18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy szerszeń może Cię zabić?

~Polimaty • 2017-08-31, 18:47
Czy szerszeń potrafi uśmiercić człowieka? A jeśli tak to ile użądleń jest potrzebnych, aby to się stało? Czy szerszenie są w rzeczywistości groźniejsze od os i pszczół? Zapraszam!


sa...........os

2017-09-01, 13:26
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

Polaczki jak zwykle dalej swoje narodowa zazdrość, a jakby im dać 200 tyś (ba! 20tyś by wystarczyło) za zostanie twarzą jakiejś korporacji tudzież banku to zapie**alaliby podpisywać umowę aż by się dymiło za nimi :lol:



Wystarczyło 500 złotych, by byli skorzy oddać swój kraj w ręce bolszewików i Watykanu.

TB303

2017-09-01, 13:28
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

A te ch*je mają bóle dupy, że se gościu zarabia będąc twarzą banku podczas gdy biedaki muszą robić po 13h za 6zł na h, zazdrość to dewiza tego narodu :amused:


Dodam od siebie, że to jest jeden z siedmiu grzech głównych. Nie ma to jak sposobem swojego bycia, zaprzeczać własnym wartością.

sezamkowyRozpierdol

2017-09-01, 13:44
sanctusdiavolos napisał/a:

Wystarczyło 500 złotych, by byli skorzy oddać swój kraj w ręce bolszewików i Watykanu.



ch*j z 500+ ale oni uwierzyli, że nachodźcy będą chcieli do nas przychodzić, podczas gdy jak ich tu tylko ulokowano, to zaraz sp***olili (i chrześcijanie i muzułmanie, ta sama mentalność blisko wschodnia i afrykańska), bo zachodnie gospodarki oferują 10x więcej od polskiej

margor78

2017-09-01, 15:20
Uważajcie na tych sk***ieli. Specjalnie się zarejestrowałem żeby was ostrzec. Ukąsił mnie 3 tygodnie temu blisko kolana. Po około chwili czułem straszne ciepło w głowie mroczki i po około 2 minutach padłem. Ocucili mnie juz w innym pokoju , miałem silne drgawki rąk i nóg, które trwały 2 godziny mimo zastrzyków i kroplówek. Myślałem że umieram i reszta ludzi z imprezy też. Nie widziałem jeszcze tak przerażonych ludzi. Prawie się przekręciłem gdyby nie karetka. W szpitalu przywieźli później jeszcze jednego kolesia którego ukąsił szerszeń ale on nie zemdlał. Nie mógł chodzić. Teraz już zawsze chodzę z adrenaliną i mam wizytę w szpitalu u alergologa.