18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy Polska jest niepodległa?

LICH0 • 2013-03-11, 12:05
Witam chciałbym abyście poświęcili te straszne niewyobrażalne 2 godziny na posłuchanie prelekcji red. Stanisława Michalkiewicza o tej naszej (nie)podległości zamiast oglądać małpy grzebiące w dupie albo grubych Amerykanów lub ruskich pseudo kierowców.
Miłego oglądania!


Pozdrawiam.

Roszp

2013-03-11, 12:46
Ale dajmy sobie spokój z polityką! Wchodząc na dział "dokumentalne" chciałbym zobaczyć dokumenty, nie pie**olenie o szopenie obok teorii o kosmitach na księżycu, pseudodokumenty o islamizacji europy i wykłady ekspertów na tle logo partii politycznej. Na jednej stronie tego działu, przez ludzi takich jak ty, można znaleźć tylko kilka filmów, które pasują do tego działu.

LICH0

2013-03-11, 13:04
Ktoś Cię zmusza do oglądanie tego dokumentu? Bo to jest film dokumentalny, wiedziałbyś to gdybyś chociaż obejrzał go do połowy.

Roszp

2013-03-11, 14:35
Libertinus, gówno, gówno, gówno. Chodzi mi o to że zaśmiecacie taki dział swoimi poglądami. Może nikt nie zmusza mnie do oglądania, to fakt, ale argument jest bzdurny jeśli chodzi o ten kontekst. Jesteś jedną wielką reklamą tego gościa i równie dobrze ja mogę stwierdzić "jeśli kogokolwiek obchodzi co ten pan głosi, niech wejdzie na stronę podaną w Twoim podpisie a Ty nie zaśmiecaj bzdurnymi postami tego forum". Retoryka jest ta sama.

LICH0

2013-03-11, 15:14
Ty tak uważasz. Ja uważam, że należy uświadamiać ludzi jaka jest rzeczywista sytuacja w kraju a nie jaką kreują media.

Vivil

2013-03-11, 16:05
Pan Marek Koterski idealnie uchwycił sytuację polityczną wielu krajów republikańskich (w tym Polski):




Proszę. Nie wrzucajcie tutaj pseudo-naukowych/pseudo-dokumentalnych materiałów by reklamować swoje poglądy/przynależności.

LICH0

2013-03-11, 17:02
Więc jednak wolisz małpki? :(

Roszp

2013-03-11, 17:38
Libertinus napisał/a:

Ja uważam, że należy uświadamiać ludzi jaka jest rzeczywista sytuacja w kraju a nie jaką kreują media.


Media to także internet. Zabawne, że uświadamiając ludzi w internecie jaka jest "rzeczywista" sytuacja, pewną sytuację kreujesz. Paradoks?

LICH0

2013-03-11, 18:57
Łap mnie za słowa dalej.....

~Angel

2013-03-11, 19:48
Libertinus napisał/a:

Ty tak uważasz. Ja uważam, że należy uświadamiać ludzi jaka jest rzeczywista sytuacja w kraju a nie jaką kreują media.



Oczywiście, że trzeba tylko niech robi to osoba apolityczna. Wtedy można mówić o wiarygodności a tak to zwykły polityczny jazgot.
Nie mówię tu tylko o Michalkiewiczu ale o każdej osobie wypowiadającej się na temat polityki w tle z jakimś partyjnym logo.

LICH0

2013-03-11, 20:24
To nie jest logo jego patrii - red. S. Michalkiewicz jest BEZPARTYJNY!!! KNP go zaprosił na prelekcje jak wiele grup zajmujących się polityką. I taki krótki cytat "Nie ma nie polityki, wszystko jest polityką" T. Mann.

Kamilp4

2013-03-12, 18:58
w 28 minucie na tacę zbierają ;)

Ork.Fajny

2013-03-12, 19:15
Roszp napisał/a:

Ale dajmy sobie spokój z polityką! Wchodząc na dział "dokumentalne" chciałbym zobaczyć dokumenty, nie pie**olenie o szopenie obok teorii o kosmitach na księżycu, pseudodokumenty o islamizacji europy i wykłady ekspertów na tle logo partii politycznej.


Wiesz że ten film daje wiele sensownych odpowiedzi które mogą ci wytłumaczyć parę rzeczy które cię otaczają...?

Angel napisał/a:

Oczywiście, że trzeba tylko niech robi to osoba apolityczna. Wtedy można mówić o wiarygodności a tak to zwykły polityczny jazgot.
Nie mówię tu tylko o Michalkiewiczu ale o każdej osobie wypowiadającej się na temat polityki w tle z jakimś partyjnym logo.


Apolityczny jest tylko idiota... W demokracji jeśli nie glosujesz to kto inny narzuca ci prawo, a to robi z ciebie albo niewolnika z wyboru albo idiotę.
Poza tym jak kto "apolityczny" ma mówić o polityce, skoro wedle definicji tego słowa się nią nie interesuje...?
No i tak w ogóle gdzie tu polityka? To jest stwierdzenie faktów. To że on uważa że Polska jest podległa to fakt który można wyczytać z traktatu lizbońskiego i tylko kretyn może czytając jego tekst pomyśleć inaczej. Tu nie ma możliwości na dwie interpretacje dwóch stron polityki.

Squbany

2013-03-13, 00:05
widzialem material, daje piwo .Wlasnie takich ludzi potrzeba u wladzy telewizja ich nie pokazuje to trzeba prommowac w necie ile wlezie .Bedzie dobrze jak zaczniemy dzialac,glosic,i walczyc o swoje.Wlasnie wsadzam Prof. Wolniewicza dobry material ktory kopie w 'intelektualne jadra' :mrgreen:
Pozdro dla wolnorynkowcow .Precz z Lewactwem. Peace

Roszp

2013-03-13, 14:36
Libertinus napisał/a:

red. S. Michalkiewicz jest BEZPARTYJNY


Bezpartyjny może być poseł.
Jeśli jakiś profesor, redaktor, robotnik (bo jak red. to czemu nie rob. ?) czy ktokolwiek inny udziela wykładu, to wolałbym otrzymywać suchą wiedzę do samodzielnego przeanalizowania, opartą oczywiście o literaturę tudzież badania, które mogę samodzielnie zweryfikować. Słuchając takiego bełkotu dostaję gotową, pseudonaukową papkę, opartą o cholera wie co i cholera wie jak zinterpretowane. Dodatkowo całość sygnowana jest przez jakąś partią polityczną, której ten bełkot akurat w jakimś celu służy. Partie politycznie nie prowadzą konfernecji naukowych. Zadna poważna osoba nie przyjmie zaproszenia od takiej instytucji, chyba że akurat z nią sympatyzuje.
Dziwi mnie również to, że zwracasz się do niego per "red."
Redaktor nie jest stopniem naukowym. Co prawda w Polskim prawie są pewne wymagania odnośnie osoby redaktora, ale nie upoważnia to nikogo do posługiwania się tym mianem jak tytułem naukowym. Idąc tą logiką, będąc magazynierem mógłbym się podpisywać Mgr. XXX, będąc drwalem Dr. XXX itp.; To jakieś językowe popłuczyny po czasach komunistycznych. Kysz!