18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Daj sierściuchowi zabawkę...

Halman • 2020-08-25, 10:35

niebezpieczną zabawkę...

tak wiem, dymny...

Tom9310

2020-08-25, 10:38
Już wolałbym zobaczyć jak ten dym się ulatnia i co kot na to niż ten zj***ny na siłę dodany wybuch :roll:

Salieri16000

2020-08-25, 10:59
Flodzia napisał/a:

I kto to mówi



Buahahahaha :idzwch*j: Halman- mistrz samozaorania się. Usuń chłopie konto i już się nie kompromituj hipokryto.

Flodzia

2020-08-25, 12:14
Halman napisał/a:

pie**olona hipokryzja



Nie używaj słów których znaczenia nie znasz bo się jeszcze bardziej kompromitujesz.

Halman

2020-08-25, 12:17
Flodzia napisał/a:

Nie używaj słów których znaczenia nie znasz bo się jeszcze bardziej kompromitujesz.


a według ciebie co znaczy hipokryzja skoro tak twierdzisz?

Ni...........ny

2020-08-25, 12:19
sweetastic.pl :hitler:


Flodzia

2020-08-25, 12:31
Halman napisał/a:

a według ciebie co znaczy hipokryzja skoro tak twierdzisz?



W dużym skrócie bo i tak więcej nie zrozumiesz : rozbieżność między zachowaniem a deklarowanymi zasadami.

Czyli idealny przykład twojej osoby. Ktoś wrzucił kotki to beee... ale jak ty wrzucasz to już cacy.

Więc tu jest różnica bo ja nie negowałam wrzucania takich treści a jedynie zwróciłam uwagę na twoje zachowanie niczym chorągiewka na wietrze. Takie twoje zachowania można zobaczyć na każdym kroku i raczej nikogo one nie dziwią a dopisek który sam sobie dodałeś w profilu (Submoderator :lol: ) pokazuje jedynie jakie masz parcie na szkło.

Halman

2020-08-25, 12:41
Flodzia napisał/a:

W dużym skrócie bo i tak więcej nie zrozumiesz : rozbieżność między zachowaniem a deklarowanymi zasadami.
.


O dziwo (jak dla ciebie) zrozumiałem więc jak się to ma bycia hipokrytą w twoim przypadku? wrzucasz kotki ale innym to wytykasz? czyli jestesmy hipokrytami czy tylko ja sie do tego przyznaję?


Flodzia napisał/a:


Takie twoje zachowania można zobaczyć na każdym kroku i raczej nikogo one nie dziwią a dopisek który sam sobie dodałeś w profilu (Submoderator ) pokazuje jedynie jakie masz parcie na szkło.


Jakie moje zachowanie na każdym kroku, można przykłady czy tylko hejtujące pie**olenie? A jak sobie dopiszę w profilu "patriarcha wszechrusi" to nim jestem? takie tłumaczenie to do lat 16, nie więcej. Ewentualnie opóźnionych umysłowo. Pozdrawiam.

krzysztof3011

2020-08-25, 17:56
Hal, przegrałeś.

Przyznaj się do błędu i przeproś.

EdmundKemper

2020-08-25, 18:24
Jak tak wybuchło to go chyba rozj***ło na strzępy?

Halman

2020-08-25, 18:41
krzysztof3011 napisał/a:

Hal, przegrałeś.
Przyznaj się do błędu i przeproś.



dziękuję za postawione piwo;

krzysztof3011

2020-08-25, 21:18
Znowu się ośmieszasz. Idziesz w zaparte, ale nadal jesteś w błędzie.

Chodzi o to, że najpierw sam krytykujesz umieszczanie filmów z kotami, a później sam je wrzucasz. Moje zdanie na temat zamieszczonego przez Ciebie filmu nie ma tu znaczenia. Problemem jest Twoja dwulicowość.

Jeszcze możesz przyznać się do błędu. Nie brnij w przepaść.

Pozdrawiam.