18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czyściutki wślizg

matsuflex • 2016-01-31, 02:48




w meczu Arsenal vs Burnley Kieran Gibbs popisał się wspaniałym wślizgiem na koledze z drużyny :mrgreen:

de...........nt

2016-01-31, 02:53
Haha, wyj***ł się na kartkę, jakby mu nogę upie**oliło :) Ciekaw jestem jak wyglądał jego ryj, jak dowiedział się, że to kolega spod prysznica ;)

Swoją drogą, fajnie, jakby się trafił taki poj***ny sędzia, który dałby dwa czerwa - jedno za brutalny faul, z drugi za udawanie, drużyna w dziewiątkę, mistrzowie suspensu :)

ke...........00

2016-01-31, 11:13
Super opis! Juz nie trzeba ogladac. IQ 70

Ant3k94

2016-01-31, 14:14
Sędzia przekupiony,nawet nie zagwizdał...

Eftar

2016-01-31, 14:16
Ale weź napisz normalnie: poślizgnął się i wyj***ł kolegę z drużyny. A nie wślizg...

mojo90

2016-01-31, 16:26
To nie materiał na główną, ale skoro już się tu znalazł, to dodam, że po dośrodkowaniu tego ziomka z prawej strony do którego poszła piłka padł gol na 1-1.

Centrino89

2016-01-31, 16:36
Piłka nożna w ostatnich latach to śmiech na sali... Małe dziecko jak się niekiedy wypie**oli to bez problemu wstaje i leci dalej a Ci to się zachowują jak zwykłe cioty. Padł na mięciutką trawę i oj jak boli :homer:

EdmundKemper

2016-01-31, 18:10
Dodam, że Coquelin - ten "faulowany" nie udawał, zszedł z boiska i wszedł na nie dopiero po interwencji lekarza. Jakbyście głupie p*zdy oglądali piłkę nożną to byście wiedzieli, że akurat ten zawodnik nie udaje. A dodatkowo Wy głupie p*zdy nie potraficie zrozumieć, że to nie udawanie a wymuszanie faulu na korzyść swojej drużyny?

patgaw

2016-01-31, 22:08
o k***a tego typu akcje to jedyne dla czego warto ogladac pilke nozna :D

Krówka

2016-01-31, 22:08
EdmundKemper napisał/a:

Dodam, że Coquelin - ten "faulowany" nie udawał, zszedł z boiska i wszedł na nie dopiero po interwencji lekarza. Jakbyście głupie p*zdy oglądali piłkę nożną to byście wiedzieli, że akurat ten zawodnik nie udaje. A dodatkowo Wy głupie p*zdy nie potraficie zrozumieć, że to nie udawanie a wymuszanie faulu na korzyść swojej drużyny?



Faktycznie, bardzo sportowe zachowanie głupia p*zdo udawanie bólu aby zyskać jakąś przewagę. Wk***ia mnie ostatnio ten cały FUTBOL, k***a dotknąć nie można przeciwnika bo zaraz turlają się po murawie... Farmazony j***ne :-/

Eramod

2016-01-31, 22:38
co jak co ch*j wam wszystkim w dupe za to ze hejtujecie piłkę, pewnie zal wam dupe sciska ze taki Lewy zarabia wiecej niz wszystkie wasze rodziny przez całe zycie

Bertckm

2016-01-31, 23:40
To były jego pierwsze minuty po kilkutygodniowej kontuzji. Kto gra ten wie że jak go napie**ala kostka i ktoś mu w nią przyjebie wślizgiem to idzie się zesrać z bólu. Wszyscy k***a wszystko wiecie, eksperci w każdej kategorii...

EdmundKemper

2016-02-01, 13:29
Krówka napisał/a:



Faktycznie, bardzo sportowe zachowanie głupia p*zdo udawanie bólu aby zyskać jakąś przewagę. Wk***ia mnie ostatnio ten cały FUTBOL, k***a dotknąć nie można przeciwnika bo zaraz turlają się po murawie... Farmazony j***ne :-/



Nie udawanie bólu, a wymuszanie faulu. Czytaj ze zrozumieniem chociaż. A jak Ci się nie podoba to idź oglądać rugby albo mma.