18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Demony i bogowie piekła.

Keepo • 2012-12-20, 02:49
Witam słuchaczy! Jest to mój pierwszy temat kopiuj+wklej+obrazek. Zazwyczaj wrzucałem tutaj ch*jowe filmiki, które i tak hejtowaliście :emo:
Opiszę tutaj kilka bytów z którymi większość z nas będzie musiała się zakumplować po 21.12.2012r. no to zaczynamy!


Przede wszystkim
Ten, któremu często spuszczaliśmy wpie**ol w D2. :fuck-off:

Mefistofeles-(Mefistofiel, Mefistofilis, Mefisto, "ten, który nie lubi światła") imię jego pochodzi z języka hebrajskiego ("Mefir" - niszczyciel; "tofel" - kłamca, lub "Mephistoph"-niszczyciel dobrego) albo z greckiego ("Mephostophiles" - nie lubiący światła, duch ciemności). Ma być jednym z siedmiu wielkich książąt piekła. Nazywany jest sługą Szatana (Samaela ) lub też samym Szatanem. W literaturze pięknej to właśnie Mefistofeles (na rozkaz Szatana) zawiera pakt z Faustem, towarzyszy mu przez jakiś czas by zabrać jego duszę do Piekła. Jest "symbolem wartości negatywnej", a poznać go można "po zimnym okrucieństwie, jadowitym śmiechu, który doprowadza do łez, i okrutnej radości, jaką wywołuje u niego czyjś ból".

Nie wygląda na strasznego sk***ol :emo:



Kontynuując
Nasz najukochańszy. :diabel:

Lucifer-("nosiciel światła", "dawca światła") niesłusznie utożsamiany z upadłym aniołem (Samaelem - Szatanem) na skutek błędnego odczytania fragmentu Księgi Izajasza 14, 12 "O, jakże spadłeś z nieba, jaśniejący Synu Jutrzenki". Apostrofa ta w rzeczywistości skierowana jest do Nabuchodonozora, króla Babilonu (poza tym w Starym Testamencie nie ma mowy o aniołach upadłych, pomimo że Bóg "sługom swoim nie ufa / a i w aniołach braki dostrzega" (Hi 4, 18)). Lucyfera i Szatana utożsamili dopiero Ojcowie Kościoła tacy, jak św. Hieronim oraz słowiańska "Księga Henocha". W okultyzmie Lucyfer miał być niegdyś cherubinem, a obecnie jest Cesarzem Piekła, jednym z jego Czterech Uświęconych Książąt (wschód). Ukazywać się ma pod postacią najpiękniejszego dziecka. Jest demonem grzesznej pychy i oznacza gwiazdę lub planetę Wenus; jest "najjaśniejszym aniołem, Dzieckiem Światłości".



Ponadto
Tego też katowaliśmy w Gothic'u :emo:

Beliar-("nic nie wart") stworzony zaraz po Lucyferze z garści ognia anioł chóru cnót i chóru aniołów, miał upaść "jako pierwszy wśród cnotliwszych", strącony za odmowę uznania obrazu Boga. Beliar wspomniany był w kilku księgach Starego Testamentu jako zły duch, symbol i personifikacja zła. W Drugim Liście do Koryntian św. Paweł pyta: "(...) jaka jest wspólnota Chrystusa z Beliarem?" traktując Beliara jako wodza demonów lub personifikując go z samym Szatanem. W literaturze apokryficznej Beliar jest księciem ciemności, często też nazywa się go prymasem Piekła. Według niektórych Beliar nigdy nie był aniołem, ale, podobnie jak Aryman, niezależnym i równym Bogu przeciwnikiem.



Dodam również
Tej zalegam duszę.

Agrat bat Machlat-żeński anioł nierządu, jedna z trzech pomocnic Samaela (oprócz Lilith i Naamy). "Talmud" ostrzega: "Nikt nie powinien samotnie wychodzić w nocy, szczególnie w środę i w sobotę ( Ja pie**ole :o ), ponieważ Agrat córka Machlat przebywa na zewnątrz z osiemnastoma miriadami aniołów zniszczenia, z których każdy oddzielne ma zezwolenie na to, by czynić zło".



