18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dab

~Velture • 2018-02-18, 06:27
Pieniądze jednak nie dodają IQ...


sh...........ns

2018-02-18, 12:19
nie musza i tak by kupili sobie twoją matkę dziewczynę i córkę i nawet by tego nie opdczuli a one jeszcze by się ciueszyły że miał je jakiś szejk co ma dużo kasy

krasnal_hałabała

2018-02-18, 12:54
@up, Jest w Polsce takie przysłowie "Głupi i złoto szybko się rozstają", większość bogatych jest bogata nie dlatego że są bogaci tylko dlatego że są mądrzy a oni są bogaci bo kiedyś na ich ziemi ktoś znalazł ropę i wiesz mi, oni nie potrafią wybudować szybu, szyb wybudował ktoś mądry na polecenie jeszcze mądrzejszego a najmądrzejszy zarabia, to co oni dostają to marne ochłapy w porównaniu z tym co dostaje ten na wierzchołku piramidy. Ale niezwykle mnie cieszy to że tacy jak ty są aż tak aroganccy że myślą w taki sposób że pieniądze zrekompensują im głupotę i debilizm wynikający z lenistwa i chęci nieprzerwanej zabawy, dzięki temu szybko stracicie to na co wasi przodkowie pracowali tysiące lat.

sh...........ns

2018-02-18, 14:06
krasnal_hałabała Mylisz się w wielu krajach jest ropa i zasoby nauralne na przykład Polska , tylko oni są na tyle mądrzy że sobie ta robe zostawili a polaczki wypinają dupa albo przed ruskimi albo amerykanami i gaz łupkowy oddali w całosci amerykaną za 1 % wydobycia dla Polski przy czym kosztu infrastruktyru i zanieczyszczeń musza poniesć polacy i to jest właśnie różnica między tymi kozojebcami a Polskimi pariotami w praktyce wychodzi kto nad kim stoi, no i to polski modeli liżą im duupska z uśmiechem na twarzy a nie arabskie kobiety polaką to też świadczy o poziomie narodów

Mylisz sie jak masz pieniądze to kupujesz sobie mądrych ludzi oni za ciebie wytwarzają i organizują twój kapitał ty się bawisz , oczywiście najlepiej być bogatym pięknym i mądrym ale najwązniejsze jest bogactwo bo jak jkesteś bogaty to twoja uroda i intelekt nie jest potrzebny nie jest niezbędny , a jak jesteś biedny to twój intelekt i urode możesz sobie wsadzić w dupę co najwyżej będzie wyliczał reszte z pamięci wydając resztę w maku , rzeczywistość jest brutalna , arabowie nie potrafia zbudować zupełnie nic a jak wyglądają ich miasta a jak wygląda polska warszawa ?

saves

2018-02-18, 14:14
Aureolka mu spadła. Temu arabu. :D

St...........on

2018-02-18, 14:37
shokobons napisał/a:

nie musza i tak by kupili sobie twoją matkę dziewczynę i córkę i nawet by tego nie opdczuli a one jeszcze by się ciueszyły że miał je jakiś szejk co ma dużo kasy



Stosuj tampony, bo zazdrość ci wycieka z dupy, cebularzu.

krasnal_hałabała napisał/a:

@up, Jest w Polsce takie przysłowie "Głupi i złoto szybko się rozstają", większość bogatych jest bogata nie dlatego że są bogaci tylko dlatego że są mądrzy a oni są bogaci bo kiedyś na ich ziemi ktoś znalazł ropę i wiesz mi, oni nie potrafią wybudować szybu, szyb wybudował ktoś mądry na polecenie jeszcze mądrzejszego a najmądrzejszy zarabia, to co oni dostają to marne ochłapy w porównaniu z tym co dostaje ten na wierzchołku piramidy. Ale niezwykle mnie cieszy to że tacy jak ty są aż tak aroganccy że myślą w taki sposób że pieniądze zrekompensują im głupotę i debilizm wynikający z lenistwa i chęci nieprzerwanej zabawy, dzięki temu szybko stracicie to na co wasi przodkowie pracowali tysiące lat.



Co ty pie**olisz? Większość bogatych w Poilsce jest bogata, bo odziedziczyła fortunę po przodkach, lub kradła, oszukiwała na VAT'cie, a Ci co się dorobili na własnej inteligencji, zgodnie z prawem i niczyjej pomocy to promil....

W dzisieszym świecie na topie są designerzy, ludzie którzy wymyślają i tworzą (gadgety, aplikacje, usługi) aby motłoch nawet typu arabusy z filmu mogli żyć w luksusie (czyt. lenistwie).

Cała sytuacja się odwróci jak kozojebcom skończy się ropa, tak jak mówiłem, wtedy pustaynia upomnie się o swoje ziemie, na których stoi Dupaj(celowo).

shokobons napisał/a:

krasnal_hałabała Mylisz się w wielu krajach jest ropa i zasoby nauralne na przykład Polska , tylko oni są na tyle mądrzy że sobie ta robe zostawili a polaczki wypinają dupa albo przed ruskimi albo amerykanami i gaz łupkowy oddali w całosci amerykaną za 1 % wydobycia dla Polski przy czym kosztu infrastruktyru i zanieczyszczeń musza poniesć polacy i to jest właśnie różnica między tymi kozojebcami a Polskimi pariotami w praktyce wychodzi kto nad kim stoi, no i to polski modeli liżą im duupska z uśmiechem na twarzy a nie arabskie kobiety polaką to też świadczy o poziomie narodów

Mylisz sie jak masz pieniądze to kupujesz sobie mądrych ludzi oni za ciebie wytwarzają i organizują twój kapitał ty się bawisz , oczywiście najlepiej być bogatym pięknym i mądrym ale najwązniejsze jest bogactwo bo jak jkesteś bogaty to twoja uroda i intelekt nie jest potrzebny nie jest niezbędny , a jak jesteś biedny to twój intelekt i urode możesz sobie wsadzić w dupę co najwyżej będzie wyliczał reszte z pamięci wydając resztę w maku , rzeczywistość jest brutalna , arabowie nie potrafia zbudować zupełnie nic a jak wyglądają ich miasta a jak wygląda polska warszawa ?



