18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dachowanie z bubu na pokładzie

zdrowoyebne • 2021-10-19, 13:03
Poszukiwani swiadkowie wypadku ale bubu jak slychac jest cały

Presty

2021-10-20, 17:24
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Jak by jakiś lewacki odpad chciał napisać, że kierowca lamus przy takim małym obtarciu stracił kontrolę nad autem to polecam obejrzeć jeszcze raz, uderzył kołem w krawężnik co wytrąciło auto z równowagi.



No to jestem lewackim odpadem, bo autor nagrania wystraszył sie utrata lusterka i wpadł w poślizg jak p*zda.
Wiem, można sie wystraszyć, takie samo zderzenie lusterkami miałem z.... radiowozem (!) i jest huk, którego gówniany mikrofonik nie odda (plus odgłos tłuczonego szkła), ale jak się wiezieżonę i własne gówniaki, to się uważa, co sie robi.

Wytłumacz mi, co ma lewactwo do kierowania pojazdem? Elektorat PiS to akurat głównie starcy i wiesniaki, którzy raczej słabo jeżdżą.

Strielok1

2021-10-20, 19:03
Presty napisał/a:

No to jestem lewackim odpadem, bo autor nagrania wystraszył sie utrata lusterka i wpadł w poślizg jak p*zda.
Wiem, można sie wystraszyć, takie samo zderzenie lusterkami miałem z.... radiowozem (!) i jest huk, którego gówniany mikrofonik nie odda (plus odgłos tłuczonego szkła), ale jak się wiezieżonę i własne gówniaki, to się uważa, co sie robi.
Wytłumacz mi, co ma lewactwo do kierowania pojazdem? Elektorat PiS to akurat głównie starcy i wiesniaki, którzy raczej słabo jeżdżą.



Nagrywający faktycznie spanikował dlatego wylądował w rowie, ale to nie zmienia faktu że to jadący z naprzeciwka dał dupy i powinien mieć zatrzymane prawko na 3 miesiące, tak celem przemyślenia.

Rick_Sanchez

2021-10-22, 18:41
tigerqaz napisał/a:

Co to strata lusterka z człowiekiem robi



Środek ciężkości się zmienił i faceta wyj***ło. Strach pomyśleć co by było jakby jeszcze wiatr powiał.