18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

da Silva przesadził z koksem

phrontch • 2020-07-03, 14:37
Pierwszy filmik nie wiadomo dlaczego ucięty, a na drugim widzimy skutki.




czerapundrzi

2020-07-03, 22:38
Po koksie nie ma takiej dezorientacji, tam mu ktoś musiał flakką towar przyprawić.




wins89

2020-07-03, 22:40
chyba ze trzy giety przyp***zielił

sa...........el

2020-07-03, 23:09
Korc**ała napisał/a:

Były kolego takie czasy syntetyków koki: pentedron, alfa pvp, hexen po 12 pln za szt gdzieś ty wtedy był???



Przecież to ścierwo-dopalacze jakieś dla idiotów, jakieś zamienniki ekstazy i inne gówno dla biedoty finansowo-umysłowej. To, że podobne, to ch*j znaczy.

aronio

2020-07-04, 01:52
chłop chciał się wyciszyć a mu za uchem napie**alają psiury i wrzeszczący kamerman to szukał oazy spokoju

Sadisticzny

2020-07-04, 02:07
Korc**ała napisał/a:

Za łakomo zajadał pewnie całego szczura sam wciągną a na efekty długo czekać nie trzeba było dobry ma ten vizir od hajzera power



wciągnął*

Vampirovsky napisał/a:

Jakby u nas dobry koks był w cenie zioła, to wyglądałbym tak co weekend



Masz się czym chwalić, ćpunku.

mr.moose

2020-07-04, 08:38
Jak bylem w Nl, to widzialem filmik z naszym rodakiem, jak gieta sniegu na raz zaj***l(bedac juz i tak no totalnej bani)...tylko potem biegal na golasa. Jak on sie zwal chyba 5 centow. Brak slow na tego debila. Wrzucilbym,ale nie pamietam, co trza wpisac po holendersku by to wyskoczylo. xD

giga92

2020-07-04, 10:40
mrokussw napisał/a:

Jakie dopy chłopcze, czysta kokaina, ale skąd możesz to wiedzieć, ta ścieżka jest warta Twoje 3 miesięczne pensje



Może w Polsce i w USA. U nich gram czyściutkiego koksu jest za 3$ :)

camson

2020-07-04, 15:47
"Jak masz problem z głową to chłopaku nie ćpaj
Bo będzie po nocy cie prześladować wiedźma"

powiedzmy_ze_andrzej

2020-07-05, 15:20
A mi tam smutno jak to oglądam...

Sam wiem co to uzależnienie. Od krajówy (fety), koksu, kryształu. Narkotyki to pie**olone gówno. Jak już wpadniesz i nawet po latach uświadomisz sobie że to Cie niszczy, nadal Twój mózg znajdzie "racjonalne" wyjaśnienie żeby kupić jeszcze jedną działkę - oczywiście "to ostatnia po tej kończe". ch*j tam że siedzisz i się wyginasz ale podstawowe pragnienie popsutego organizmu zaspokojone. Nawet ganja palona codziennie latami w dużych ilościach potrafi dobrze popsuć beret.

Komentarze typu "jaką ciotą trzeba być żeby ćpać i nie mieć silnej woli aby to rzucić w p*zdu" przyjmę na klatę. Teraz z czystym umysłem (chociaż troche przekopanym przez te wszystkie lata) sam nie wiem jak mogłem nie dostrzegać wszystkich szkód jakie mi robił ten shit.

Tak założyłem konto specjalnie żeby to napisać :)

Narkotyki to GUNWO