Podsumowując
Ta jest jeszcze dziewicą. :jumpingtits:

Astarte-(Aszterot, Asztoret, Isztar-Wenus) główne żeńskie bóstwo starożytnych Fenicjan, Syryjczyków i Kartagińczyków, bogini Księżyca i płodności (pierwowzór Afrodyty). W okultyzmie żeński demon kwietnia, w "Raju Utraconym" I, 509-510, upadły anioł, utożsamiany z Astarotem.
(Się suka nie dała naszkicować :-( )


P.S
Dodam od siebie tak na zakończenie, że miałem to szczęście w życiu i miałem styczność z jakimś ciemnym bytem stał w moim domu( sp***oliłem jak c*pka ). Do tego widuję duchy i potrafię wyczuć obecność tych różnych "postaci". Mój wujek bardzo religijny człowiek kiedyś mi powiedział "Badaj duchy, bo nie ma dobrych duchów są tylko demony". Dodam, że jestem ateistą i, mimo że jestem pie**olonym X-man'em i przeżyłem to, nie dopuszczam tego do siebie, mimo że to widziałem i do dzisiaj odczuwam te "anomalie". Dziękuję za uwagę :) !

Vof

2012-12-20, 03:01
Dzięki za ciekawy artykuł :-D

Keepo

2012-12-20, 03:21
Vof, Nie ma sprawy ;)
Zapomniałem dodać:
P.S 2

Wczoraj podpiłem trochę dobrego znajomego i wyjawił mi pewną tajemnicę. Bawił się on kiedyś w budddyzm. Siedział w tym jakieś 3-4 lata. No i tam ten jego mentor, mistrz, guru czy ch*j wie, kto powiedział mu, że już zna te ich wszystkie kodeksy, że dobrze sobie radzi i czy nie chciał, by spróbować "Medytacji śmierci" czy coś takiego. No to mój kumpel mówi: "No dobra co mam zrobić?" Ten sensei dał mu jakieś zioła. Kumpel poszedł do domu zagotował wody wj***ł te halucyny nakrył się ręcznikiem i wdychał to tak 20 minut. No i po dwudziestu minutach wyjął głowę spod ręcznika. Mówił, że czuł się tak jak, by zaj***ł 3 wiadra. pie**olnął się na łóżko i momentalnie zasnął. Jak się "obudził" To zobaczył, że jego ciało leży na łóżku a on sam lewituje kilka centymetrów od podłogi obrazy się na niego patrzą. Mógł przenikać przez ściany czuł się tak jak, by pływał. I tak łaził po domu aż doszedł do kuchni, w której stała czarna postać. I on się jej zapytał "Co tutaj robisz, kim Ty jesteś?" I ta postać obróciła się w jego stronę i powiedziała do niego "Muszę Ci coś powiedzieć" on odrazu odparł "Nie ja nie chcę Ciebie słuchać Ty jesteś zły" i, wtedy poczuł uścisk na szyi i postać dalej nalegała, żeby mu coś powiedzieć. Kumpel odpowiedział "Że w ogóle nie chce go słuchać, że chce się obudzić". I obudził go głos, tak szybko wypowiedziane słowa "Obudź się, obudź się" i ciepły powiew. Obudził się a na jego poduszce był lekko odcisniety slad jak, by ktos obok niego leżał. Po tym się nawrócił, przeczytał biblię i jest chrześcijaninem. A do poduszki urządzane są pielgrzymki :) Za 20 $ możesz się z nią sfotografować za 100$ możesz powąchać :) Za 1000$ możesz dotknąć. Są bilety ulgowe dla naszych pociech. W środy i piątki zniżki -20% dla osób dorosłych.

Cała ta rozmowa jest autentyczna, oprócz tej wzmianki o pielgrzymkach. Tak że wiara powiadam wam przeto ten świat jest MEGA popie**olony! Tego nie ogarniesz to je emaleinowe i ch*j :) A wy się kłócicie o jakichś gejów, murzynów i azjatów. Aha i podkreślam od razu: Mam głęboko wyj***ne na to czy ktoś w to wierzy czy nie. Twoja indywidualna sprawa stary bądź stara.

