18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

biala20

2017-09-19, 21:24
Psy to nieuczone k***y!

fr...........07

2017-09-19, 21:25
Mogli pójść na układ: oddajemy płaczącego gówniaka na 48 a sami jedziemy chlać wódę. Młodego odbieramy po poprawinach po przebytej szkole życia w areszcie.

Novik

2017-09-19, 21:47
Bo ta k***a policyjna umie ci sprawdzić gaśnice

Dżizas_kurde

2017-09-19, 21:47
Jeszcze k***a pałarz mógł rozdać każdemu po 50zł za używanie sygnału dźwiękowego w terenie zabudowanym....

Jak policję lubię i szanuję tak tego człowieka w mundurze z orzełkiem na czapce.... powinien spotkać podobny los...
mam nadzieje że jak trafi (nie daj bóg ) na SOR... to też go ratownicy wypytają o wszystko zgodnie z procedura zanim mu zatamują krwawienie:
- Choroby przebyte ?
- Choroby w rodzinie ?


PANIE k***A JA KRWAWIE Z TĘTNICY !

- Spokojnie.... ja tu mam procedure - pan okaże legitymację honorowego dawcy.
- NIE MAM
- O... no to poczekamy w kolejce , bo wie Pan - u nas jest tak że jak ktoś ma legitkę to go w pierwszej kolejnosci wiozą... a że ich jest dużo to poczekamy..>
_PAnie ale ja tu umieram...

- Zdzichu - pisz: "Pacjent nie współpracujący, trudny, nie wyraża zgody na zaproponowane leczenie....."
-Panie co pan pie**olisz ?!
- A pamięta Pan jak pytał Pan orszak weselny o trójkąt i gaśnicę... ?
- PAMIĘTAM !
- No... to wpiszemy na nagrobku : "ZGODNIE k***A Z PROCEDURĄ"
- Siostro: Pavulon

waloos

2017-09-19, 21:48
Policjanci faktycznie trochę to zj***li, jednak nigdy nie zrozumiem, po co w takich sytuacjach wszyscy wyskakują i zaczynaja robić rumor.

k***a, powiedzcie mi ile udało się wam w życiu załatwić sytuacji kiedy gadało na raz piętnaście osób? No pewnie ani jednej. Gdyby podeszli do tego z humorem, zażartowali trochę to policjanci by ich puścili.

Inna sprawa, że to chyba wesele typowej karyny z sebixem - biała limuzyna, która była modna jakieś 15 lat temu, kiedy mało kogo było stać, do tego pewnie znajomek pana młodego jako obstawa. Pokaz był umówiony i para młoda dobrze wiedziała co będzie się działo. Jak lubi stunt to niech wypie**ala na zamkniętą drogę, a nie robi tego na publicznej jezdni, na dodatek pośrodku zabudowań.

Także trafił swój na swego. Jakby jeden i drugi mieli w głowie bardziej poukładane, to sprawy by nie było.

Dżizas_kurde

2017-09-19, 21:48
A tak poza protokołem:
Od 2012 roku policja nie ma uprawnień do kontrolowania gaśnicy.

lakeroll

2017-09-19, 21:50
o chyba kampanie ministerstwa ch*j strzelił, jednak w policji są takie patałachy, że nawet nie umieją siedzieć cicho i stwarzać pozorów służby, jak dojdzie to do mediów wróże tym Panom kopa w dupę od Błaszczaka

żmij

2017-09-19, 21:53
@up
Nie do końca. Może sprawdzić, czy posiadasz gaśnicę i może nałożyć mandat za jej brak. Nic nie może, jeśli gaśnica jest, ale bez legalizacji.

czerczil

2017-09-19, 21:53
pie**olony sluzbista, pewnie byl pionkiem gnebionym w szkole i teraz sie wyzywa bo ma troszke wladzy.

zonk

2017-09-19, 21:54
@waloos, zauważ że pies od razu z pełną powagą zaczął skakać do tych niewinnych ludzi więc żartowanie raczej nie wchodziło w grę. A to że jeśli nawet znali tą motop*zdę to co z tego. On zaj***ł i sp***olił to niech się psy martwią kto to był a nie od razu trzepać wszystkich.

Logiczny

2017-09-19, 21:55
No a mnie się podobało, Policjanci sadyści :-) Nie podobało Wam się? Tutaj? :-) To inteligentna wersja sadistica przecież do ch*ja wafla! :-)


Ale aleeeeeeeee! ale aleeeeee! Tu nagrooooda Policji należy sieeeeeeeee!
Ale aleeeeeeeee! ale aleeeeee! Oby więcej taaaaak, bawili mnieeeeee!


:-)

~Angel

2017-09-19, 21:56
Dżizas_kurde napisał/a:

A tak poza protokołem:
Od 2012 roku policja nie ma uprawnień do kontrolowania gaśnicy.



Kolejny co się nasłuchał pierdół i opowiada mądrości Seby spod bloku.

Policja ma prawo sprawdzić czy pojazd posiada obowiązkowe wyposażenie samochodu. Policja nie ma uprawnień do sprawdzenia legalizacji gaśnicy to może jedynie diagnosta na stacji diagnostycznej.

piotrekt1976

2017-09-19, 22:06
Tak serio to polica odjebla kaszane. Ogolnie to nie rozumiem niektorych ludzi , bo kiedys bedzie taki dzien ze mu jebnie rura i bedzie zalewac sasiada , przyjdzei jeden z weselnikow , popatrzy i pomysloi aa tu suk..o to sibe poczekasz . Rownie dobrze to moze byc lekarz, adkwokat, czy pani z banku. Uprzykrzanie komus zycia " B O M O G E " ogolnie niesie za soba daleko idace konsekwencje...
Kiedys jeden z drugim to odczuja na sobie bo z daleka widac ze to nie jakas wielka metropolia ...

a to co odj***li to byla chamowa w czystej postaci , tak to realnie wyglada...

Dżizas_kurde

2017-09-19, 22:09
Cytat:


k***a, powiedzcie mi ile udało się wam w życiu załatwić sytuacji kiedy gadało na raz piętnaście osób?


Trzy:
- Raz typ się przyj***ł do mojej żony... bo "gdzie ona z tym wózkiem się wpie**ala w kolejkę" (podszedłem z bratem.... wystarczyło)

- dwa: trzeba było wygrać konkurs na weselu pt. : "Czyja rodzina wiecej waży"
I staneliśmy na wagę w więcej niż 15 osób...

- na koncercie "Która strona sali głośniej krzyknie"
przegraliśmy... było nas za mało.

Cytat:


Nie do końca. Może sprawdzić, czy posiadasz gaśnicę i może nałożyć mandat za jej brak. Nic nie może, jeśli gaśnica jest, ale bez legalizacji.


Tak ?
A co to jest gaśnica ?
Bo w świetle polskiego prawa możesz wozić 1.5L butelkę z wodą....

kokos_123

2017-09-19, 22:10
Ale wy wszyscy dziwni jesteście, to była zwykła brama weselna, wystarczyło dać kilka butelek tradycyjnie i by puścili, brata też tak zatrzymali...
Świadek zawalił, bo zamiast dawać wódkę, to siedział cicho, a policjant nie może od tak powiedzieć że chcę wódkę na służbie, więc to ciągnął.