18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dekomunizacja

nowynick • 2018-02-26, 08:17
Raciąż walczy jak może z debilną ustawą o dekomunizacji (jakby zmiana nazw ulic zmieniała fakt, że mamy komuchów w sejmie). Swoją drogą głupota, łatwowierność i zadufanie IPNu aż przeraża...

mygyry

2018-02-26, 08:28
Jak patrzę na to co się dzieje i kogo ludzie na nową zaczynają wychwalać to ta cała dekomunizacja debilna nie jest, lecz jak zawsze jej bezrefleksyjne wykonywanie

~Velture

2018-02-26, 08:30
Hahahahahahaha o k***a dobre.
Dla mnie ta cała ustawa to ch*ja warta bo gimby i tak nie znają tych nazw/nazwisk i każdy miał na to wyj***ne. Mi też zmienili nazwę ulicy w miejscu zameldowania ch*j wie po co jak i tak 99% osób nie miało pojęcia kim była osoba której imienia jest ulica.

nowynick

2018-02-26, 08:46
mygyry napisał/a:

Jak patrzę na to co się dzieje i kogo ludzie na nową zaczynają wychwalać to ta cała dekomunizacja debilna nie jest, lecz jak zawsze jej bezrefleksyjne wykonywanie



jak na razie to wychwalają głównie taką jedną osobę co na wychwalanie średnio sobie zasłużyła. Ale za te 50 lat to nikt nie będzie dociekał co właściwie osiągnął tylko skoro tyle ulic od jego imienia to znaczy, że musiał być mąż stanu, że ja pie**olę. I nawet nie muszę pisać o kogo chodzi i tak każdy wie...

mygyry

2018-02-26, 09:15
@up No właśnie, jeżeli chodzi o jakieś takie daty jak w materiale, czy nazwiska osób nie kojarzące się z ruskimi to tu sens żaden, ale ulice takie jak armii czerwonej czy tym podobne jak najbardziej powinni odejść w niebyt

Krzysztof_Jarzyna

2018-02-26, 09:20
Chciałbym zobaczyć dokumenty, polecenie zmiany wysłane przez IPN i odpowiedź.

Wiewór

2018-02-26, 09:45
nowynick napisał/a:



jak na razie to wychwalają głównie taką jedną osobę co na wychwalanie średnio sobie zasłużyła. Ale za te 50 lat to nikt nie będzie dociekał co właściwie osiągnął tylko skoro tyle ulic od jego imienia to znaczy, że musiał być mąż stanu, że ja pie**olę. I nawet nie muszę pisać o kogo chodzi i tak każdy wie...


Zmieni się władza to ten "zasłużony" trafi na swoje miejsce czyli na śmietnik historii.
Zrobi się dekaczyzację po dyktaturze i będzie ok.

Wiewór

2018-02-26, 10:24
Ola boga kaczynskiego obrażajo!
Zapiekło cię w dupie pisowiski lisku lewusku?

~Velture

2018-02-26, 10:32
Abraxus napisał/a:

Ola boga kaczynskiego obrażajo!
Zapiekło cię w dupie pisowiski lisku lewusku?


Ty nawet nie czytasz tego co ktoś napisał a pie**olisz swoje cały czas :wyj***ne:

Żuj tam sobie dalej. 8-)

100Burned

2018-02-26, 10:34
Abraxiu paróweczko a gdzie masz ulicę nazwaną po kimś z PISu? Jest ulica Macierewicza albo Kaczyńskiego?


EDIT: Jest Kaczyńskiego. Ale to zapewne o Leszka chodziło co mu się tragicznie zmarło, dużo ludzi oddawało mu hołd jakby był świętym. Z uwagi na ten fakt nie jest to nic dziwnego. Poza tym z Leszka to nie był taki ostatni polityk. Kwestia uznania, mogliby zmienić ale mi ch*j do tego.

~Velture

2018-02-26, 10:49
100Burned napisał/a:

Abraxiu paróweczko a gdzie masz ulicę nazwaną po kimś z PISu? Jest ulica Macierewicza albo Kaczyńskiego?


EDIT: Jest Kaczyńskiego. Ale to zapewne o Leszka chodziło co mu się tragicznie zmarło, dużo ludzi oddawało mu hołd jakby był świętym. Z uwagi na ten fakt nie jest to nic dziwnego. Poza tym z Leszka to nie był taki ostatni polityk. Kwestia uznania, mogliby zmienić ale mi ch*j do tego.


Z Leszków to najlepszy był bolek. Nie dość, że sprzedawał i konfidencił to jeszcze nagrodę bubla dostał za to, że samemu zniósł komunizm którego nigdy nie było w Polsce i stawiają mu ulice, lotniska i place jego imienia jeszcze za jego życia a jego synek był pierwszym na świecie nosicielem choroby zwanej pomrocznością jasną.

Taki bohater, że jeszcze pie**oli aby strzelać do protestujących pod sejmem. Widać, że stare nawyki mu zostały. Ja wiem, wiem! Nie chciał ale musiał.

Cara_Al_Sol

2018-02-26, 13:24
Velture,
"Po czym poznać, że L. Wałęsa mówi nieprawdę?
Po tym, że usta otwiera"

SQRW3L_ponury

2018-02-26, 20:07
Velture napisał/a:

komunizm którego nigdy nie było w Polsce



nie było komuny w Polsce :shock: ? a co było ?

Archeolog

2018-02-26, 20:08
Witamy w pisowskiej Polsce! Monty Python lepiej by tego nie wymyślił.

PieronJasnySzlag

2018-02-26, 20:21
Kogoś dziadek dostał po czerwonej emeryturze że tak boli ta dekomunizacja.
Założe się o dobre piwo że autor tematu nowynick był jednym z zbulwersowanych Wodzisławskimi urodzinami Adolfa.
No cóż, taka to antylogika bezrefleksyjnego motłochu:
-tort w środku lasu i hailowanie: o la boga, skandal, nazizm rośnie, do więzienia, jak tak moszna..??
-duże miasto, główna ulica na cześć komunistycznego zbrodniarza - jest ok, co on takiego zrobił, czemu to zmieniać, to nic takiego, czepiajo sie pisiarze...