18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dawaj kase szmato!

ag...........th • 2018-12-29, 06:33
Planując napad nie wziął pod uwagę że policja po cywilu też czasem robi zakupy.


PieronJasnySzlag

2018-12-29, 12:37
skywalker75 napisał/a:



Czy ta sytuacja, to według Ciebie jest argument za posiadaniem broni przez zwykłych obywateli ?


Uważam że w dyskusji na odpowiednim poziomie trzeba argumentować przykładami z różnych stron a nie robić rumor tylko w przypadkach strzelania do niewinnych.

Velture napisał/a:


Bo takich przypadków w naszym kraju nie ma. U nas nie napadają z bronią palną na sklepy/banki/stacje/twój dom.


Racja. Szkolnych masakr gdzie gimbus strzela do kolegów też w Polsce niema jednak gdy taka tragedia się wydarzy to odrazu podnosi się krzyk pacyfistów.

woytasw

2018-12-29, 13:28
Nie robić bandziorowi dziury w plecach. Tylko z przodu.
Proste.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-12-29, 14:13

~Velture

2018-12-29, 15:10

"za kartonem z czipsami".... no tak... już wiem skąd jest ten słynny slogan reklamowy "jest crunchips, jest impreza" :amused:

Mors_Nigra

2018-12-29, 16:37
Niewolnicy w komentarzach widzę dalej swoje...

PanAndrzej666

2018-12-29, 19:04
hahaha :) to może dajcie ludziom dostęp do broni ?

fieryangel

2018-12-29, 20:06
Spiderowski napisał/a:

Czy ktoś z przeciwników posiadania broni może mi wytłumaczyć dlaczego takich przypadków nie podaje się w dyskusji?
A jedynie sytuacje gdzie pryszczaty gimbo gender bronią taty strzela do kolegów?


Mało tego, strzela do nieuzbrojonych kolegów w miejscu gdzie jest zakaz wnoszenia broni - kampus, szkoła lub kino.

A odpowiadając na twoje pytanie. Ne mówi się o tym w telewizji, bo ta jest sterowana przez rząd.

niemiecki tvn i żydowski cnn to typowe przykłady telewizji, która mówi ci co masz myśleć. A masz myśleć tak jak chcę tego lewacy - czyli masz w zasadzie nie myśleć wcale.

/To uczucie gdy zacząłeś zdanie z małej litery, żeby tylko nie napisać nazistowska k***a z wielkiej litery... Prajsles.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-12-29, 20:13
fieryangel napisał/a:




niemiecki tvn





TVN należy do Amerykanów. Jak masz gdzieś źródło, że należy do Niemców podaj.

spiepszaj_dzbanie

2018-12-29, 21:00
fieryangel napisał/a:

w miejscu gdzie jest zakaz wnoszenia broni


I oto jest słowo klucz. W murice zwykle do takich zamachów dochodzi w miejscach, gdzie są nieuzbrojeni, gdyż np. zostawili klamki w aucie bo do kawiarni nie wpuszczą.