18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Daniec o TV

Skowroniasty • 2013-11-10, 20:51
Występ będący częścią Świętokrzyskiej Nocy Kabaretowej. Niby kabaret, satyra - powinna dostarczać rozrywki ... a tutaj trzeba płakać bo to wszystko cholerna prawda. a naród i tak się z tego śmieje.


Me...........an

2013-11-10, 21:07
chyba taniec :|...

Trimeresurus

2013-11-10, 21:17
Akurat Daniec ma bardzo fajne występy, nie potrzebuje sypać przekleństwami na lewo i prawo byleby tylko ucieszyć motłoch tylko faktycznie wplata absurdy codzienności w swoje hasła i mu to wychodzi. Od Pana Dańca się proszę odwalić, a za temat piwko leci.

baxter

2013-11-10, 22:45
za piwo zawsze Dańca!

bo...........ę

2013-11-10, 23:22
Ale jego skecze o piłce nożnej to żenada i k***a miejcie własne zdanie a nie pie**olicie, że Daniec fajny, bo zobaczyliście, że ktoś już to napisał i dostał wch*j piw. Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości to niech puści sobie skecz o euro po euro.

Rafixo

2013-11-10, 23:34
O boże tylko nie Daniec... chyba najbardziej irytujący kabareciarz w tym kraju...

I te jego standardowe teksty "kielcuniuniunuś" "koszalinininuiuś" aż się nóż w kieszeni otwiera...

białywęgorz

2013-11-10, 23:40
Prześlij mi swój dowód, to ci powiem jak się nazywasz no ja pie**ole gość jest epicki. Szkoda tylko, że tyle w tym prawdy...

hu...........nn

2013-11-11, 00:05
Jak to k***a, jedno piwo tylko można dać? :/

2m...........ad

2013-11-11, 00:14
dobrze Daniec, uświadamiaj bydło. Zimne piwko się należy


Szaler

2013-11-11, 00:20
O co chodzi z kibolami na plaży?

greene

2013-11-11, 00:51
Daniec przechodził już w swoim życiu 'złote lata' działalności na scenie kabaretowej, po latach zwątpiłem, nie sądząc, że mógłbym z zainteresowaniem poświęcić mu jeszcze kiedykolwiek uszczerbek uwagi, całe szczęście, myliłem się. Brawo. Śmieszne i wywołujące refleksje wystąpienie.

Liton

2013-11-11, 00:57
I dlatego właśnie zawsze przedkładam Dańca nad wszystkich frajerów z ich wykreowanymi "Baśkami", "Jolkami" i temu podobnym chłamem. Jak powyżej - za Dańca zawsze piwko!

StreFaZerO

2013-11-11, 01:00
Rafixo napisał/a:

O boże tylko nie Daniec... chyba najbardziej irytujący kabareciarz w tym kraju...

I te jego standardowe teksty "kielcuniuniunuś" "koszalinininuiuś" aż się nóż w kieszeni otwiera...



Bo zmusza Cię do myślenia?? to juz jest blee ??

Tępe społeczeństwo...

Rafixo

2013-11-11, 01:28
@up

Zmuszać do myślenia to on sobie może dzieci które nie mają o niczym pojęcia. Normalny człowiek doskonale wie jak to wszystko wygląda i funkcjonuje.


Wgl ja pie**ole, gdzie ty tu widzisz bym ja się przysrał do treści wygłaszanych przez niego w tym filmiku? I kto tu jest tępy i nie potrafi czytać ze zrozumieniem? Mnie irytuję sposób jego mówienia, jego bycia, jego żałosnych zdrobnień miast w których występuje, no po prostu człowieka nie trawie.

crossdressphyxia

2013-11-11, 01:35
Też lubię Dańca, ale kiedyś wymyśliłem to:

Daniec-Poj***niec

Nie mogłem się powstrzymać, do widzenia:D