18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dał mu szansę...

~DMT • 2019-11-26, 14:27
Ten jednak z niej nie skorzystał...

~DMT

2019-11-26, 17:06
piotrek1022 napisał/a:

Agresor to agresor?



Tak, i musi się liczyć z tym, że jak wystartuje z łapami, to je mu wsadzisz w dupę... ENTER

piotrek1022

2019-11-26, 17:08
~DMT napisał/a:

Tak, i musi się liczyć z tym, że jak wystartuje z łapami, to je mu wsadzisz w dupę... ENTER



czyli bez znaczenia czy to agresywny 11 latek czy 92 latek z demencją od razu łamiesz kręgosłupy, rozumiem

TB303

2019-11-26, 17:11
piotrek1022 napisał/a:

po 2 odnosimy się do pw filmiku, naucz się czytać ze zrozumieniem, 1 klasa podstawowa


Ja już od pierwszego komentarza w tym temacie pominąłem to, co jest na filmie. Napisałem jedynie swoje podejście w sytuacji, w której mamy do czynienia z osobą wobec nas agresywną.

piotrek1022

2019-11-26, 17:13
TB303 napisał/a:

Wiesz co znaczy, bronić się? Gdzie ja pisałem gdziekolwiek o napie**alaniu od razu pięściami? Bronić się, może znaczyć wiele rzeczy - od nokautowania pięściami, poprzez obezwładnianie i sprowadzenie do parteru.



widzę, że edytowałeś komentarz ;) Czyli jednak rozumiesz, że są inne sposoby na odparcie "ataku" 62 letniego starca, o to mi chodziło pisząc "dziadka bić" można po po prostu było zrobić w inny sposób. np szybkie sprowadzenie do parteru które jutro też by odczuł a niekoniecznie, miejmy nadzieje zabójczy nokaut

TB303

2019-11-26, 17:17
piotrek1022 napisał/a:

widzę, że edytowałeś komentarz


Uznałem, że pisałem w pośpiechu i na odpie**ol, nie próbując dokładnie opisać, o co mi chodzi.

Gamonn1

2019-11-26, 17:22
piotrek1022 napisał/a:

dziadka bić, ja pie**ole ..



Czyli jeśli ktoś jest stary to nie można go ruszyć bez względu na to co uczynił lub powiedział ???

Starszym ludziom należy się szacunek. Gówno prawda !!!! Dobrym ludziom należy się szacunek bo na niego zapracowali. A złych pies j***ł.

~DMT

2019-11-26, 17:26
piotrek1022 napisał/a:

że są inne sposoby na odparcie "ataku"



Odparcie ataku, nie ma być humanitarne, ani widowiskowe... MA BYĆ SKUTECZNE...

St...........on

2019-11-26, 18:12
~DMT napisał/a:

Jak dla mnie, sprawa załatwiona jak najbardziej po dżentelmeńsku..



Dla mnie jednak nie, wystarczyłby ostrzegawczy liść i trzeba się liczyć z tym, że dziadka mógł znokutować na amen. Oczywiście gdyby liść ostrzegawczy by nie wystarczył no to dopiero wtedy z ostrej... petary na ryj.

~DMT napisał/a:

Odparcie ataku, nie ma być humanitarne, ani widowiskowe... MA BYĆ SKUTECZNE...



zgadzam się, ale tutaj ewidentnie nadużył tej Skuteczności, dla mnie miękka faja bo gdyby sprzedał mu liścia i dziadek by się nie zniechęcił do bitki, to prawdopodobnie by miał z nim problemy, a tak jak zwykła faja z partyzanta kiedy dziadek opuścił gardę. Dla mnie młody koleś to pipa.

Paatryk

2019-11-26, 18:36
Gamonn1 napisał/a:

Czyli jeśli ktoś jest stary to nie można go ruszyć bez względu na to co uczynił lub powiedział ???
Starszym ludziom należy się szacunek. Gówno prawda !!!! Dobrym ludziom należy się szacunek bo na niego zapracowali. A złych pies j***ł.



Gówno sie wszystkim należy. I niech biegnie na mnie dziadek 62-letni i niech mi macha rekami przed twarza to mu nie oddam. I to nie chodzi o to że szanuje go za to ze jest zgredem, tylko przecież kogoś takiego można zabić samym popchnieciem. Jak można pie**olnąć emeryta żeby padł i nie wstał. Jak sie ma troche oleju w głowie to sie odpuszcza takiemu dziadkowi i sie smieje mu w twarz.

BTW. Z takiej sytuacji nie ma dobrego wyjscia.
1. Albo jestes p*zda i srasz w majtki przed dziadkiem
2. Albo jestes p*zda i bijesz starego emeryta ktory nie do konca wie co pie**oli.

ProVVe

2019-11-26, 19:49
alexandrus napisał/a:

Dla mnie jednak nie, wystarczyłby ostrzegawczy liść i trzeba się liczyć z tym, że dziadka mógł znokutować na amen. Oczywiście gdyby liść ostrzegawczy by nie wystarczył no to dopiero wtedy z ostrej... petary na ryj.
zgadzam się, ale tutaj ewidentnie nadużył tej Skuteczności, dla mnie miękka faja bo gdyby sprzedał mu liścia i dziadek by się nie zniechęcił do bitki, to prawdopodobnie by miał z nim problemy, a tak jak zwykła faja z partyzanta kiedy dziadek opuścił gardę. Dla mnie młody koleś to pipa.



Tym bardziej, że dziadek go też z piąchy nie ładował, a dał liścia

djted

2019-11-26, 19:53
Dziadek teraz zejdzie i typ idzie do pierdla brac w kakalca.....

Rozjebie

2019-11-26, 19:57
Młody przegiął, bo wyj***ł mu z całej siły z pięści, a to kompletnie nie było potrzebne. Wystarczyło za każdym razem jak dziadek podszedł z łapami to skontrować liściem. Za 10-15 razem stary już by się czegoś nauczył

~DMT

2019-11-26, 20:31
Już tak nie panikujcie, miękko wylądował, nic mu nie będzie...

polakwrocek

2019-11-26, 21:54
Dziadek jak dziadek, ale na ch*j z łapami do twarzy się młodemu pcha.

Mors_Nigra

2019-11-26, 22:05
Yanush napisał/a:

Agresja, agresją. Ale dać właśnie się spoliczkować i z honorem i uśmiechem odejść, by nie robić krzywdy starszej osobie. To, że stary i głupi, to nie znaczy że osoba silniejsza również musi. Ja bym odpuścił, bo to jest jednak czyjś ojciec, nawet jeżeli głupi. Tu jest dwóch debili (trzeci to Ci co przyklaskują młodszego mężczyźnie, jaki to on nie jest bohaterski, ch*j a nie bohater).



Przez takich śmieci jak Ty, to społeczeństwo jest tak zeszmacone jak jest. Tfu, szkoda dalej strzępić ryja. Jeszcze parę latek i będziecie k***a płakać, tfu po dwakroć!