18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Decapited oskarżeni o gwałt zbiorowy

voidinfinity • 2017-09-12, 12:02
Ale spokojnie, rzekomo gwałcili nasi.



Miejsce akcji - USA.

Cytat:


Perkusista nie złożył żadnego komentarza oprócz tego, że nie wiedział, kim były te dziewczyny, kiedy pokazano mu ich zdjęcia. Powiedział, że nie będzie mówił bez tłumacza.

Gitarzysta powiedział detektywom, że widział dwóch muzyków zaangażowanych w czynności seksualne z kobietą w łazience. Zgodził się na pobranie próbki DNA jako dowodu.

Wokalista potwierdził, że w busie było przyjęcie i kobiety były tam obecne. Zażądał adwokata i tłumacza, odmawiając dalszych komentarzy. Odmówił pobrania próbki DNA.

Basista potwierdził, że kobiety były w busie, ale powiedział, że siedział na kanapie i nie widział, co się dzieje. Następnie stwierdził, że potrzebuje tłumacza, by być dobrze zrozumianym. Powiedział też, że nikt nie został zmuszony do wejścia do busa. Potem stwierdził, że nie przypomina sobie, co się działo. Także odmówił pobrania próbki DNA.

Piąty mężczyzna powiedział detektywom, że spał w busie i nigdy nie widział kobiety, która jest domniemaną ofiarą gwałtu. Powiedział, że tylko przez chwilę widział przyjaciółkę, która została zatrzymana. Zrobił także aluzję do jej konta na Instagramie, ale nie mówił o tym szczegółowo.



link

ro...........24

2017-09-12, 12:25
Elegancki koncert musiał być

RoboCat

2017-09-12, 12:37
trzeba byc debilem zeby nie widziec roznicy pomiedzy nigrem z afryki gwalcacym pare na plazy a muzykow co j***li jakies szmaty co same sie tam przypaletaly i pewnie same dupy daly...

voidinfinity

2017-09-12, 12:42
RoboCat napisał/a:

trzeba byc debilem zeby nie widziec roznicy pomiedzy nigrem z afryki gwalcacym pare na plazy a muzykow co j***li jakies szmaty co same sie tam przypaletaly i pewnie same dupy daly...



Możliwe, możliwe. A może one przyszły tylko na gałę, a ci wyskoczyli "hej kurewki, jedziemy na dwa baty!", a im owszem gała pasowała, ale zapinanie na dwa baty niekoniecznie ;-)

Nie wiem. W tytule napisane jest, że są oskarżeni, a w dopisku dałem "rzekomo". Nawet podkreśliłem.

SpeedyG

2017-09-12, 12:43
Jakbyście kobiet nie znali. Najebie się taka na imprezie, pójdzie do łóżka lub odda się kilku chłopakom przy wszystkich. Później nie chce wyjść na szmatę i oskarża o gwałt.
Z tą mogło być podobnie, oddała się całemu zespołowi muzycznemu a jak chłopak się zapytał co robiła jak jej nie było, to palnęła że ją zgwałcili.

voidinfinity

2017-09-12, 12:44
SpeedyG napisał/a:

odda się kilku chłopakom przy wszystkich.



Skąd masz takie fajne koleżanki? :amused:

Zadi_

2017-09-12, 12:49
Widzę voidinfinity, że trochę łagodniejesz z tą propagandą :D

voidinfinity

2017-09-12, 12:54
Zadi_ napisał/a:

Widzę voidinfinity, że trochę łagodniejesz z tą propagandą :D



Nikt nikogo za fiuta nie złapał, a amerykanki są znane z fałszywych oskarżeń o gwałt.

Powiedzmy sobie szczerze - że jak typ wywozi pannę do lasu i ją pcha bejsbolem to sprawa jest jasna.

A że was obrusza, mówienie że rodak coś złego zrobił - to dodaje wstawkę "ale spokojnie,(...)" - bo lubię patrzeć jak niektórzy próbują robić k***ę z logiki żeby tylko udowodnić, że każdy Polak jest Polakiem mimo tego co zrobił - a nie zwykłym polaczkiem, cebulą i śmieciem.

Wiewór

2017-09-12, 13:08
RoboCat napisał/a:

trzeba byc debilem zeby nie widziec roznicy pomiedzy nigrem z afryki gwalcacym pare na plazy a muzykow co j***li jakies szmaty co same sie tam przypaletaly i pewnie same dupy daly...


Potraktuj mnie jak debila i wyjaśnij mi proszę jaka jest różnica między pijanymi polakami gwałcącymi laskę a pijanymi murzynami gwałcącymi laskę.
Ja bardzo chętnie wysłucham bo jak na razie to jestem przy stanowisku, że jedni i drudzy to są j***ne pie**olnie dzikusy :-D
Może jak mi przedstawisz swoje "mondrości" w obronie rodaków to mi się odmieni.

(Nabijam się z ciebie. Już wiem, że jesteś idiotą ale rzucam soczystego baita, żebyś rozwiał resztki wątpliwości)

Ba...........yk

2017-09-12, 13:19
k***a jedna z druga chciały ku*asa do szpary to dostały... teraz z siebie będą robić k***y-niewydymi. Śmierdzi jakąś żydzią prowokacją.

józekdeluxe

2017-09-12, 13:34
voidinfinity napisał/a:

Ale spokojnie, rzekomo gwałcili nasi.





os...........wo

2017-09-12, 13:35
Cytat:

Potraktuj mnie jak debila i wyjaśnij mi proszę jaka jest różnica między pijanymi polakami gwałcącymi laskę a pijanymi murzynami gwałcącymi laskę.


Polacy mają mniejsze ku*asy. Dla gwałconej panienki to mniej przyjemności.

voidinfinity

2017-09-12, 13:46
@józekdeluxe
@Basia_Stańczyk

Witam szanownych obrońców cebuli. Jak tam zapach gnojowicy o poranku? :amused:

janlew

2017-09-12, 14:08
Cytat:

Możliwe, możliwe. A może one przyszły tylko na gałę, a ci wyskoczyli "hej kurewki, jedziemy na dwa baty!", a im owszem gała pasowała, ale zapinanie na dwa baty niekoniecznie ;-)



I właśnie tego k***a nie kumam, jak takie rzeczy można jako gwałt traktować.
Ostatnio w żydowskim radiu dla Polaków TOKFM słyszałem zdanie:
- Że jak ona powie stop koniec bo doszła, a ja potrzebuje jeszcze z 5 min/5 ruchów etc, i je wykonem wbrew niej to jest to gwałt. No k***a żarty jakieś.
- Czyli co. Jak mi starczy, a ona mnie przytrzyma nogami i powie jeszcze to też jest k***a gwałt?
Przecież to jest kurestwo wobec ofiar prawdziwych gwałtów.

Ma...........ke

2017-09-12, 14:17