18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Defilady Wojska Polskiego 2007-2008

TheBarti93 • 2014-03-18, 04:40
Czyli wspomnienie ch*jowych czasów "kartofla" i pośmiewiska całej Europy...

2007


2008


I dla porównania defilada made in "Słońce Peru"
2013


Może i Kaczyński nie był wybitnym prezydentem, może nie zasłużył sobie na Wawel. Ale dbał o rzeczy które są w dzisiejszych spedalonych populisycznych czasach bezcenne..

Szacunek dla tradycji i wartości, pamięć, honor..
To jest miarą wielkości ku*asa, bycie pieskiem Merkel świadczy za to o cipie.







PS: PiSior ze mnie żaden, ale gardzę obecnym kurewstwem i ch*jostanem w Moim Kraju.

oc...........an

2014-03-18, 05:29
Głosuj dalej na KNP to Ozjasz wprowadzi wolny ryneg i w ogóle wojska nie będzie, bo po co, skoro chcącemu nie dzieje się krzywda :niggasmile:


Co do parad, to wszystkie obecne niestety wieją ch*jem z lekka :/
Co innego w czasach głębokiej komuny :3


Chwała komunizmowi! A lamusy dupa cicho!

Ti...........ch

2014-03-18, 05:49
DUST DEVIL napisał/a:

Chwała komunizmowi!



DUST DEVIL, wiesz że podpadasz juz pod paragraf?

TheBarti93

2014-03-18, 06:43
@ArmiaKrajowa Leci zimne mocne piwko :D

ArmiaKrajowa

2014-03-18, 09:25
@TheBarti93 jakis lewicowy moderator usunal mojego posta, dzieki za piwo :D

wudun

2014-03-18, 09:32
Dusty nie wiem czy wiesz ale Polska była ostatnim krajem układu warszawskiego w łańcuchu otrzymywania sprzętu z moskwy. Raczej dostawaliśmy sprzęt który musieliśmy w rosji na własny koszt remontować(niemcy w tym samym czasie płacili mniej za sprzęt nowy).

Plan moskwy był taki aby Wojsko Polskie wyglądało na silne a miało małą wartość bojową. Sowieci bali się Polski bo wiedzieli że jak na nich ruszymy z silnym wojskiem to hołota czerwona nas nie zatrzyma. Dla tego też wymordowali naszą elitę wojskową.

Co do defilady to robi wrażenie choć nie widzę sensu organizowania takowej. Przede wszystkim generuje to koszty.

Fu...........66

2014-03-18, 11:51
@wudun, dokładnie, nie wiem po co prężyć muskuły. Nie lepiej trzymać informacje o własnej armii w tajemnicy? W końcu nieznane będzie zawsze straszniejsze od czegoś znanego.

Archeolog

2014-03-18, 12:31
ment200 napisał/a:



DUST DEVIL, wiesz że podpadasz juz pod paragraf?



Halo?! Policja?! Proszę przyjechać na Sadistica!

Kiedyś to faktycznie za Kaczyńskiego było ekstra- armia wielka taka i każdy się nas bał, ruskich mieliśmy pod butem, każdy dostawał zapomogi 3.000 zł miesięcznie i darmowe mieszkanie, paliwo po 1,10 zł/l, chleb i mleko w granicach 1 zł, Wilno i Lwów było nasze, w Wiśle płynął krem czekoladowy. Ech, co za czasy... A teraz ten zły Tusk co okrada Polske i żyjemy w gównie i biedzie! Wina k***a Tuska! Kaczyński wróć!

:homer:

gorerider

2014-03-18, 14:12
kto kraju pilnował jak 3/4 Polskich Sił Zbrojnych dymało po Warszawie?

Ti...........ch

2014-03-18, 16:53
Archeolog, widziałeś głąbie do którego fragmentu jego postu sie odniosłem?

A kaczyński to ch*j i niech sp***ala na inny układ słoneczny.

oc...........an

2014-03-19, 01:12
ment200, tylko Bóg może mnie osądzać!

A co do rzekomego popadania pod paragraf to bardzo proszę o przytoczenie go. Bo z tego co wiem, w Polsce jest wolność słowa i taki Janusz "1%" Korwin Mekka może chwalić Hitlera za niskie podatki, a ja mogę chwalić ZSRR i PRL za piękne parady wojskowe. Do sztumu się idzie za PROPAGOWANIE ustroju, a nie wychwalanie i poglądy.

Tak, na XXVI zjeździe KPP nam to prawnik wytłumaczył.

PS: skoro pisanie "Chwała Komunizmowi" który jest LEGALNĄ opcją działającą w 6 krajach jest przestępstwem, to aż strach pomyśleć co czeka KKP :amused:

Szach-mat! Nie musisz odpisywać bo tak zniszczyłem Twoje stwierdzenie, że nawet najmądrzejszy żyd w kraju tego nie odkręci :P Wiedz, że wygrałem.

TheBarti93

2014-03-19, 03:36
@Archeolog Ty faktycznie jesteś takim zjebem intelektualnym czy tylko udajesz?
Fakt, polska szkoła to dno.. Ale nawet mnie nauczyli czytać ze zrozumieniem, takie durne posty jak twój powinny być z urzędu nagradzane murzyńskim ku*asem.

Ti...........ch

2014-03-19, 16:28
DUST DEVIL, zawsze chce mi się śmiać kiedy ktoś mówi, że Korwin wychwala Hitlera za niskie podatki. Z tego co ja wiem to Korwin gada że Hitler to zbrodniarz i powinnien wisieć, a to że w III Rzeszy były niższe podatki niż teraz w Polsce to pokazuje tylko patologie naszego systemu.

Bóg tylko może Cię osądzać? Od kiedy komuści wierzą w jakichkolwiek bogów?

Nie napisałeś "W ZSRR i PRL były najlepsze defilady w historii ludzkości" tylko "Chwała komunizmowi". Komunizm jest ustrojem zbrodniczym czy tego k***a chcesz czy nie. Najbardziej zbrodniczym jak do tej pory.

Machol

2014-03-19, 19:31
Kaczyniaki obcięły żołnierzom premie, żeby było na organizację parady. Popytaj się tych co w kamaszach byli w tym czasie. Patridiotyzm to jest, i nie mieszaj w to Piłsudskiego.

Invii

2014-03-19, 21:12
Patriota i strażnik niepodległości, który z uśmiechem na ustach podpisał traktat Lizboński :D Kaczyński kontra Tusk, faktycznie wielka różnica.