18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dbanie o swoją prywatność

~Angel • 2018-09-06, 08:29
Przepraszam, czy mógłby Pan mnie nie filmować!


nelbox

2018-09-06, 08:47
Niby zły pan go kopnął i nie powinien tak robić, ale jakoś nie szkoda rudego atencjusza, co nagrywa swój ryj w parku.

nowynick

2018-09-06, 08:49
nie wiem czy też tak macie, ale u mnie widok kija do smartfona wywołuje podobną agresję...

~Velture

2018-09-06, 09:08
Jakiś farbowany pedał dostał w ryja. U nas to by już judotvn trąbił o jego żydowskich korzeniach oraz o homofobii.

Swoją drogą ja jestem chyba jakiś j***ny zacofaniec bo nie kminie po ch*j ktoś robi streama ze spaceru w parku. No k***a po ch*j. Gość nawet nic nie mówi.
Czy ludzie go oglądają aby zobaczyć drzewo bo nie mogą wyjść z mieszkań nie mieszcząc się w futrynach czy ki ch*j?

Pantilion

2018-09-06, 09:10
@up mam dokładnie takie same odczucia. Jak widzę te wszystkie k***y youtuberskie i innych pojebów z tym gównem to nóż się w kieszeni otwiera

kolosasz

2018-09-06, 09:10
nowynick napisał/a:

nie wiem czy też tak macie, ale u mnie widok kija do smartfona wywołuje podobną agresję...



tęczowe flagi, koszulki z napisem "konstytucja" a teraz już kijek do smartfona :homer:

nowynick

2018-09-06, 09:25
:roll:

i wszystko to mnie wk***ia...

Halman

2018-09-06, 09:33
Erutlev napisał/a:



Swoją drogą ja jestem chyba jakiś j***ny zacofaniec bo nie kminie po ch*j ktoś robi streama ze spaceru w parku. No k***a po ch*j. Gość nawet nic nie mówi.
Czy ludzie go oglądają aby zobaczyć drzewo bo nie mogą wyjść z mieszkań nie mieszcząc się w futrynach czy ki ch*j?


to jest grupa ludzi którzy nie mają nic do zaoferowania innym którzy to znów pogubili się w hierarchii wartości do przyswojenia.
Krótko: zjeby zjebom.

qs...........py

2018-09-06, 09:37
Dostał kopa w japę za to, że jest rudy, a nie za nagrywanie :]

oleyu

2018-09-06, 09:39
W końcu RODO

janlew

2018-09-06, 09:45
Erutlev napisał/a:

Jakiś farbowany pedał dostał w ryja. U nas to by już judotvn trąbił o jego żydowskich korzeniach oraz o homofobii.
....


To fakt, a inna rzecz że widząc patola bez koszulki, nie wdajesz się w dyskusje z jego babą, szczególnie w krajach patologicznych a w tym UK króluje. A już na pewno nie ma co dyskutować siedząc do patola obrócony tyłem. ...no ale to pedał więc pewnie ma to w genach

banerr

2018-09-06, 09:45
Dostał za RUDO.

Ne...........ro

2018-09-06, 10:02
Erutlev napisał/a:

Jakiś farbowany pedał dostał w ryja. U nas to by już judotvn trąbił o jego żydowskich korzeniach oraz o homofobii.

Swoją drogą ja jestem chyba jakiś j***ny zacofaniec bo nie kminie po ch*j ktoś robi streama ze spaceru w parku. No k***a po ch*j. Gość nawet nic nie mówi.
Czy ludzie go oglądają aby zobaczyć drzewo bo nie mogą wyjść z mieszkań nie mieszcząc się w futrynach czy ki ch*j?

Powinien brać przykład z ciebie

hellbwoi

2018-09-06, 10:54
od dobrze mu bo ma rude włosy, przejdziecie niedługo do zasłużył bo usiadł w parku na ławeczce a niebo było niebieskie.

Japie**olę ale wy wszyscy macie naj***ne wełbach... na sadolu jest chyba więcej zakompleksionej gimbazy niż w przeciętnym gimbazjum, a może to dla tego frustraci, że wam gimbazja zamkneli i teraz zostaliście zdegenerowani do podbazjalistów...