18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Daewoo Matiz kontra GAZ Tigr...

Halman • 2021-03-19, 03:23

młoda rosjanka spanikowała no to jeb butem po hamulcach... :-D

Hollow_Man

2021-03-19, 07:13
jak widzę na drodze Matiza, Tico, Seicento , Cinquecento, Punto to zawracam i jadę przez inne województwo bo wiem że za chwile coś się odjebie. Za kierownicą zazwyczaj 90 letni emeryt albo jakaś niedoj***na baba.

dennissliwa

2021-03-19, 10:15
Właśnie dla takich kierowców powstał system ABS :D

Zenonn

2021-03-19, 10:19
Rozjebac się na własne życzenie. Kto w XXI w jeździ takim gównem, skoro za 15-20k można kupić sprawne auto.

Janusz_k

2021-03-19, 10:33
Gdyby debil nie stał na jej pasie to nic by nie było, jechała za szybko być może się zagapiła na dyskotekę z przeciwka i nie zobaczyła debila, potem było już za późno na hamowanie więc ją zarzuciło, ale co się dziwić to w końcu Rosja i ich sajgon drogowy.

austrian

2021-03-19, 10:47
A grande punto także się kwalifikuje? :lol:

TRQPL

2021-03-19, 11:00
Hollow_Man napisał/a:

jak widzę na drodze Matiza, Tico, Seicento , Cinquecento, Punto to zawracam i jadę przez inne województwo bo wiem że za chwile coś się odjebie. Za kierownicą zazwyczaj 90 letni emeryt albo jakaś niedoj***na baba.



Strzeż się Matiza zagłady:




dennissliwa napisał/a:

Właśnie dla takich kierowców powstał system ABS



W najlepszych i najdroższych odmianach Matiza, znajdowały się jednak wspomaganie kierownicy, elektrycznie sterowane szyby, klimatyzacja, ABS czy poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera. Matiz miał przeciętne hamulce.

daviden

2021-03-19, 11:56
Wk***iają mnie te konwoje wojskowe albo o zgrozo rządowe. Zapie**alają jak by się III wojna światowa zaczęła tworząc ogromne zagrożenie na drogach.

Rządowe pojazdy powinny mieć tylko i wyłącznie prawo do jazdy na sygnale w mieście lub żeby ominąć korek - gdy stoją w miejscu łatwiej ich zaatakować.

meriadoc

2021-03-19, 12:10
Hollow_Man napisał/a:

jak widzę na drodze Matiza, Tico, Seicento , Cinquecento, Punto to zawracam i jadę przez inne województwo bo wiem że za chwile coś się odjebie. Za kierownicą zazwyczaj 90 letni emeryt albo jakaś niedoj***na baba.



Ciula się znasz, miałem seicento 1,1 Van - Był to najlepszy mały popie*dalacz jakim miałem okazję jeździć. Wzrok frajerów w Audi, BMW czy innym niemieckim gównie bezcenny w sytuacji w której biorę ich lewym pasem przy 130-140 km/h.


Zenonn napisał/a:

Rozjebac się na własne życzenie. Kto w XXI w jeździ takim gównem, skoro za 15-20k można kupić sprawne auto.



Ty tak na serio czy leczysz nowobogackie kompleksy ? Jak chcesz sprawne auto, np. na dojazd do pracy to kupujesz auto za 3-5 tysięcy. Ewentualnie lanosa albo seicento za 1000.

dennissliwa napisał/a:

Właśnie dla takich kierowców powstał system ABS



W autach tego typu takich wynalazków niestety nie uświadczysz. Albo nauczysz się hamować pulsacyjnie, albo nauczysz się trzymać dystans, albo szybko umierasz.

Hollow_Man

2021-03-19, 13:20
meriadoc napisał/a:

Ciula się znasz, miałem seicento 1,1 Van - Był to najlepszy mały popie*dalacz jakim miałem okazję jeździć. Wzrok frajerów w Audi, BMW czy innym niemieckim gównie bezcenny w sytuacji w której biorę ich lewym pasem przy 130-140 km/h.
Ty tak na serio czy leczysz nowobogackie kompleksy ? Jak chcesz sprawne auto, np. na dojazd do pracy to kupujesz auto za 3-5 tysięcy. Ewentualnie lanosa albo seicento za 1000.
W autach tego typu takich wynalazków niestety nie uświadczysz. Albo nauczysz się hamować pulsacyjnie, albo nauczysz się trzymać dystans, albo szybko umierasz.



nie stać mnie na nic porządnego to będę wychwalał w komentarzach seicento za 1 tys zł i wmawiał wszystkim jaki to jest zajebisty samochód a ci co jeżdżą porządnymi furami to nowobogaccy idioci i jeszcze uczył innych jak jeździć takim złomem bo nie ma ABS, miejsce takich samochodów to jest od 5lat na złomowisku. Niektórzy to kupują samochodu po to aby w razie wypadku zadziałały poduszki powietrzne, strefy zgniotu zrobiły swoje a nie Seicento, nawet bym się bał do tego wsiąść.

Zenonn

2021-03-19, 13:55
meriadoc napisał/a:

Ciula się znasz, miałem seicento 1,1 Van - Był to najlepszy mały popie*dalacz jakim miałem okazję jeździć. Wzrok frajerów w Audi, BMW czy innym niemieckim gównie bezcenny w sytuacji w której biorę ich lewym pasem przy 130-140 km/h.
Ty tak na serio czy leczysz nowobogackie kompleksy ? Jak chcesz sprawne auto, np. na dojazd do pracy to kupujesz auto za 3-5 tysięcy. Ewentualnie lanosa albo seicento za 1000...



