18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Debil kontra autobus

phrontch • 2018-11-13, 06:31
Kolejny pokaz debilizmu specyficznej grupy użytkowników dróg


normale

2018-11-13, 07:16
No rzeczywiście debil, jechał swoim pasem i pie**olnął go autobus jadący całą pozostała szerokością drogi

IOI

2018-11-13, 07:54
normale napisał/a:

No rzeczywiście debil, jechał swoim pasem i pie**olnął go autobus jadący całą pozostała szerokością drogi


jesli nie bylo znaku (ja nie widze) ze motocyklista mial pierwszenstwo to jest jego wina (nie ma znaczenia ze bus jechal pod prad)

mesjans

2018-11-13, 22:07
Tak to jest gdy bardziej uważasz na lekcjach przepisów ruchu drogowego niż na lekcjach fizyki :) jadę bo to przecież prawo uratuje moje życie.

IOI napisał/a:


jesli nie bylo znaku (ja nie widze) ze motocyklista mial pierwszenstwo to jest jego wina (nie ma znaczenia ze bus jechal pod prad)


Sądząc po kierunku ustawienia aut zaparkowanych jest to ruch prawostronny, dodatkowo to raczej rzadkość stosowania dróg dwupasmowych jednokierunkowych w terenie zabudowanym (chyba że istnieje też jakiś pas w kierunku przeciwnym gdzieś obok ale tu go nie ma).

ol...........re

2018-11-13, 22:21
Piękny tor jazdy wybrał,nie ma co wybrzydzać.

IOI

2018-11-14, 10:53
mesjans napisał/a:


Sądząc po kierunku ustawienia aut zaparkowanych jest to ruch prawostronny, dodatkowo to raczej rzadkość stosowania dróg dwupasmowych jednokierunkowych w terenie zabudowanym (chyba że istnieje też jakiś pas w kierunku przeciwnym gdzieś obok ale tu go nie ma).


ale o czym ty do mnie piszesz?
koles motocyklem wyjezdza z uliczki i ma autobus z prawej.
kto wg ciebie ma pierwszenstwo?