P.S 3

Wielkie podziękowania dla kroenen bo to jego tematy mnie zainspirowały do stworzenia tego.

MojeAvi

2012-12-20, 03:26
#wypieprzaj.dziadu z tą historią na sadisticu.

Newgate tylko sie nie zmocz jak uslyszysz jego glos na ts3 lub skajpeju

Keepo

2012-12-20, 03:28
Proszę rozwinąć swoją wypowiedź. Proszę uzasadnij dlaczego?

W ogóle p*zda z tego, że to tajemnica a ja to wpie**oliłem na neta.(Chciał bym tutaj wstawić emotkę "x" i duże "d" ale regulamin zakazuje :emo: ) No nic czego oczy nie widza tego sercu nie żal :) .

jabol666

2012-12-20, 03:43
wierzacy nie jestem ale dobrze sie czyta machnij ksiazke to sobie ja sciagne z internetu

Vof

2012-12-20, 06:02
I tak łaził po domu aż doszedł do kuchni, w której stała czarna postać. I on się jej zapytał "Co tutaj robisz, kim Ty jesteś?" I ta postać obróciła się w jego stronę i powiedziała do niego "Muszę Ci coś powiedzieć" on odrazu odparł "Nie ja nie chcę Ciebie słuchać Ty jesteś zły" i, wtedy poczuł uścisk na szyi i postać dalej nalegała, żeby mu coś powiedzieć. Kumpel odpowiedział "Że w ogóle nie chce go słuchać, że chce się obudzić". I obudził go głos, tak szybko wypowiedziane słowa "Obudź się, obudź się" i ciepły powiew.Ja sam spotkałem kilka razy te czarne duchy/mary(uprzedzam to nie byli czarni(murzyni) jak ktoś mógłby to zasugerować) i nie było to w śnie tylko na jawie :shock: .Uprzedzam nie jestem żadnym ćpunem lub alkoholikiem.Jak mawia Ferdek Kiepski są takie rzeczy które się nie śniły fizjologom :-D .A z tym jutrzejszym końcem świata to nie wierze , prędzej to będzie może początek nowej epoki/ery jakieś wydarzenie które je zapoczątkuje??Kalendarz majów nie kończy się na 21.12.2012 roku to przyznali sami Majowie których potomkowie nadal jeszcze żyją :!:

Keepo

2012-12-20, 06:24
j***ć koniec świata, system chce zmniejszyć liczbę ludności. Przecież w Polsce jaka nagonka na ten koniec świata k***a. Wstajesz rano przed pracą włączasz telewizor reklama: Wybuchająca ziemia "Nie czekaj, napie**alaj kredyty" W radiu też k***a "wyprzedaż aut na koniec świata". Naprawdę osoby z jakąś rozj***ną psychiką, zaburzeniami, czy lękami muszą odczuwać taką presję, że kilka osób na pewno się odjebie. Tak samo jak to było w 2000 roku i w każdym innym podanym przez media jako koniec świata. Żyję na tym świecie króciutko, ale już przeżyłem z 8 końców świata. Jestem nie do zaj***nia stary. Użyłem tej daty tak dla żartu tylko :>
A druga sprawa. Mocna rzecz co? Spojrzeć na takiego sk***iela :D Ja się przyznaje jak zobaczyłem tego demona czy ch*j wie co to było w mieszkaniu to sp***alałem jak poj***ny. Dobrze że mnie strach nie sparaliżował bo w p*zdu by mnie opętał.

Vof

2012-12-20, 06:39
Newgate napisał/a:

j***ć koniec świata, system chce zmniejszyć liczbę ludności. Przecież w Polsce jaka nagonka na ten koniec świata k***a. Wstajesz rano przed pracą włączasz telewizor reklama: Wybuchająca ziemia "Nie czekaj, napie**alaj kredyty" W radiu też k***a "wyprzedaż aut na koniec świata". Naprawdę osoby z jakąś rozj***ną psychiką, zaburzeniami, czy lękami muszą odczuwać taką presję, że kilka osób na pewno się odjebie. Tak samo jak to było w 2000 roku i w każdym innym podanym przez media jako koniec świata. Żyję na tym świecie króciutko, ale już przeżyłem z 8 końców świata. Jestem nie do zaj***nia stary. Użyłem tej daty tak dla żartu tylko :>
A druga sprawa. Mocna rzecz co? Spojrzeć na takiego sk***iela :D Ja się przyznaje jak zobaczyłem tego demona czy ch*j wie co to było w mieszkaniu to sp***alałem jak poj***ny. Dobrze że mnie strach nie sparaliżował bo w p*zdu by mnie opętał.

