18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dawaj tatuś

TT4 • 2018-01-19, 04:47
Napie**alaj!


Syja

2018-01-19, 15:29
@up Velture to nasz pan wszechwiedzący. On na wszystko zna odpowiedź. Dlatego też mnie wk***ia jego wymądrzanie się.

SurowaHerbata

2018-01-19, 15:35
Nie taki wierdol się dostawało od Ojca

~Velture

2018-01-19, 15:39
johnnyy napisał/a:

@velture k***a serio? Obejrzałes kilkunasto sekundowy filmik i zdążyłes biografię dziewczynce napisać ? Trzymajcie mnie.
Skislem


Człowieku jestem ekspertę od wszystkiego na sadisticu.

Urodziłem się poprzez niepokalane poczęcie już po 30 dniach ciąży bo było mi śpieszno ratować ten świat i dzielić się wiedzą ze wszystkimi o wszystkim. W wieku 5 lat władałem biegle każdym językiem na ziemi a w wieku 10 lat nauczyłem się jeździć na jednorożcu którego samemu stworzyłem kiedy mając 7 lat ukończyłem wszystkie wyższe uczelnie na świecie i wydałem 1337 książek na których zarobiłem wystarczająco aby mieć ~ przed Nickiem.

Więcej możesz wyczytać w mojej najnowszej książce dostępnej od lutego w księgarniach za okazyjne 666zł

wilkoala

2018-01-19, 15:49
@up
Nieźle jak na takiego wcześniaka(mózg rozwija się w 6 tyg.)

Tafariel

2018-01-19, 17:00
Haha Velture ma już własnych hejterów :amused: Ciężko jest być sławnym :krejzi:

johnnyy

2018-01-19, 17:42
Velture napisał/a:


Człowieku jestem ekspertę od wszystkiego na sadisticu.

Urodziłem się poprzez niepokalane poczęcie już po 30 dniach ciąży bo było mi śpieszno ratować ten świat i dzielić się wiedzą ze wszystkimi o wszystkim. W wieku 5 lat władałem biegle każdym językiem na ziemi a w wieku 10 lat nauczyłem się jeździć na jednorożcu którego samemu stworzyłem kiedy mając 7 lat ukończyłem wszystkie wyższe uczelnie na świecie i wydałem 1337 książek na których zarobiłem wystarczająco aby mieć ~ przed Nickiem.

Więcej możesz wyczytać w mojej najnowszej książce dostępnej od lutego w księgarniach za okazyjne 666zł


Zazdroszczę ilości wolnego czasu na pisanie takiego pie**olenia

banerr

2018-01-19, 17:58
Velture napisał/a:

@up
To nie jest j***na różowa księżniczka a do tego nie przyj***ł jej na ulicy tylko na macie a ona trzymała dodatkowo kolejną treningową...
Z takiej dziewczyny będzie zajebista kobieta jak dorośnie.
Posiadając silny męski autorytet i ucząc się PRZEZ ZABAWĘ walki (bo dla dziecka to zabawa) będzie w stanie obronić się przed większością sebastianów wyklętych z 4 paskami abibosa stojącymi pod blokami. Do tego nie będzie pie**oloną roszczeniową paniusią co płacze jak tatuś nie kupi jej nowego szajsfona.

Zbyt upraszczasz. Równie dobrze może z niej wyrosnąć Karyna, która napie**ala ludzi dla beki.

~Velture

2018-01-19, 18:12
banerr napisał/a:

Zbyt upraszczasz. Równie dobrze może z niej wyrosnąć Karyna, która napie**ala ludzi dla beki.


Z takim ojcem nie wyrośnie z niej karyna.

Musashi_Miyamoto

2018-01-19, 20:09
Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (48 piw)
@up
To nie jest j***na różowa księżniczka a do tego nie przyj***ł jej na ulicy tylko na macie a ona trzymała dodatkowo kolejną treningową...
Z takiej dziewczyny będzie zajebista kobieta jak dorośnie.
Posiadając silny męski autorytet i ucząc się PRZEZ ZABAWĘ walki (bo dla dziecka to zabawa) będzie w stanie obronić się przed większością sebastianów wyklętych z 4 paskami abibosa stojącymi pod blokami. Do tego nie będzie pie**oloną roszczeniową paniusią co płacze jak tatuś nie kupi jej nowego szajsfona.



A będzie ładna? Czy będzie wyglądała jak Cristiane "Cyborg" https://cdn.vox-cdn.com/thumbor/EnLRmXJfTeVeuBra4G5hNO0Vozg=/0x14:640x441/1200x800/filters:focal(0x14:640x441)/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_image/image/28734531/cyborg2.0.jpg



Nie to żebym nie lubił MMA bo lubię i to kobiece również ale... ehhh no trochę przesadzasz z tymi superlatywami bo "kobiecość" też ma pewne uroki które sporty walki potrafią zepsuć.

kaelem

2018-01-20, 00:43
Ja mam mało do powiedzenia, ale tacy wielcy, jak Velture rządzą wami. Gratuluję.

elfis

2018-01-20, 06:42
czyli , że jak wyrośnie z niej twarda, potrafiąca się bronić, kobieta to znaczy że będzie zajebista,
hmmm, ciekawa teoria,
gorzej gdy będzie głupia, bo wtedy te jej niby atuty staną się wadami, nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego