18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dachowanie z bubu na pokładzie

zdrowoyebne • 2021-10-19, 13:03
Poszukiwani swiadkowie wypadku ale bubu jak slychac jest cały

BambiPMT

2021-10-19, 19:35
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Jak by jakiś lewacki odpad chciał napisać, że kierowca lamus przy takim małym obtarciu stracił kontrolę nad autem to polecam obejrzeć jeszcze raz, uderzył kołem w krawężnik co wytrąciło auto z równowagi.



Chyba se c*pkę obtarł o krawężnik. Ale to musiało być wczoraj bo na filmie nie widać.

tigerqaz

2021-10-19, 19:58
Co to strata lusterka z człowiekiem robi :D

UrlichUrwich

2021-10-19, 20:02
karolkuraprezes napisał/a:

Obejrzałem 20 razy i uderzenia w krawężnik nie widze



Faktycznie. Może dlatego, że to droga przez las i tam w ogóle nie ma żadnego krawężnika?

motorcycleman

2021-10-19, 20:08
baronturbina napisał/a:

Wyglada na to ze spanikował jak auto z naprzeciwka dojechało do lewej krawędzi. Krawężnik był i chyba tyłem zahaczył.



Widlakiem jechał?

Marcin360360

2021-10-19, 20:11
Ojciec bohater tyle w temacie! Sprawca wypadku powinien mieć połamane ręce i nogi oraz spędzić rok w klatce.

rybsony

2021-10-19, 21:17
Gdyby zainwestowal w dobra kamerkę a nie słuchawkę od prysznica to miałby go na tacy

ZaSwojePiję

2021-10-19, 23:23
Marcin360360 napisał/a:

Ojciec bohater tyle w temacie! Sprawca wypadku powinien mieć połamane ręce i nogi oraz spędzić rok w klatce.



Juz wiemy, ze ten p*zdo kierowca panikarz, to byles ty.

łechtaczka

2021-10-19, 23:59
panowie, typ co najechał na podwójną sprawiał wrażenie, że pojedzie na czołówkę. ch*j wie czemu i fakt opanował to, ale między jego "opanował to", a reakcją autora na drodze minął ch*j nie czas. W tym ch*ju, a nie czasie, jedyne co może przyjść kierowcy do głowy to "o k***a"

Wepss

2021-10-20, 00:50
1) Szybciej mógł zapie**alać
2) Bardziej mógł ściąć zakręt
3) Mimo powyższych i tak zachował się jak skończony idiota, że po tym mikro-muśnięciu nagle nie ogarnął i pojechał w ch*j do rowu jak skończony debil, gdzie to można było spokojnie wyprowadzić, a przede wszystkim ch*j wie skąd ten debil w ten poślizg wpadł, prawo jazdy do oddania

epening

2021-10-20, 02:42
co za pie**olony debil z tego kierowcy co sie wpie**olił to rowu no idiota debil pasożyt wsza zasrana jebnąć w ryj jak nic jeszcze z dzieckiem ciul jedzie
NO POj***nY CHŁOP

pytolsky

2021-10-20, 10:23
nowynick napisał/a:

zauważyliście jak chamstwo w polityce przekłada się na rozwój chamstwa w sieci? Na tym portalu pojechać kogoś to zawsze była norma, ale co innego sformułować dobrą ripostę czy inteligentny żart a co innego napisać (będąc niesprowokawanym) "ch*j ci w dupę". Pytolski przewiń tematy tak ze trzy lata wstecz i zobacz jak to się robi, bo to jest w ch*j słabe...



słabe to ty masz libido

Voldmar

2021-10-20, 10:42
Można było z tego wyjść - redukcja i dodać gazu, i by go ładnie wyprowadził. Niestety spanikował i katastrofa gotowa.
Chociaż przed komputerem łatwo się mówi. Pamiętam własny wypadek na ekspresówce, poślizg podsterowny na lodzie przy 120 i nic nie pomogło, chociaż finalnie zaj***łem w barierki mając 20-30km/h na budziku. Brak doświadczenia też robi swoje, pamiętam jako młody szczyl po zdaniu prawka wyleciałem ze skarpy do rowu - zima, hebel do dechy, a na koniec ratowałem się ręcznym (niestety taki odruch). Dopiero jak przejechałem 600-700 tysięcy kilometrów, to mogę powiedzieć, że cokolwiek potrafię za kółkiem.

PeteN88

2021-10-20, 10:46
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Jak by jakiś lewacki odpad chciał napisać, że kierowca lamus przy takim małym obtarciu stracił kontrolę nad autem to polecam obejrzeć jeszcze raz, uderzył kołem w krawężnik co wytrąciło auto z równowagi.



A jakby jakiś prawacki odpad chciał tak napisać to może?

piotrj3

2021-10-20, 12:00
Jest możliwość że opona się uszkodziła i z tego powodu strącało go w lewo?

_Tytanowy_Janusz_

2021-10-20, 15:18
większość z was komentujących gimbazy nie posiada żadnych uprawnień do kierowania chociażby rowerem a mądruje się, że olaboga