18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Demonstracja przeciw Tuskowi

Kuriki • 2013-03-25, 11:03
Przed państwem pokojowa demonstracja "antytuskowa" i ogólne pokazywanie swojego niezadowolenia z faktu beznadziejności rządu.








Od siebie dodam, że pokojowa demonstracja może co najwyżej skłonić ludzi do wyjazdu za granicę. Gdyby ta manifestacja ludzkiego niezadowolenia miała na celu dotarcie do panicza Donka i reszty złodziejskich mend oraz widowiskową dekapitację rzeczonych mend to z chęcią bym się dołączył

cts

2013-03-25, 11:17
Wzywać to sobie mogą do 2015 roku i tak ch*j z tego wyjdzie.

Kuriki

2013-03-25, 11:34
Pokojowe demonstracje przeciw Donkowi to syf i niepotrzebny wydatek energii. Tu się przyda zamach, użycie siły, a nie pie**olenie ludzi jak to im źle. Pogadali, pogadali, a ci na których gadali mają demonstrację w rzyci i tyle z tego wyszło :nietoperz:

Koniec Świata

2013-03-25, 20:11
@Kuriki

To weź widły, czy czym tam gówno przerzucasz i idź się zamachnij. Tylko potem nie płacz jak ten byczek, kiedy dostaniesz buta w ryj od policji, bohaterze. Albo siedź i czekaj aż ktoś za ciebie to zrobi. :lol:

Kuriki

2013-03-26, 11:01
Koniec Świata, Oj, sam mam iść, nie żartuj :-P

Gdyby ze mną poszło przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy ludzi to z chęcią bym poszalał.

Ale nie dlatego, że mi na kraju zależy. Ja zwyczajnie nie lubię być okradany, a pokojowe demonstracje są nieskuteczne :nietoperz:

Koniec Świata

2013-03-27, 18:11
@Kuriki

Kilkadziesiąt tysięcy? To trochę mało, żeby robić rewolucję jak na 40 milionowy kraj.

Ciekawe czy kolejny rząd, który zasiadłby na Wiejskiej po obaleniu aktualnej władzy by cię nie okradał? Nie pamiętam czasów kiedy władza nie kradła. Mój ojciec również nie pamięta. Spytałbym jeszcze dziadka, ale nie żyje.

Włądza, która nie kradnie to utopia największych fantastów.

Kuriki

2013-03-27, 20:39
I dlatego zarąbię wszystkich polityków by nastąpił kompletny rozpiździel :amused: