18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

dalsze losy Dżesiki od 500 +

Dura_Lex_Sed_Lex • 2016-05-11, 18:05
Szesnastoletnia Dżesika, najmłodsza matka w Polsce, walczy ze swoją matką Katarzyną (36 l.) o pieniądze z programu 500 plus. Chce sama dysponować pieniędzmi, które przysługują jej i dwójce jej dzieci. Na razie górą jest babcia, prawna opiekunka całej gromadki. Tymczasem rodzinna wojna absorbuje już policję, prokuraturę i sąd rodzinny.

spoiler


i nie, tym razem mam dowód, że nie własne:

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/poklocily-sie-o-500-klotnia-w-domu-16-letniej-matki_832942.html

~Velture

2016-05-11, 18:08
"Dżesika" i wszystko jasne.

TB303

2016-05-11, 18:21
No spoko, kolejny temat zastępczy, któremu nabijasz popularność. Pogratulować...

krzyks

2016-05-11, 18:36
Dura_Lex_Sed_Lex napisał/a:

Szesnastoletnia Dżesika, najmłodsza matka w Polsce



W zasadzie dalej nie warto czytać... :kawa:

maderfakermen

2016-05-11, 18:38
Że napisali o tym w "se" wcale mnie przekonuje, że nie własne.

Piwo za materiał własny! :amused:

HO...........OR

2016-05-11, 18:55
Pewnie się sprzeczają o to która większą k***ą jest.

Dura_Lex_Sed_Lex

2016-05-11, 19:09
TB303 napisał/a:

No spoko, kolejny temat zastępczy, któremu nabijasz popularność. Pogratulować...


nie zgadzam się z Tobą.
wg. mnie powinno się nagłaśniać to, jak w polskich realiach działa flagowy projekt wygranej partii.
chociażby dlatego, żeby przed kolejną kadencją elektorat ograniczył się do patologii.

Maderfakermen napisał/a:

Że napisali o tym w "se" wcale mnie przekonuje, że nie własne.

Piwo za materiał własny! :amused:



no dobra, rozgryzłeś mnie... ale ale, skoro jestes na sadisticu to sam nie jesteś święty i takie 500+ byś chętnie przytulił ! :lodowka:

atomboy7

2016-05-11, 19:14
"Ja pie**ole" wyraża więcej niż 1000 słów.

krzyks

2016-05-11, 20:10
Dura_Lex_Sed_Lex napisał/a:


no dobra, rozgryzłeś mnie... ale ale, skoro jestes na sadisticu to sam nie jesteś święty i takie 500+ byś chętnie przytulił ! :lodowka:



Pieniądze powinni wydawać ludzie, a prawdziwi sadole zrobili by dużo dobrego mogąc zabrać kasę z budżetu.... Ciągle widzę ludzi, którzy nie rozumieją, że to ludzie powinni wydawać i inwestować pieniądze, a nie nie(rząd). 500+ nie jest najlepszym pomysłem, bo na dziś, ludzie którzy płacą podatki, albo przynajmniej dają jakąś nadzieję, powinni być przede wszystkim traktowani ulgowo, jeśli mają dzieci... k***a... tłumaczę to od lat.... zaleją nas, jak sami o siebie nie zadbamy. Trzy- cztery lata tamu śmiał się każdy, dziś mało kto ma wątpliwości....

dumad

2016-05-11, 20:11
Rozwiązanie jest proste:
Niech babka sobie spokojnie policzy, przekalkuluje ile własnych pieniędzy musiała wydać na wychowanie swojej córci i jej dzieciaczków. Następnie niech córunia otrzyma prawo do otrzymywania pieniędzy na swoje dzieci, ale niech sąd wyda warunek - najpierw ma oddać pieniądze swojej matce za wszystkie te lata wychowywania jej dzieci oraz pokryć koszty sprawy sądowej i po otrzymaniu potwierdzenia spłaty całej sumy sąd dopiero przyzna córce prawo do kasy :D

Horn88

2016-05-11, 20:22
O, banda kazirodczych odmieńców zaczęła sobie przeliczać (wiedzą w ogóle, co to takiego matematyka??) ile ugrają na tym chorym pomyśle jakim jest 500+. Matka tej główniary to niezła agentka, a córka... Podobno pierwszego bachora urodziła mając 13 lat - Kur..., ja w tym wieku oglądałam jeszcze kreskówki na Cartoonie i nie w głowie mi były nawet pocałunki z chłopakami, a co dopiero seks. Ale patologia ma to do siebie, że jest podobna do szarańczy - rozrasta się i rozmnaża... Gratulację, bo dzięki nowej partii i tzw. Nowej Zmianie będzie jeszcze więcej takiej patologii. :-/

Dura_Lex_Sed_Lex

2016-05-11, 20:39
nie będę bronił programu 500+, bo ja jako osoba bezdzietna już podliczam ile więcej zapłacę zalewając swoją Astrę na stacji benzynowej... wiem za to, że w mojej rodzinie - osoby którym do patologii daleko - skorzystają z 500+ na zasadzie, że dziecko planowane na "za 2-3 lata" zmajstrują szybciej. Niestety - na 1 dziecko które za to 500 zł będzie miało zapewniony lepszy start w dorosłość przypadnie 4-5 takich, które będą widział tylko o 500+ więcej butelek w domu.
I oczywiście - ja sam prędzej bym się zdecydował na dziecko, gdybym wiedział, że po otworzeniu własnej działalności mogę liczyć na jakiekolwiek ulgowe traktowanie... no ale jak ktoś napisał... po co rządzącym pokolenie myślące? za 15 lat będzie pokolenie 500+ składające się w większości z baranów, czekających na chleb i igrzyszka

nynek345

2016-05-11, 21:23
No i mamy typowe 500 plus w kraju. Ciekawe na co poszło te 3500 zł, które już dostali, bo że na dzieci, to szczerze wątpię ;) Coś czuję, że dzieciaków przybędzie w tym roku, ciekawe czy państwo na to wyrobi.