18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Demonolodzy Ed I Lorraine Warren.

Ookasz • 2021-10-01, 18:43
Znacie więcej przypadków Warrenów? W ogóle jak u Was z wiara w tego rodzaju rzeczy? Mnie zawsze ciekawią takie przypadki, ale szczerze przyznam, że nie jestem turbo entuzjastą. Na pewno wiedli ciekawe życie :D


SupremeLeader

2021-10-01, 19:21
Na demonach się nie znam, ale opowiem wam historię mojego dziadka. Dziadek zaraz po wojnie pracował w sporym mieście oddalonym od jego wsi o jakieś 200 kilometrów, więc do babki i dzieci zjeżdżał raz na miesiąc ( zaraz po wojnie było trudno z transportem) więc raz wracał do domu okazją z jakimiś żołnierzami, a że jego wiocha nie po drodze to go wysadzili jakieś 10 kilometrów od domu, dziadzio resztę drogi zasuwał pieszo, rzecz jasna w nocy. Po drodze dziadzio mijał stary las z cmentarzem, aż tu nagle zaraz przy owym cmentarzu patrzy a tu na kamieniu siedzi Staszek, sąsiad. Dziadek do niego zagadał.
-Co tam Stachu? Do domu wracasz?
-tak, ale zmęczony jestem.
-chodz ze mną,
- nie ja tu sobie zostanę, odpocznę sobie.
No i dziadek dalej wrócił sam, wszedł do domu, babka się obudziła dała mu kolację i tak sobie gadają jak tam praca, jak w gospodarstwie i tak dalej. Dziadek w końcu wspomniał że jak wracał to na kamieniu przy cmentarzu Staszka spotkał. Babka pobladła, przeżegnała się i mówi do ojca, że Staszka pochowali dwa dni temu. Dziadek też zbladł, a że pobożni byli to padli na kolana i za Staszka zdrowaśki przez resztę nocy odmawiać. Na drugi dzień wszystko się wyjaśniło...
bo to k***a nie był ten sam Staszek, tyle o duchach.

mariusz3pl

2021-10-03, 21:57
Czary mary.

Kiedyś szukałem video prawdziwego egzorcyzmu i nie ma.

Jedynie co znalazłem to audio i to chyba z lat 70-tych wątpliwej
autentyczności.

Filmy lubię w tym gatunku.