18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dawaj wodospad robimy

~Sunday • 2020-07-02, 08:59

Znacie te laski, nie? Takie są najlepsze, takie pozytywnie pie**olnięte :amused:

edek_kotek

2020-07-02, 09:58
To ja z koleżanką ;-)

jagielski

2020-07-02, 10:14
Cos innego bym jej wlozyl do ust w tej pozycji :mrgreen:

Ca...........on

2020-07-02, 10:21
Scenariusz jest na ogół taki sam. Dziewczyna jest wychowana na porządną kobietę, a potem daje się głupio przekabacić zazdrosnej (i na ogół spasionej) koleżance, że nie ma porządnych facetów, że nie warto się szanować, że trzeba rzygać na hasło "miłość". No i z takiego scenariusza rodzą się "pozytywnie pie**olnięte", które piwne przegrywy życiowe spod bloku bardzo chętnie przyjmują na swoje śmierdzące piwnicą łono ;-)

Jeśli będziecie kiedyś mieli córki, to wbijcie im do głów, że zawsze warto się szanować. Niech półgłówki zdychają w samotności :)

wilkoala

2020-07-02, 10:30
edek_kotek napisał/a:

To ja z koleżanką



To powiedz koleżance żeby nie wpie**alała tyle.
Potem niech koleżanka powtórzy to tobie.

Wojtass84

2020-07-02, 11:08
edek_kotek napisał/a:

To ja z koleżanką



udowodnij

nano50

2020-07-02, 11:24
Caramon napisał/a:

Scenariusz jest na ogół taki sam. Dziewczyna jest wychowana na porządną kobietę, a potem daje się głupio przekabacić zazdrosnej (i na ogół spasionej) koleżance, że nie ma porządnych facetów, że nie warto się szanować, że trzeba rzygać na hasło "miłość". No i z takiego scenariusza rodzą się "pozytywnie pie**olnięte", które piwne przegrywy życiowe spod bloku bardzo chętnie przyjmują na swoje śmierdzące piwnicą łono
Jeśli będziecie kiedyś mieli córki, to wbijcie im do głów, że zawsze warto się szanować. Niech półgłówki zdychają w samotności



Masz chyba w ch*j spaczoną wizję pozytywnie pie**olniętych. W ogóle co to za nadinterpretacja filmiku? Skrzywdziła Cię jakaś czy ch*j?

Se...........cz

2020-07-02, 12:06
O ja pierrrrrdu, cala paka pistacjów.

unreall

2020-07-02, 15:05
Takie super poj***ne sa najlepsze

Sriot

2020-07-02, 15:05
k***a myślałem, że zrzyga jej się do ryja :mrgreen:

mazga50

2020-07-02, 20:01
Sunday napisał/a:

Znacie te laski, nie? Takie są najlepsze, takie pozytywnie pie**olnięte



Nie wiem, czy pozytywnie, ale solidnie na pewno. O kant stolika...