18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Czy palenie opon podczas protestu rolników zwieksza smog?

rzuraf • 2019-03-14, 10:15
reporterka zapytała lidera #AgroUnia czy nie przeszkadza mu, że palenie opon podczas #ProtestRolnikow zwiększyło smog.


pve11

2019-03-14, 17:31
Hiroya napisał/a:

U nas na pierwszym miejscu są produkty zagraniczne ze względu na zagranicznych właścicieli sieciówek, więc co za tym idzie kasa sp***ziela z kraju.



Problem leży w systemie w którym przyszło nam funkcjonować. Tutaj woli się doj***ć podatków sieciówkom, zamiast zwolnić z nich polskich przedsiębiorców. Polska mentalność, mogę mieć źle byle sąsiad miał gorzej. Koniec końców za wszystko płaci nabywca, czyli konsumenci.
Dobrze że kasa nie sp***ziela za wschodnią granicę przez masowe zatrudnianie ukraińców, bo Polacy nie chcą już zapie**alać na socjalne obietnice ich właścicieli.

MikeDuck

2019-03-14, 18:33
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

co to za ku*as?



tfuj stary

volter3101

2019-03-14, 22:18
nowynick napisał/a:

sarkazm w jego głosie wyczułem, niemniej bez ostrzeżenia zablokowali pół miasta od strony alej Jerozolimskich jest główny wjazd z obwodnicy (tu pracuję, jak ja się k***a wczoraj cieszyłem, że przyjechałem na rowerze), no i Żwirki i Wigury główną drogę z/na lotnisko. Nie dość nasmrodzili, nasyfili to teraz z tego śmieszkują. Jak im się rola nie opłaca to zawsze mogą pójść pracować jak wszyscy inni - ci którzy by zostali zajęli by się masowym rolnictwem i wszystkim by się opłacało...


Ale ty glupi jesteś
Idz jeździć tym rowerem

Drapichrust

2019-03-15, 00:20
Bardzo mnie się podoba wypowiedź pana. Chciałbym zobaczyć zdziwiony ryj dziennikarki.

edek.bajzel

2019-03-15, 07:34
gościu robi dobrą robotę, tyle w temacie

Ca...........on

2019-03-15, 12:36
No ciekawostka. Ja na mafie pośrednicze narzekam od 15 lat, a tutaj proszę, wreszcie ktoś się w temacie ruszył...

wirknc

2019-03-15, 12:41
Hiroya napisał/a:

Polecam obejrzeć film tego typa pt. "Zobacz jak Cie kroją markety" fajnie tłumaczy na jaką skale wprowadzane są produkty zza granicy a nasze rodzime Polskie blokowane. To wszystko odbija sie na naszym zdrowiu i portfelu więc w sumie nie ma co sie wkurzać że robią protesty, robią je również z korzyścią dla nas.



Koleś dobrze prawi. Rolnicy są r*chani na każdym kroku, i to również w naszym interesie rolnicy protestują. Zobaczcie na półki w takim lewiatanie.... tam praktycznie nie ma polskich warzyw i owoców. Dziwi mnie tylko że jak ktoś chcę zwrócić na to uwagę, to spotyka się z falą krytyki od rodaków...

wojtex12

2019-03-16, 22:44
wirknc napisał/a:

Koleś dobrze prawi. Rolnicy są r*chani na każdym kroku, i to również w naszym interesie rolnicy protestują. Zobaczcie na półki w takim lewiatanie.... tam praktycznie nie ma polskich warzyw i owoców. Dziwi mnie tylko że jak ktoś chcę zwrócić na to uwagę, to spotyka się z falą krytyki od rodaków...



Dobra, to może zlikwidujmy krus i niech każdy rolnik płaci zus tak samo jak większość Polaków. Jaka to sprawiedliwość że rolnik zarabiający 100-200 tyś rocznie płaci 300zl/msc, gdy człowiek z działalnością jednoosobową który zarobi 40 tyś rocznie ma płacić 1300 co miesiąc? :samoboj: :samoboj: