądacie. Pasujecie do siebie, jakbyście byli sobie pisani.

plastic

2021-05-09, 19:41
~T3RMINATOR napisał/a:

Tylko z jednym mi się kojaży.



warto nadmienić, że Jim sam sobie wyj***ł tego zęba, specjalnie do roli.

edit: a jednak k***a nie. ktoś mu wybił w szkole. jak to dobrze dementować swoje własne plotki.

Hyena83

2021-05-09, 19:49
radek225 napisał/a:

Było mi bardzo ciężko im to powiedzieć. Matka wpadła w histerię, ojciec krzyczał, że stracił już syna. Ze nigdy nie weźmie wnuków na ręce, że tak naprawdę umrą bezpotomnie, bo ich jedyny syn nie przekaże genów dalej. Było mi bardzo ciężko zanieść rodzicom taką wiadomość. Wiesz jak ja się czułem siedząc przed nimi, patrząc na nich i przekazując im taką informację? Dlatego ostatni raz dałem się na coś takiego namówić. Ciotce, wujkowi, dalszej rodzinie sam będziesz przekazywał tę informację. Miej jaja i cywilną odwagę się przyznać, że jesteś gejem. Budrys2000, to nie komuna, czy wczesne lata 2000-ne, że będą Ciebie i Twojego faceta, Hyena83 na ulicy pokazywać palcami. Ja powiedziałem Twoim rodzicom o Twojej orientacji. Dalszej rodzinie oraz znajomym musicie powiedzieć już sami. Trzymam za Was kciuki, dacie radę Budrys2000 i Hyena83. Prawdziwa miłość wszystko zwycięży. Tak pięknie razem wyglądacie. Pasujecie do siebie, jakbyście byli sobie pisani.



Nie ma takiej opcji. Że jak już raz się przyznałeś, to nie będziesz zmieniał zdania jak dzisiejsze "nowe społeczeństwo". Dziś jest tym, jutro tamtym, pojutrze onym. Nie ma takiej opcji. Nie będę trzymał kciuków jak się potoczy wasze życie ale musicie się kryć z tym. Prędzej @Budrys2000 (od) - puści Ci oczko. Ja się na Wasze sztuczki nie łapie