18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Darmowy przejazd

phrontch • 2020-04-21, 12:51
W Brazylii inwalida ma darmowy przejazd komunikacją miejską. W 0:26 zaobserwowano cud

Halman

2020-04-21, 13:06
a ja głupi myślałem że uchwyci sie autobusu i tak za nim pojedzie... :)

Pa...........an

2020-04-21, 13:23
Nie tylko kierowca zaskoczony. :D

silwerbalk

2020-04-21, 13:29
Nie wiem czemu ale bym go kopną.... j***ny gruby leń co dupy nie może podnieść.... Albo połamać mu oba gitary wtedy będzie potrzebował tego wózka i nie będzie musiał udawać inwalidy... Bo nim będzie

PS6

2020-04-21, 14:07
Jak to Indie to brawa dla tego Pana. Przewyższa mądrością niejednego debila na sadolu bo zad3n z was nie wpadł by na taki pomysł....nawet ja :mrgreen:

Ca...........on

2020-04-21, 15:17
Teraz się śmiejecie, a jak was podegra albo RZS dorwie, to będziecie płakać jak r*chany w dupkę nowożeniec, któremu nie przyszło wcześniej do głowy, że przemoc domowa może się wiązać z przecwe*eniem.

Biancaaaa

2020-04-21, 15:33
wydaje mi sie ze wózek inwalidzki stosowany jest tez w innych przypadłościach a nie tylko przy całkowitym paraliżu nóg, wiec nic dziwnego dla mnie ze gosciu wstał

Teuwil

2020-04-21, 19:14
To że wstał to nie znaczy że jest oszustem. Nie każdy kto jeździ na wózku jest całkowicie sparaliżowany, niektórzy dadzą radę przejść kilka kroków, np. po domu chodzą o kulach, ale na dłuższą wyprawę na miasto już nie dadzą rady i wtedy jadą na wózku. Np. stwardnienie rozsiane jest chorobą postępującą, na początku trochę słabnie, później chodzi o kulach, po kilku latach już tylko na wózku, a na końcu to już z łóżka nie wstaje.

McQurwa

2020-04-21, 21:08
Teuwil napisał/a:

To że wstał to nie znaczy że jest oszustem. Nie każdy kto jeździ na wózku jest całkowicie sparaliżowany, niektórzy dadzą radę przejść kilka kroków, np. po domu chodzą o kulach, ale na dłuższą wyprawę na miasto już nie dadzą rady i wtedy jadą na wózku. Np. stwardnienie rozsiane jest chorobą postępującą, na początku trochę słabnie, później chodzi o kulach, po kilku latach już tylko na wózku, a na końcu to już z łóżka nie wstaje.



Nie wiem czy zrozumiałeś to co sam napisałeś? Choroba jest postępowa, czyli jak siedział na wózku to raczej już nie wstanie

Rozjebie

2020-04-21, 23:06
Albo po prostu miał kaca giganta i nie chciało mu się chodzić, a wózek babce zaj***ł razem z rentą

Teuwil

2020-04-22, 10:44
McQurwa napisał/a:

Nie wiem czy zrozumiałeś to co sam napisałeś? Choroba jest postępowa, czyli jak siedział na wózku to raczej już nie wstanie



To Ty nie zrozumiałeś, przecież w drugim zdaniu napisałem, że nie którzy na krótkich dystansach dadzą radę chodzić.
Znam osobiście dwie takie osoby co o kulach przejdą kilka/kilkanaście metrów i po schodach trzymając się poręczy powoli na pół piętra wejdą i po krótkim odpoczynku wejdą na drugie pół piętra. Na miasto bez wózka nie wyjdą bo po 5 minutach nie dali by rady ustać, ale przez chwilę da radę o kulach wysiąść z samochodu i wyjąć wózek z bagażnika.