18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Demolka i potrącenie w sklepie monopolowym

Salieri16000 • 2018-11-05, 23:11
Kobieta została oskarżona o zdemolowanie wejścia do sklepu monopolowego i poważne zranienie klienta w środku.

Samantha Lynn Baxter, lat 38, z Holandii, została zwolniona z więzienia niecały miesiąc przed incydentem w Muskegon Heights. W aktach sądowych ma wiele zapisów związanych z narkotykami i innymi przewinieniami.

Baxter jest oskarżona o wjechanie swoim samochodem z dość dużą prędkością w wejście do Blue Bird Liquor Store, mieszczącym się przy 3408 Hoyt St., 30 października. Wideo z monitoringu pokazuje pojazd, który przebija się do sklepu i trafia w mężczyznę, który próbuje uciec aby uniknąć trafienia. Klient został uderzony przez pojazd i doznał poważnych urazów kończyn dolnych, powiedział szef policji w Muskegon Heights Joseph E. Thomas Jr.

Baxter została oskarżona o: czterokrotne przekroczenie kary za używanie pojazdu mechanicznego pod wpływem narkotyków oraz spowodowania poważnych obrażeń. Jest przetrzymywana w więzieniu hrabstwa Muskegon z kaucją o wartości 100 000 $.

Baxter zeznała, że przypadkowo nadepnęła na pedał gazu.

Świadkowie powiedzieli, że przed uderzeniem w sklep, pojazd jeździł tam i z powrotem po parkingu...


janlew

2018-11-06, 00:26
W bok k***a grubasie, jak jedzie na Ciebie coś 20x szybszego, większego to uskakuje się k***a w bok!

Emanuell

2018-11-06, 03:17
@up Teraz już mu się nie przyda... Chyba że będzie pędził o kulach :D

hardowski

2018-11-06, 06:52
janlew napisał/a:

W bok k***a grubasie, jak jedzie na Ciebie coś 20x szybszego, większego to uskakuje się k***a w bok!



Czy ja dobrze widzę, że koleś przedtem wbiegł do sklepu przez zamknięte drzwi i biegł dalej prosto? Zamiast, k***a, spokojnie się przetoczyć na prawo lub lewo?

:lodowka:

hellbwoi

2018-11-06, 11:31
dwa pedały a i tak nie potrafią ogarnąć..

chudy005

2018-11-06, 15:01
Wg mnie chciał być pierwszy w kolejce, dlatego tak przez pół parkingu biegł o jeden krok przed pojazdem....ale już w sklepie poległ...

Essent

2018-11-06, 18:37
Jedyne co kobiecie potrzebne do kierowania, to k***a żelazko na koszuli męskiej :homer:

ciastek0302

2018-11-07, 18:43
baba... czemu mnie to nie dziwi

korinogaro

2018-11-09, 00:52
Słyszeliście kiedyś o facecie który przez pomyłkę wcisnął pedał gazu i trzymał go parę sekund? Nie mówię o przypadkach 70cio letnich dziadków albo kogoś kto właśnie dostał zawału.