k***a miałęś szcęście,farciarz 8-)

mglisty

2012-12-20, 07:41
"Badaj duchy, bo nie ma dobrych duchów są tylko demony".

Z całym szacunkiem dla wujaszka, ale teraz pie**olnął taki kocopał, że się nakryłem racicami. Owszem, dobre duchy są. ;-)

Keepo

2012-12-20, 08:18
mglisty napisał/a:

"Badaj duchy, bo nie ma dobrych duchów są tylko demony".

Z całym szacunkiem dla wujaszka, ale teraz pie**olnął taki kocopał, że się nakryłem racicami. Owszem, dobre duchy są. ;-)


Nie słucham Cię jesteś zły poszoł won szatanie!

A tak serio. Gdzie są te dobre duchy? Dusza człowieka po śmierci nie błąka się po ziemi i nie dokańcza "niedokończonych spraw". Aniołów nie ma wśród nas. Jak ktoś czytał biblię to wie, że po śmierci tak jak, by śpisz i czekasz(Nie umiem tego inaczej wytłumaczyć) na ten biblijny koniec. Ten, kiedy przyjdzie Jezus i wszystkich złych badasów rozpie**oli, Ci, którzy zasłużyli będą zbawieni. Natomiast Ci drudzy będą zniszczeni. Nie będzie piekła, bo piekło w p*zdu "przeciwpancernym ładuj". Wszelakie zło będzie zniszczone. Ah tak i najważniejsze Bóg nie ingeruje w nasze życia bo nie ma takiej potrzeby. Dał nam wolną wolę czyńcie co chcecie.

BrunerOvned

2012-12-20, 08:35
Ocalić nas może tylko nasz, polski duchowny rzymskokatolicki, redemptorysta, współzałożyciel i prezes zarządu Fundacji Lux Veritatis, nauczyciel akademicki, przewodniczący Rady Naukowej i profesor Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, doktor teologii ojciec Tadeusz dyrektor Rydzyk - założyciel rozgłośni radiowej Radio Maryja, Telewizji Trwam oraz założyciel i były rektor Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

A teraz wszyscy skandują ku pokrzepieniu serc:
Ja-ro-sław! Ja-ro-sław! Ja-ro-sław!

pisage

2012-12-20, 10:15
"Nikt nie powinien samotnie wychodzić w nocy, szczególnie w środę i w sobotę" - wtedy były losowania dużego lotka. Miliard w środę, miliard w sobotę. Kradli kupony...
Fajny artykuł.

Nejm

2012-12-20, 11:33
Hehe i koniec swiata sie nie bedzie wydawal taki nudny. Ja tam licze po smierci na jakas zabawe rodem z gier wideo :)

Keepo

2012-12-20, 11:45
Taka mała ciekawostka zobaczcie jak japońce wyobrażają sobie Astarotha tego demona, z którym była utożsamiana Astarte.
p*zda bo można to przywołać i tutaj cytat:
"By go przywołać i podporządkować, potrzebna jest jego pieczęć, która według Goecji powinna być zrobiona z miedzi oraz Dysk Salomona (magiczny pierścień), który w tym przypadku powinien być zrobiony ze srebra i musi bezustannie dotykać twarzy maga, by ochronić go przed śmierdzącym oddechem demona."

W sumie całkiem r*chable, nie wiem jak wy ale ja taką elfkę bym ruchnął. Zawsze chciałem ruchnąć elfkę *.* Tylko k***a nie wiem czy to pod zoofilię nie podchodzi w końcu ma rogi :/ I ten śmierdzący oddech...to może stanowić pewną przeszkodę. A ch*j tam nie liczy się wygląd, liczą się uczucia!