To dodaj jeszcze ,że to nie -jak to napisałeś "polaczki", zarządzają tylko twoi pobratymcy polscy żydzi!, ale to wasza narodowa cecha, narobić na ch*j i zganiać na innych w razie niepowodzenia.

voyagerkg1

2018-02-18, 16:33
Jak Arabom padnie wydobycie ...zaczną k***a piach sprzedawać ..wrócą do pasania swoich kochanek na nizinach, nic się nie zmieni i dalej w namiotach zamieszkają .Bo do rozwoju ludzi nic nie wnoszą tylko konsumują i się nie rozwijają .Oby tylko się tak mocno nie reprodukowali bo będziemy mieli przej***ne

BajecznyKrzysztof

2018-02-18, 16:49
@shokobons
bez urazy, dobra rada dla Ciebie.
widzę, że ktoś Ci kiedyś zwrócił uwagę na pisanie "om" zamiast "ą" w końcówce słowa i lecisz schematem wstawiając wszędzie "ą". Niestety nie jest to dobra metoda i trzeba się nauczyć, co gdzie stosować. Np cytując Ciebie "... a nie arabskie kobiety Polaką" Tutaj jest to błąd i powinno być "Polakom", tak samo "Amerykanom". Myślę, że to taka dobra rada, bo jesteś dorosłym chłopem i dobrze, by było wiedzieć, jak poprawnie pisać nazwę naszej nacji ;)

nie obraź się. chciałem pomóc. Dzięki, pozdrawiam.

sh...........ns

2018-02-18, 16:59
bajeczny ch*j mnie obchodzi jak się pisze w jezyku gojów

woytasw

2018-02-18, 17:09
Reprezentacja arabów w ringo

Mom and Death

2018-02-18, 18:15
o, k***a, ale śmieszne, arabowi turban spadł - boki zrywać.

CoJaTamKurwaWiem

2018-02-18, 18:43
shokobons napisał/a:

bajeczny ch*j mnie obchodzi jak się pisze w jezyku gojów


W koncu zydzi na forum zaczynaja sie przyznawac do swojego pochodzenia.
Mala rzecz, a cieszy- czlowiek wie na czym stoi.
Szkoda tylko, ze tacy odwazni nie byli, jak ich Adolf koncentrowal.

krasnal_hałabała

2018-02-18, 18:50
alexandrus napisał/a:



Stosuj tampony, bo zazdrość ci wycieka z dupy, cebularzu.



Co ty pie**olisz? Większość bogatych w Poilsce jest bogata, bo odziedziczyła fortunę po przodkach, lub kradła, oszukiwała na VAT'cie, a Ci co się dorobili na własnej inteligencji, zgodnie z prawem i niczyjej pomocy to promil....

W dzisieszym świecie na topie są designerzy, ludzie którzy wymyślają i tworzą (gadgety, aplikacje, usługi) aby motłoch nawet typu arabusy z filmu mogli żyć w luksusie (czyt. lenistwie).

Cała sytuacja się odwróci jak kozojebcom skończy się ropa, tak jak mówiłem, wtedy pustaynia upomnie się o swoje ziemie, na których stoi Dupaj(celowo).



To dodaj jeszcze ,że to nie -jak to napisałeś "polaczki", zarządzają tylko twoi pobratymcy polscy żydzi!, ale to wasza narodowa cecha, narobić na ch*j i zganiać na innych w razie niepowodzenia.



Ci co odziedziczyli majątek, starczy im na jedno, może dwa pokolenia, ci którzy ukradli... uważasz że ci nie są mądrzy? to ukradnij coś tak żeby nikt nie mógł ci nic zrobić, do tego też trzeba intelektu ale ty oczywiście intelekt kojarzysz tylko z pracą przy szkle laboratoryjnym, czymś takim się nie dorobisz.

shokobons napisał/a:

bajeczny ch*j mnie obchodzi jak się pisze w jezyku gojów




Niezmiernie cieszy mnie twoja pycha, jest ona pierwszym stopniem do upadku.

St...........on

2018-02-18, 23:25
shokobons napisał/a:

bajeczny ch*j mnie obchodzi jak się pisze w jezyku gojów



Samozaoranie lvl master! Jesteś na portalu gojów, posługujesz się- nie udolnie, ale zawsze- językiem gojów i założę się ,że pracujesz również u goja, mieszkasz też prawdopodobnie w państwie gojów tak ,że skoro my jesteśmy gojami (nie-żydami), to pytanie kim ty jesteś? Pod-gojem? :amused:

marcosmark

2018-02-19, 00:30
Gdzie jest przycisk odejmujący kratę piwa za bardziej niż słabe materiały?
Aaaa nie ma...
To zróbcie!