18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

David Duke - Jak umierają narody napisy PL

H88tman • 2013-02-06, 21:07
Witam wszystkich. Kolejny interesujący dokument Davida Duke'a, o całym tym otaczającym nas kolorowym, tolerancyjnym syfie, z którym musi zmierzyć się Europa. Zapraszam do oglądania.

LICH0

2013-02-06, 23:32
Czekam aż się zlecą ludzi z telewizorami zamiast głów...

Bakkermman

2013-02-07, 15:00
Wszystko pięknie, tylko to nasza wina, że rządzą nami jak owcami. My oglądamy śmieci w TV, my sami sobie mózg pierzemy, mało tego regularnie podlewamy go alkoholem, którego skutki są dużo groźniejsze niż pokazują reklamy kampanii piwowarskiej (paraliż wytwarzania serotoniny, depresja z regularnym wyszczywaniem swojego mózgu włącznie). Plujemy na swoją historie i niszczymy to co niematerialne, co Polaków scalało czyli wiara w siłe wyższą - Boga, Jezusa, Maryje itp. Nikt nie każe wam czcić tłuste, próżne, czarne bydło, które mądrze prawi z piedestału, ale możecie być pewni, że taki skomplikowany twór, jakim są wasze ciała, na pewno nie powstał po to by być konsumentem dezodorantu(cyt. Jurji Bezmienov). Nie popieram obecnej formy Kościoła, jednak bądźcie pewni, że siła wyższa istnieje, wystarczy przejść z wiedzą z fizyki do XX wieku, i nasz brak wiary (lub bardziej wiedzy na jej temat) sprawia, że wspaniały naród zaczyna gnić. Zmianę trzeba zacząć od siebie. Pozdrawiam

wietnamiec

2013-02-07, 20:22
serio tylko 10 osob to widzialo??:O

bloodwar

2013-02-07, 21:22
Myślę, że łączenie "narodu" i "boga" w jedno nie jest do końca słuszne, nie należy zapominać, że ponad tysiąc lat temu zjednoczyliśmy się pomnijeszych plemion w naród nie dla jakiegoś "Jezusa" tylko dla Swarożyca, Peruna i Dażboga, chrześcijaństwo zniszczyło w nas wszystko co piękne, wprowadziło dziesięcinę, "nawracanie" mieczem i ogniem oraz marionetkowe rządy królów po uświęceniu tronu przez pana w sukience z dalekiego Watykanu. Im szybciej zapomnimy o tych czasach i wrócimy do czczenia PRAAWDZIWYCH bogów tym szybciej nasz naród znowu scali się w jedno!

Splifcior

2013-02-09, 00:59
Dlaczego to nie trafiło na główną? Dopiero dzisiaj zauważyłem dział "dokumentalne". Dlaczego tak mało osób tu wchodzi? Ten dział podoba mi się bardziej od głównej.

Plan na jutro sadole - uświadomić jedną osobe.
Plan na jutro - uświadomić jedną osobe.
Plan na pojutrze - uświadomić jedną osobe.

Grosz do grosza i będzie... Rewolucja (choćby w umysłach).

up.. ups ^^

druh_boruch

2013-02-10, 07:32
a może by tak wyłączyć prąd na świecie? pare atomówek jebnie i będzie piękny fallout w realu. cisza i spokój od politykówżydówcyganówrumunówgejówicałejresztytałatajstwa

Re...........ms

2013-02-17, 10:07
łudziłem się, że "dr" Duke czymś mnie zaskoczy, ale niestety nie... jak zwykle SYJONIZM k***AAA!