18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dawaj tatuś

TT4 • 2018-01-19, 04:47
Napie**alaj!


pazuzu

2018-01-19, 08:36
Koleś chyba trochę jebnięty, przecież mógł jej nogi połamać, nie to żeby mnie to jakoś martwiło tylko tak stwierdzam fakt :)

nowynick

2018-01-19, 08:40
pazuzu napisał/a:

Koleś chyba trochę jebnięty, przecież mógł jej nogi połamać, nie to żeby mnie to jakoś martwiło tylko tak stwierdzam fakt :)



a tam pie**olisz miała matę ochronną, poza tym tata wychował na taką co by po prostu pojechała na prześwietlenie, a nie wzywała tęczową księżniczkę z prośbą o cudowne uzdrowienie

ValvePlsFix

2018-01-19, 08:44
idiota. a jak coś jej się stanie to będzie "ojej, moja kochana córeczka, przepraszam ;(("

~Velture

2018-01-19, 10:42
@up
To nie jest j***na różowa księżniczka a do tego nie przyj***ł jej na ulicy tylko na macie a ona trzymała dodatkowo kolejną treningową...
Z takiej dziewczyny będzie zajebista kobieta jak dorośnie.
Posiadając silny męski autorytet i ucząc się PRZEZ ZABAWĘ walki (bo dla dziecka to zabawa) będzie w stanie obronić się przed większością sebastianów wyklętych z 4 paskami abibosa stojącymi pod blokami. Do tego nie będzie pie**oloną roszczeniową paniusią co płacze jak tatuś nie kupi jej nowego szajsfona.


Alonso

2018-01-19, 12:29
Jednak nie była "ready"

ExtraPower

2018-01-19, 12:48
Nie rób wszędzie miejsc z : "większością sebastianów wyklętych z 4 paskami abibosa stojącymi pod blokami".
Wychodzi na to że wszędzie się tylko napie**alają i stoją sebixy. A to Bzdura. W szkole to się można ganiać w dresach miedzy blokami i tłuc, ale starsi to już bandyterka zwykła, albo pijąca pod sklepem, albo już w więzieniu. I uważasz że ten silny autorytet jej ojca pomoże w czymś? Bo ojciec ją kopną? To zwykła zabawa z ojcem.
Tylko w życiu w kontaktach z innymi ludźmi w pracy, etc.
Podajesz przykład świata w którym są tylko "wojowniczki ulicy" i "paniusie od ajfonów". To też bzdura.
Dziękuję.

eruaknem

2018-01-19, 13:17
pięknie poleciała !


The_Generat

2018-01-19, 13:30
ja pie**olę, sami znawcy, przecież podciął jej nogi, żeby fiknęła a nie zaj***ł w mięsień "na twardo",
tak się dzieci uczy bazy, pozycji i balansu, po prostu pokazał jej że nie jest "ready" ale sądząc po tym jak ułożyła ręce fikając to powinien zacząć od padów i przewrotów :)

zeto88

2018-01-19, 14:12
@ExtraPower co zrobił?

Jacooob

2018-01-19, 14:18
zeto88 napisał/a:

@ExtraPower co zrobił?



kopną zrobił

Reichsmarschall

2018-01-19, 14:19
Ten filmik jest ucięty - dziewczynce nic się nie stało i się śmieje z całej sytuacji.


johnnyy

2018-01-19, 14:54
@velture k***a serio? Obejrzałes kilkunasto sekundowy filmik i zdążyłes biografię dziewczynce napisać ? Trzymajcie mnie.
Skislem