18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czym się różni śmierć Zyda od śmierci Polaka?

Tumislav • 2012-03-16, 16:47
Nie wiem jak bardzo trzeba być ograniczonym i stronniczym żeby wypowiedzieć tak durne słowa.

kokinosz

2012-03-17, 19:29
@ Tumislav Tak i problemem nie są Polacy. Ale Polacy antysemici, Polacy idioci, Polacy złodzieje (polityka, urzędy). I nie stawiam znaku równości pomiędzy nimi. Problemem nie są Żydzi. Problemem są sami Polacy w Polsce, którzy wykorzystują urzędy do bogacenia się... Ile korupcji jest, to się w głowie nie mieści... Popatrz na II RP. Polacy - a nie nikt inny - nie potrafili się dobrze zorganizować. Kultura żyła (m.in. dzięki Żydom, ich piosenki śpiewał Bodo, Fogg). Nauka się rozwijała, choć powoli. Ale wojskowi lubili się bawić, hulać. Skoro ze zniszczonego kraju Hitler postawił w 6 lat najlepszą armię w Europie, to ine stać byłoby na to Polaków? Pewnie, że mogli to zrobić. Ale zajmowali się kłóceniem z sobą, antysemityzmem również (zobacz motywy zabójstwa Narutowicza, nawoływania, że służy masonom, czy Żydom), przepychankami. Niestety teraz jest podobnie. Zamiast zająć się organizacją i pracą, to się drą Polacy między sobą i szukają kozłów ofiarnych. Ja nie widzę Żydów, ktorzy mi robią krzywdę. Ja widzę Polaków, którzy mają pogardę dla swego kraju i nie wahają się nakładać na nich podatków, wymuszać łapówki. Znam taki przypadek z jednej ze wsi (podczas zbierania materiałów dowiedziałem się o takiej historii sprzed kilku lat): urzędniczka zmieniła wytyczoną drogę. Poprowadziła ją przez środek działek. Ludzie zrzucili się na łapówkę. Droga w planach wróciła na dawne miejsce, z planów przedwojennych... To nie była Żydówka. To była Polka, która ograniała swoich rodaków...

dwakilo

2012-03-17, 20:01
Jak ja się cieszę, że nie jestem Żydem...

3m

2012-03-17, 20:13
Nie znam się, to się wypowiem:
Wypowiedź wyrwana z kontekstu. Tak czy siak babka się zamotała w zeznaniach. Pewnie chodziło jej o to, że ludzie już przywykli to masowych mordów Żydów. I tu jest błąd, bo każda śmierć, zbrodnia na tych ludziach, były przeżywane emocjonalnie, ale nie ujawniane były te uczucia, aby nie stracić własnego życia.

Kozioł.

2012-03-17, 21:02
Jak są tacy wspaniali i w ogóle we wszystkim lepsi od "gojów" to niech idą na swoją pustynie tłuc się z arabami po co mają się z nami męczyć. Płakał za nimi nie będę przynajmniej tacy mędrcy nie będą się pojawiali w tv i połowa polityków wróci tam gdzie ich miejsce

Hippo

2012-03-17, 22:34
Yeah, uwielbiam takie gadanie, "Mam zerówki i jestem w TVN to mogę pie**olić co chcę" :lol:

Voltron

2012-03-17, 23:07
BongMan napisał/a:

Polak to narodowość. Żyd to wyznanie. Żydem może być Polak, niemiec (celowo z małej), Francuz, Amerykanin, Kubańczyk, Chińczyk i Japończyk. I co wtedy?



jeszcze żyd z malej !!!

Delamore

2012-03-18, 00:23
Velture, to co napisałes to klamstwo oswiecimskie i podlega postawieniu zarzutów przez prokuratora.

Kozioł.

2012-03-18, 00:37
Teraz krytykę najwspanialszego narodu we wszechświecie i w h*j dalej nazywacie kłamstwem Oświecimskim? To ja dodam coś od siebie... Nie lubię żydów. Jestem kłamcą oświęcimskim :hitler:

~Velture

2012-03-18, 12:13
Delamore napisał/a:

Velture, to co napisałes to klamstwo oswiecimskie i podlega postawieniu zarzutów przez prokuratora.


Zanim dopie**olisz takie coś to poczytaj sobie moze co to jest kłamstwo oświęcimskie bo teraz to mnie rozbawiłeś....
"Art. 55. Kto publicznie i wbrew faktom zaprzecza zbrodniom, o których mowa w art. 1 pkt 1"
ja niczego nie zaprzeczam więc chciałeś sie doj***ć i błysnąć ale ci nie wyszło.
Ja ci podaje fakty ,których uczą na historii w każdej szkole i każdy o tym wie.

alkoterror

2012-03-18, 12:46
ta profesor nadaje się tylko do pieca w Oświęcimiu ^^

Ant1984

2012-03-18, 13:44
Wujek Adolf oskarżał Żydów o doprowadzenie gospodarki Niemiec do bankructwa. On już wtedy wiedział, co Żydy robią! I wiedział też jak rozwiązać "kwestię żydowską"... Miał łeb na karku i odwagę, żeby się temu przeciwstawić.
Teraz Żydostwo niszczy naszą cywilizację. Upada kraj za krajem. Zatruwają nasze jedzenie, wodę, powietrze, a podobno nawet i ubrania. Wciskają na siłę GMO do wszystkich krajów (http://www.hotmoney.pl/artykul/gmo-szykuje-sie-skandal-wiekszy-niz-acta-24421 - komentarze też są ciekawe). Chcą zmniejszyć populację Ziemi. Ale nie ICH populację! Tylko nas, bo uważają nas za bydło! Skłócają nas ze sobą, nakłaniają do mieszania ras, oduczają patriotyzmu, mydlą oczy gonieniem za modą, nowymi samochodami, itp. Mamy chodzić na imprezy/ siedzieć przed TV/kompem, pić/ ćpać, r*chać się i nie interesować się niczym ważniejszym - to mamy zostawić im! Dzięki nim edukacja niszczy wiedzę, lekarze niszczą zdrowie, media niszczą informację, system prawny niszczy sprawiedliwość, a religia duchowość!
Pierwszy krok, to WIEDZIEĆ. A jak już TY wiesz, to powiadamiaj innych. A jak ogół ludzi się dowie, co się naprawdę dzieje, to biada im!