18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dawaj bambo...

~DMT • 2022-11-14, 17:31
Jakiś taki zdziwiony...


~prophetess

2022-11-14, 17:46
Rączki jak zapałki, czego on się spodziewał :roll:
Powinien z samą hantlą najpierw ćwiczyć, chłopak wyglada jakby mogło go porwać przy mocniejszym wietrze.

panar3

2022-11-14, 17:50
Boże, spraw żeby to się rozprzestrzeniło jako kolejny challenge!

meloox

2022-11-14, 18:14
Danonków za mało :D

encoder178

2022-11-14, 18:25
prophetess napisał/a:

Rączki jak zapałki, czego on się spodziewał
Powinien z samą hantlą najpierw ćwiczyć, chłopak wyglada jakby mogło go porwać przy mocniejszym wietrze.



ch*ja sie znasz to sie nie wypowiadaj.
Małpka musiała mieć pękniętą kość lub mieć w tym miejscu słabość po np. wcześniejszym złamaniu

Heliar

2022-11-14, 18:31
Patyczak j***ny :niggasmile:

Baronessa

2022-11-14, 19:00
Gdzie do wuja pana ~80 kilo (albo i więcej) na takie witki brać...


encoder178 napisał/a:

ch*ja sie znasz to sie nie wypowiadaj.
Małpka musiała mieć pękniętą kość lub mieć w tym miejscu słabość po np. wcześniejszym złamaniu


Muahahah... Sam wuja się znasz. Gdyby miał pękniętą kość, to by się nie brał nawet za hantelki. Samo pęknięcie boli, jak wuj i lekarz zazwyczaj gipsuje na 3 tygodnie.
Czarna zabiedzona mamba za dużo wzięła na klate i tyle. Przecie to to wygląda, jakby z głodu przymierało...

Veliturałkę

2022-11-14, 19:12
encoder178 napisał/a:

ch*ja sie znasz to sie nie wypowiadaj.
Małpka musiała mieć pękniętą kość lub mieć w tym miejscu słabość po np. wcześniejszym złamaniu



Sam się ch*ja znasz ciemniaku... :lol:

Jakby miał pękniętą kość to by nawet herbaty nie podniósł a jeżeli chodzi o złamanie to po zrośnięciu się kości to miejsce jest jeszcze mocniejsze niż bez kontuzji. Nikłe szanse na ponowne złamanie kości w tym samym miejscu.

Patyczak po prostu się przeliczył :-D Ale wyszło dobrze, bo mamy co oglądać i co komentować :mrgreen:

skandal

2022-11-14, 19:25
Ogólnie się zgodzę, poza stwierdzeniem że kość po złamaniu jest mocniejsza. Jest równie mocna jak przed złamaniem, czasami minimalnie bardziej wytrzymała ale napewno nie dużo bardziej.

Jednak fakt, murzynek wziął zdecydowanie za dużo. I to ładnie dwu, trzykrotnie za dużo.

JanJankowski

2022-11-14, 19:29
Red Buła nie wypił. Za dużo trzepał. Gnaty bez białka

Bo...........wa

2022-11-14, 19:37
Prawą rączkę miał widocznie nieźle wyćwiczoną, dlatego nie pękła. Jakby ćwiczył na zmianę to by pękły obie :)

~prophetess

2022-11-14, 19:50
encoder178 napisał/a:

ch*ja sie znasz to sie nie wypowiadaj.
Małpka musiała mieć pękniętą kość lub mieć w tym miejscu słabość po np. wcześniejszym złamaniu



Według speców z reddita mógł mieć tam pomiędzy 85-100kg z hantlą, no nie próbuj mi wmówić, że taki suchoklates by to dźwignął bez żadnego uszczerbku - coś musiało puścić.

szwarc_one

2022-11-14, 19:55
Ale kolega w białej koszulce też ładny sadol ze mu pozwolił wgl to brać, na bank wiedział co się może stać hehe

Robertuss

2022-11-14, 20:38
encoder178 napisał/a:

ch*ja sie znasz to sie nie wypowiadaj.
Małpka musiała mieć pękniętą kość lub mieć w tym miejscu słabość po np. wcześniejszym złamaniu



No to teraz Cię zaskoczę. Czy wiesz że ręką w miejscu zrośnięcia jest dużo wytrzymalsza i nie złamie się drugi raz w tym samym miejscu? A gdyby miał pęknięta kość by się zesrał z bólu przy mniejszym wysiłku.