18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Dawne czasy

Mercury001 • 2015-02-09, 12:04
Brakuje mi tamtych czasów, kiedy człowiek czuł się zupełnie wolny. Pełnią radości było taplanie się w błocie i ciągnięcie dziewczyn za warkocz, łapanie za piersi. Można było zostać bohaterem okolicy jeśli zjadło się dwanaście kiełbasek i nie puściło pawia.
Zaś najtwardszych poznawało się po tym, że wracali do domu najpóźniej mimo krzyków matki.
Ech, to były czasy! Plucie na odległość, rzucanie śniegiem w dzielnicowego, kto dłużej będzie wisiał na jednej ręce na trzepaku, łamanie desek na głowie niczym Bruce Lee.
Te wszystkie wizyty na ostrym dyżurze, niedowierzanie lekarzy, gromki śmiech kolegów i późniejszy szacunek na osiedlu.
Niestety, to już nigdy nie wróci! Żona zmusiła mnie do wszycia Esperalu...
:-D

fantastico

2015-02-09, 12:15
Esperal można wygrzebać widelcem...potwierdzone info!

harimen

2015-02-09, 13:16
up @Yoka_Brotherrr nie interesują mnie twoje relacje z ojcem...

Luqas95

2015-02-09, 13:32
esperal gówno daje nie polecam -

Autor

2015-02-09, 13:43
A propos wszywek, może wstyd się przyznać bo lubię wypić, ale np. mój organizm potrafi zahamować działanie enzymu zwanego dehydrogenaza aldehydowa i czasami zdarza mi się przechodzić to co ludzie ze wszywkami, którzy w sposób chemiczny muszą zahamować ten proces metabolizmu alkoholu, a dokładnie przekształcenie aldehydu octowego w kwas octowy. Brak powyższego skutkuje: zaczerwienieniem dłoni, szyi, klatki piersiowej, a przede wszystkim twarzy, brak tchu, uczucie gorąca z narastającym pulsem wyczuwalnym w całym ciele i przykrym uczuciem, że za chwilę nasz organizm nie podoła i wykorkujemy :roll:
Na szczęście zdarza się to rzadko, najczęściej po dłuższym maratonie :wodka:
Może też ktoś to zauważył u siebie?

Vanathos

2015-02-09, 13:50
esperalem tkane, lol

kydeM

2015-02-09, 14:01
Z tym łapaniem za piersi to poniosła Cię fantazja :amused:

Bituminiorz

2015-02-09, 14:30
@Vanathos
Ten to widzę Black Metalowiec :D Btw, świetny album

qwachu

2015-02-09, 14:51
Łączymy się w bólu i wypijemy Twoje zdrowie. :wodka:

TiReksio

2015-02-09, 14:54
Wszystko jest dla ludzi