18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sokol23

2022-08-01, 19:36
Dobrze ze kask mial zapiety

~Velture

2022-08-01, 19:39
Ja już pomijam czyja wina nawet bo nieważne co napiszę to i tak połowa ekspertów się nie zgodzi....
No ale k***a mać jedziesz na j***nym kiblu, skręcasz w lewo a dopie**alasz do prawej strony jakbyś C+E miał łamać na drodze wewnętrznej.

Ja tam k***a już przepisów nie znam nowych, może się pozmieniało coś. Ja rocznik 86 i jak prawko robiłem w 2004 roku, 18 lat temu, to pomimo kursu na kategorię B pan instruktor mówił, że skręcając w lewo dojeżdżamy do lewej krawędzi pasa aby nas z tyłu k***a widzieli co robimy. Być może na kursie na kategorię A uczą czego innego, nie wiem, nie znam się, nie mam prawka kat. A.


deadwiking

2022-08-01, 19:58
~VeIture napisał/a:

Ja już pomijam czyja wina nawet bo nieważne co napiszę to i tak połowa ekspertów się nie zgodzi....
No ale k***a mać jedziesz na j***nym kiblu, skręcasz w lewo a dopie**alasz do prawej strony jakbyś C+E miał łamać na drodze wewnętrznej.
Ja tam k***a już przepisów nie znam nowych, może się pozmieniało coś. Ja rocznik 86 i jak prawko robiłem w 2004 roku, 18 lat temu, to pomimo kursu na kategorię B pan instruktor mówił, że skręcając w lewo dojeżdżamy do lewej krawędzi pasa aby nas z tyłu k***a widzieli co robimy. Być może na kursie na kategorię A uczą czego innego, nie wiem, nie znam się, nie mam prawka kat. A.



Misiu, żeby jeździć na kiblu nie potrzebujesz kategorii "A" :)
Wystarczy mieć 18 lat i kilka stów żeby kupić te pierdzące gówno.

Henboh

2022-08-01, 20:04
~VeIture napisał/a:

Ja już pomijam czyja wina nawet bo nieważne co napiszę to i tak połowa ekspertów się nie zgodzi....
No ale k***a mać jedziesz na j***nym kiblu, skręcasz w lewo a dopie**alasz do prawej strony jakbyś C+E miał łamać na drodze wewnętrznej.
Ja tam k***a już przepisów nie znam nowych, może się pozmieniało coś. Ja rocznik 86 i jak prawko robiłem w 2004 roku, 18 lat temu, to pomimo kursu na kategorię B pan instruktor mówił, że skręcając w lewo dojeżdżamy do lewej krawędzi pasa aby nas z tyłu k***a widzieli co robimy. Być może na kursie na kategorię A uczą czego innego, nie wiem, nie znam się, nie mam prawka kat. A.



Przepisy jasno mówią:

"Art 22

2.
Kierujący pojazdem jest obowiązany zbliżyć się:
1)
do prawej krawędzi jezdni - jeżeli zamierza skręcić w prawo;
2)
do środka jezdni lub na jezdni o ruchu jednokierunkowym do lewej jej krawędzi - jeżeli zamierza skręcić w lewo."

Ale jak wygląda praktyka, to widać na każdym skrzyżowaniu. Banda debili, co kontakt z motoryzacją powinni ograniczyć do siedzenia w autobusie, bo zrobienie "ciasno" zakrętu ich przerasta.

Jacek86s

2022-08-01, 20:23
Jeszcze się p*zda pruje że skuterka.

radek225

2022-08-01, 20:30
Wygląda, jakby chciał sobie wężykiem jechać, albo wjechać na psiarnię pod zakaz bez kierunku. Może tam koleś pracuje. Ale psiarnia tuż za rogiem, nagranie jest, wzywać niebieskich nie trzeba. Oczywiście wina kiblarza, który zachowywał się, jakby był sam na drodze.

Juzwa

2022-08-01, 20:30
p*zda ze skutera nie dojechał do środka jezdni jak chciał skręcać w lewo, a p*zda na motorku to nikt mi nie powie, że jechał 50km/godz.

Bart47

2022-08-01, 20:42
Chyba myślał, że jadąc po białej linii pomiędzy pasami może robić co chce, bo tam prawa fizyki i ruchu drogowego go nie obowiązują. Takie cwaniakowanie często widuje się na filmikach z buszlandu, ale jak widać w Polsce też mamy swojego 'czarnego ninję'.

howke

2022-08-01, 21:44
p*zdzie na skuterku kask spadł ze łba w chwili zderzenia niech się k***a cieszy ze ma cały globus :lol:

zubek25

2022-08-01, 21:48
VeIture napisał/a:

Ja już pomijam czyja wina nawet bo nieważne co napiszę to i tak połowa ekspertów się nie zgodzi....
No ale k***a mać jedziesz na j***nym kiblu, skręcasz w lewo a dopie**alasz do prawej strony jakbyś C+E miał łamać na drodze wewnętrznej.
Ja tam k***a już przepisów nie znam nowych, może się pozmieniało coś. Ja rocznik 86 i jak prawko robiłem w 2004 roku, 18 lat temu, to pomimo kursu na kategorię B pan instruktor mówił, że skręcając w lewo dojeżdżamy do lewej krawędzi pasa aby nas z tyłu k***a widzieli co robimy. Być może na kursie na kategorię A uczą czego innego, nie wiem, nie znam się, nie mam prawka kat. A.



Velciu 18 lat owszem ale od rocznika 90 coś chyba chyba prawko mój jeszcze 89 wiem że się załapał na sam rocznik bez prawka później karta albo praweczko

miedzianek

2022-08-01, 21:56
winny skuterzysta, nie upewnil sie, ze moze wykonac manewr skretu

i ten znak, co on na zakaz chcial wjechac?



teraz zauwazylem, ze pewnie jechal na policje zglosic, ze bedzie mial wypadek

a na policje czekali 2h

kampton

2022-08-01, 22:07
A po lewej stronie jest komenda policji w Sztumie. Praktycznie dzwon pod samą policją. ;)

michallpk

2022-08-01, 22:09
Nie stawiaj spacji przed interpunkcją, kretynie...