Ja pie**ole co za debil
Jeśli nazywasz mnie nowobogackim, bo pisze o aucie za 15-20k, to nie wiem kim ty jesteś ? Bo nawet totalny biedak nie ma takiego wyobrażenia o nowobogactwie. I jedyną osobą z kompleksami jesteś właśnie ty, pisząc o wyprzedzaniu audi czy BMW, nazywając je gównem, gdzie jedna opona w tych autach jest droższa niż twój cały pojazd.
Ale skoro szczytem twoich marzeń jest Seicento 1,1 van za 500pln, to można sobie wyobrazić z kim mam do czynienia

TRQPL

2021-03-19, 14:00
Hollow_Man napisał/a:

nie stać mnie na nic porządnego to będę wychwalał w komentarzach seicento za 1 tys zł i wmawiał wszystkim jaki to jest zajebisty samochód a ci co jeżdżą porządnymi furami to nowobogaccy idioci i jeszcze uczył innych jak jeździć takim złomem bo nie ma ABS, miejsce takich samochodów to jest od 5lat na złomowisku. Niektórzy to kupują samochodu po to aby w razie wypadku zadziałały poduszki powietrzne, strefy zgniotu zrobiły swoje a nie Seicento, nawet bym się bał do tego wsiąść.




Jeździ takim autem na jakie go stać, nie można wszystkich mierzyć swoją miarą. To tak jak oczekiwać od bezdomnego żeby kupił sobie dom.
To że ktoś jest mniej lub bardziej majętny nie oznacza że należy traktować go jak śmiecia.
Jeżeli ktoś zachowuje się jak rozumny człowiek to należy mu się szacunek niezależnie od statusu materialnego.
A na Pana to trzeba mieć pieniądze i klase tej drugiej obecnie jest mało ale każdy dorobkiewicz nos wysoko zadaety do góry.

djpyza

2021-03-19, 14:03
meriadoc napisał/a:

Ciula się znasz, miałem seicento 1,1 Van - Był to najlepszy mały popie*dalacz jakim miałem okazję jeździć. Wzrok frajerów w Audi, BMW czy innym niemieckim gównie bezcenny w sytuacji w której biorę ich lewym pasem przy 130-140 km/h.
Ty tak na serio czy leczysz nowobogackie kompleksy ? Jak chcesz sprawne auto, np. na dojazd do pracy to kupujesz auto za 3-5 tysięcy. Ewentualnie lanosa albo seicento za 1000.
W autach tego typu takich wynalazków niestety nie uświadczysz. Albo nauczysz się hamować pulsacyjnie, albo nauczysz się trzymać dystans, albo szybko umierasz.



pewnie dostałeś te sejko po dziadkach ^ i żeś szczęśliwy ze masz zajebistą furę xd która możesz śmigać do pracy .bo na inna cię nie stać i zachwalasz te auto. już lepszy skuter od tego jeżdżącego gówna .

Igorek95

2021-03-19, 14:32
meriadoc napisał/a:

Ciula się znasz, miałem seicento 1,1 Van - Był to najlepszy mały popie*dalacz jakim miałem okazję jeździć. Wzrok frajerów w Audi, BMW czy innym niemieckim gównie bezcenny w sytuacji w której biorę ich lewym pasem przy 130-140 km/h.
Ty tak na serio czy leczysz nowobogackie kompleksy ? Jak chcesz sprawne auto, np. na dojazd do pracy to kupujesz auto za 3-5 tysięcy. Ewentualnie lanosa albo seicento za 1000.
W autach tego typu takich wynalazków niestety nie uświadczysz. Albo nauczysz się hamować pulsacyjnie, albo nauczysz się trzymać dystans, albo szybko umierasz.



Hamować pulsacyjnie :lol: Jak ja lubię takie pie**olomento ludzi którzy będą mówić że abs ch*jowy bo hamują "pulsacyjnie", albo jak te barany zaczną gadać jak to zimówki niepotrzebne nikomu, bo nad autem trzeba umieć panować i oni w ogóle są kierowcami rajdowymi w punto 0,9

AN...........or

2021-03-19, 14:37
Zenonn napisał/a:

Rozjebac się na własne życzenie. Kto w XXI w jeździ takim gównem, skoro za 15-20k można kupić sprawne auto.



za 15-20k to silnika używanego do normalnego samochodu nie kupisz nawet

meriadoc napisał/a:

Ciula się znasz, miałem seicento 1,1 Van - Był to najlepszy mały popie*dalacz jakim miałem okazję jeździć. Wzrok frajerów w Audi, BMW czy innym niemieckim gównie bezcenny w sytuacji w której biorę ich lewym pasem przy 130-140 km/h.



chyba w snach mokrych swoich .. ale posiadacze takiego padła tak mają

meriadoc napisał/a:

Ty tak na serio czy leczysz nowobogackie kompleksy ? Jak chcesz sprawne auto, np. na dojazd do pracy to kupujesz auto za 3-5 tysięcy. Ewentualnie lanosa albo seicento za 1000.



i później przez takich kmiotów co jeżdżą złomem korki są, bo każdy ch*j którego nie stać na nic musi jechać samochodem. Samochody poniżej 50k nie powinny mieć prawa do rejestracji ponownej